Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 95
  1. #41
    Citim Postuar mė parė nga Aikido Lexo Postimin
    PINK, unė kam tre muajė qė nuk lėviz me patentėn Shqiptare, se ma bllokojė njė laluc nė autostradėn Fier - Lushnjė, shyqyr qė kemi polica toēa dhe lėviz me atė qė kam marrė nė Shanghai, ajo ka njė vit qė ka skaduar
    Ah c'ta paska bere mire.
    Jepi Fieri dhe kap keta kalamaq te poshter qe dje mesuan makinen dhe ngelen duke vrare njerez.

    Une s'kam makine. Kam biciklete. lol

  2. #42
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
    me 300 km/h ne highway .. me shum jo lol
    Kur u zgjove pastaj ku e gjete jastikun?
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  3. #43
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Vendndodhja
    Ōsensei
    Postime
    1,118
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Ah c'ta paska bere mire.
    Jepi Fieri dhe kap keta kalamaq te poshter qe dje mesuan makinen dhe ngelen duke vrare njerez.

    Une s'kam makine. Kam biciklete. lol
    Po po ske makinė ti, vetėm tė jesh murgesh e mbyllur nė shtėpi, se atėherė nuk tė hynė nė punė makina nė USA.

    Epo prap jam njė hap pėrpara kam patentėn rezerv - Made in China

  4. #44
    Citim Postuar mė parė nga Aikido Lexo Postimin
    Po po ske makinė ti, vetėm tė jesh murgesh e mbyllur nė shtėpi, se atėherė nuk tė hynė nė punė makina nė USA.
    Po coja time me ne dyqan sot qe ne mengjes dhe isha me tuta sporti trecerekshe, nje T-shirt, flip-flops, tamam sikur sa isha zgjuar nga gjumi (true actually ). Shpejtesia te rruga e lagjes eshte 25mph, kurse une isha me 54 mph dhe polici kishte parkuar nga ana tjeter e rruges dhe as nuk e vura re fare. Kur ben U-turn miku dhe ndez dritat, thashe mosssss qe ne mengjes. lol

    Ku po shkon me tha mua me kaq shpejtesi? Ah tha, dhe para se te thuash dicka, mos me thuaj qe po shkon ne kishe se ata dy te tjeret qe ndalova ashtu me thane. Dukem gje sikur jam veshur per ne kishe i thashe une. Officer, i thashe, e di si eshte puna, as nuk e kisha mendjen fare se me sa po ecja. Me kontrolloi patenten dhe insurancen, be careful driving me tha mua, m'i ktheu mbrapsht dhe ika. Ishte me te mira oficeri shkrete. lol

    Prandaj duhet te marr nje biciklete se te ben mire dhe per shendetin jo per gje.

  5. #45
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Vendndodhja
    Ōsensei
    Postime
    1,118
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Po coja time me ne dyqan sot qe ne mengjes dhe isha me tuta sporti trecerekshe, nje T-shirt, flip-flops, tamam sikur sa isha zgjuar nga gjumi (true actually ). Shpejtesia te rruga e lagjes eshte 25mph, kurse une isha me 54 mph dhe polici kishte parkuar nga ana tjeter e rruges dhe as nuk e vura re fare. Kur ben U-turn miku dhe ndez dritat, thashe mosssss qe ne mengjes. lol

    Ku po shkon me tha mua me kaq shpejtesi? Ah tha, dhe para se te thuash dicka, mos me thuaj qe po shkon ne kishe se ata dy te tjeret qe ndalova ashtu me thane. Dukem gje sikur jam veshur per ne kishe i thashe une. Officer, i thashe, e di si eshte puna, as nuk e kisha mendjen fare se me sa po ecja. Me kontrolloi patenten dhe insurancen, be careful driving me tha mua, m'i ktheu mbrapsht dhe ika. Ishte me te mira oficeri shkrete. lol

    Prandaj duhet te marr nje biciklete se te ben mire dhe per shendetin jo per gje.
    Paska qėnė Polic i keq ai, si tė ka lėnė tė lirė kur e ke thyer tabelėn x2? Ahhhh nėne nėne janė bėrė dhe Ameriqanėt dorė lėshuar. Edhe ti fatin tim do kesh shum shpejtė po hė

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e SAIMIR CAPOJ
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Postime
    17
    140 km/h po te dua dhe me shume kjo makina im 180 ka te gjitha haahah
    Hi all....

  7. #47
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Po coja time me ne dyqan sot qe ne mengjes dhe isha me tuta sporti trecerekshe, nje T-shirt, flip-flops, tamam sikur sa isha zgjuar nga gjumi (true actually ). Shpejtesia te rruga e lagjes eshte 25mph, kurse une isha me 54 mph dhe polici kishte parkuar nga ana tjeter e rruges dhe as nuk e vura re fare. Kur ben U-turn miku dhe ndez dritat, thashe mosssss qe ne mengjes. lol

    Ku po shkon me tha mua me kaq shpejtesi? Ah tha, dhe para se te thuash dicka, mos me thuaj qe po shkon ne kishe se ata dy te tjeret qe ndalova ashtu me thane. Dukem gje sikur jam veshur per ne kishe i thashe une. Officer, i thashe, e di si eshte puna, as nuk e kisha mendjen fare se me sa po ecja. Me kontrolloi patenten dhe insurancen, be careful driving me tha mua, m'i ktheu mbrapsht dhe ika. Ishte me te mira oficeri shkrete. lol

    Prandaj duhet te marr nje biciklete se te ben mire dhe per shendetin jo per gje.
    por mami jot nuk e vuri re shpejtesin :-)?

    un jam perseprapthi, shkoj me shpejtesi kur nuk duhet, por asnje sme ka ndaluar per shpejtesi deri tani (shyqyr zotit)...por ama kam shoqe qe dhe ti japesh 1000 dollar nuk do hynin ne makin me mua, nga frika se mos pesojn aksident...por e kam patur nga emocionet me perpara loll, tani kam permisuar shume ...nje shoqe sic po nisja makinen u friksua sepse mendoj sikur do perplaseshim me nje autobuz...tre shoqe te tjera u pataksen sepse u ktheva ne te diathten kur nje makin perball po kthehej ne te diathen gjitheashtu (ama as nje fije floku nuk ju prish hihi) sec kan qe shqetesohen se kuptoj , i them "Zoti me shikon lart, mos kini frik" por, percudi nuk duan te me japin nje shance te dyte

    e kam friksuar dhe burrin gjitheashtu, ne autostrad nisja makinen me ngavash, afer shtepis ku limiti ishte 25mph, shkoja 45-50...dhe ky qe te merrte hakmarrje bente te njejten gje sikur un do friksohesha, un se caja koken fare, biles hapja dritaren te ndjeja freskin
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  8. #48
    Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
    por mami jot nuk e vuri re shpejtesin :-)?
    Po benim muhabet, pastaj ajo eshte mesuar me mua.
    E forta fare ishte kur tha, bo bo iken $125.

  9. #49
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Vendndodhja
    Ōsensei
    Postime
    1,118
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Po benim muhabet, pastaj ajo eshte mesuar me mua.
    E forta fare ishte kur tha, bo bo iken $125.
    Kur nuk tė dha ndonjė mbrapsh tė tė dukej prifti gomar. Qėnke me fat ti, tė gjithė zemėr mirė

  10. #50
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    joJojojojo vetem per shpejtesi nuk jam. Po qe per ngadalesi jam e para se s'heci me me shume se 50 maksimumi
    La vita č bella...

  11. #51
    Citim Postuar mė parė nga Aikido Lexo Postimin
    Kur nuk tė dha ndonjė mbrapsh tė tė dukej prifti gomar. Qėnke me fat ti, tė gjithė zemėr mirė
    Nuk jam me aq fat jo se nje dite mora nje Warning dhe nje speeding ticket brenda 1 ore. Njerez te poshter keta policet. lol

  12. #52
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Vendndodhja
    Ōsensei
    Postime
    1,118
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Nuk jam me aq fat jo se nje dite mora nje Warning dhe nje speeding ticket brenda 1 ore. Njerez te poshter keta policet. lol
    Mua ai bashkėpatrioti yt pėr 10 mhp ma hoqi patentėn 6 muajė dhe nuk ankohem. Ti na ankohesh pėr njė speeding ticket qė zėre se nuk ėshtė asgjė

    P.s [era] je pėr ndonjė speed training

  13. #53
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Nooooooo, not at all...
    La vita č bella...

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    aikido ma shpjego pak mer daj si ka kompetence polici me te heq patenten ne shqipri se se kuptoj, per dicka aq te vogel.
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  15. #55
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Vendndodhja
    Ōsensei
    Postime
    1,118
    Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
    Nooooooo, not at all...
    E mirė dil xhiro me biēiklet se qėnke nė rregull

  16. #56
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Vendndodhja
    Ōsensei
    Postime
    1,118
    Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
    aikido ma shpjego pak mer daj si ka kompetence polici me te heq patenten ne shqipri se se kuptoj, per dicka aq te vogel.
    derjansi, ta njihja mirė kodin rrugor do ta shpjegoja. Mė tregojė njė bllok tė vogėl i cili thoshte, unė pezullojė patentėn tuaj pėr afatin 6 mujor, dhe me njė gjobė 50 mijė lekshe (tė vjetra). Nė datė kaq paraqituni nė drejtorin e qarkullimit rrugor tė qytetit Lushnjės pėr tu dhėn vendimi. Atje u mblodh njė komision me tre anėtar dhe polici si dėshmitar dhe gjobėvėnės, mė nxori kodin rrugor mė tregojė ke thyer kėtė, kėtė nga data kaq nė kaq pezullohet patenta. Nėse kapeni pa patent dėnoheni 3 muaj deri nė 6 me heqje lirie dhe njė gjobė 700 deri nė 1 milion.

  17. #57
    Citim Postuar mė parė nga Aikido Lexo Postimin
    Mua ai bashkėpatrioti yt pėr 10 mhp ma hoqi patentėn 6 muajė dhe nuk ankohem. Ti na ankohesh pėr njė speeding ticket qė zėre se nuk ėshtė asgjė
    Ishte nje dite para Krishtlindjeve kur ndodhi kjo dhe isha vone per ne pune dhe me ndaloi idioti se isha 8mph mbi limit dhe une i thashe: "Do you have anything better to do, such as catching some criminal, instead of ruining somebody's Christmas? I guess it pays well to just park in a corner on your cell phone and make your end of the year quota." Nuk e di pse s'i pelqyen fjalet e mia atij, realitetin i thashe.

  18. #58
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Citim Postuar mė parė nga Aikido Lexo Postimin
    E mirė dil xhiro me biēiklet se qėnke nė rregull
    me gjithe qejf, por kam hall se me shtypin
    La vita č bella...

  19. #59
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Vendndodhja
    Ōsensei
    Postime
    1,118
    Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
    Ishte nje dite para Krishtlindjeve kur ndodhi kjo dhe isha vone per ne pune dhe me ndaloi idioti se isha 8mph mbi limit dhe une i thashe: "Do you have anything better to do, such as catching some criminal, instead of ruining somebody's Christmas? I guess it pays well to just park in a corner on your cell phone and make your end of the year quota." Nuk e di pse s'i pelqyen fjalet e mia atij, realitetin i thashe.
    Tė isha si polici unė do tė thoja vazhdo mė bėj humor, that humor me by adding fine. Hahahahahahahahahaha.

  20. #60
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Mua 1 here ne jeten time me kapi polici per speedin ne shoulder gati per te exit-ur dhe qe atehere meqe ma fali, me vuri ne seder. Ego-ja ime sma lejon me te me kapi per se dyti here . Nuk speed me pak fjale, dhe pres rradhen deri sa te me vij exiti per te exitur.

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Jeta e Shėn Pandeleimonit - 27 korrik
    Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 27-07-2023, 22:48
  2. Tragjedia e Qorrbelasė
    Nga ATMAN nė forumin Komuniteti bektashi
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 13-12-2017, 04:45
  3. Telefonat 'Mobile' - Teknologjia e fundit
    Nga YlliRiaN nė forumin Lajme nga informatika
    Pėrgjigje: 156
    Postimi i Fundit: 24-01-2012, 13:09
  4. Tefsir-(komentim suresh)
    Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 29-07-2006, 16:14
  5. "Abedin Dino, nje novator dhe adhurues i natyres"
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 27-08-2005, 14:59

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •