Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Stentori
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  larg memedheut
  Mosha
  51
  Postime
  148

  Post Cka mendoni te dashur vellezer!!!

  A do te ishte gjest human, njerezor qe per hire te Fatmir Sejdiut dhe Bamir Topi te neglizhonte pjesmarrjen e tij ne inagurimin e shkaut Ivanov .

  Parashtrohet pyetja sikur Shqiperia mos ta thirrte njerin nga shkijet ne ndonje inagurim sikur qe ndodhi kjo dje , besoj dhe jam shum i sigurt se shkijet do te bojkotonin ne menyre koncize, ne shenje respekti per shkaun e tyre. Pse ne spo mbushemi me mend cfare politike jemi duke bere ne , pse politikajt tane po naj humbin vleren qe kemi ne si komb , dhe po na bejne nervoz???deri kur keshtu ,a durohen keto gjera ju lus te jepni nje vlersim te drejt , me shum respekt per ju


  Stentori
  Experience is the best teacher...

 2. #2
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,665
  Citim Postuar mė parė nga Stentori Lexo Postimin
  A do te ishte gjest human, njerezor qe per hire te Fatmir Sejdiut dhe Bamir Topi te neglizhonte pjesmarrjen e tij ne inagurimin e shkaut Ivanov .

  Parashtrohet pyetja sikur Shqiperia mos ta thirrte njerin nga shkijet ne ndonje inagurim sikur qe ndodhi kjo dje , besoj dhe jam shum i sigurt se shkijet do te bojkotonin ne menyre koncize, ne shenje respekti per shkaun e tyre. Pse ne spo mbushemi me mend cfare politike jemi duke bere ne , pse politikajt tane po naj humbin vleren qe kemi ne si komb , dhe po na bejne nervoz???deri kur keshtu ,a durohen keto gjera ju lus te jepni nje vlersim te drejt , me shum respekt per ju


  Stentori
  Pershendetje Sentori !!

  Keni hapur nje teme shume te rendesishme , pore per fate te keqe ne kohe te pa pershtatshme .
  Nga viti 1994 , shqipetaret ne Maqedoni jane duke u udhehequr nga shqipefoles me prejardhje te dyshimte biologjike . Gjeneza biologjike e politikaneve shqipetare te maqedonise ,eshte nga Kurdistani ,dhe Palestina. ...................... !!!!!

  Keta te ashtuquajtur politikane shqipetare ne Maqedoni , jane ritur dhe zhvilluare me grip politik te derave ( shkijeve sllave)

 3. #3
  shqiptari Maska e faruk_01
  Anėtarėsuar
  24-09-2006
  Vendndodhja
  maqedoni
  Postime
  590
  u desht BDI te bojkotoj solemnitetit e jo te cyren si cura...aty per nga nje got e nga nje cop mishi me ''grip derash''
  O Sa mir t'jesh Shqiptar...

 4. #4
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,665
  Citim Postuar mė parė nga faruk_01 Lexo Postimin
  u desht BDI te bojkotoj solemnitetit e jo te cyren si cura...aty per nga nje got e nga nje cop mishi me ''grip derash''

  Politika e dilinxhijve shqipefoles nuk ka te perfunduare.

  Kjo politike e dilinxhijve politikane ""derra ""do te perfundon kurre popullata shqipetare ne maqedoni do te vetedijsohet.
  Nje fjale popullore thote : S'i koka ashtu briski

  Ne te gjithe evropen rinia dhe studentet luajne rolin kryesore, kurse studentet shqipetare ne maqedoni ende merren me analfabet politikane.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Stentori
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  larg memedheut
  Mosha
  51
  Postime
  148
  Pajtohem plotesisht se rinia jone pra studentet jan peng e disa lidereve partiak,dhe fatkeqesisht nuk jan ne gjendje me dallue te miren dhe te keqen edhe pse quhen intelektual te rinje te se ardhmes.Shkurt dhe qart jemi popull qe nuk lexojm dhe politiken spo e kuptojm si te tjeret.
  Experience is the best teacher...

Tema tė Ngjashme

 1. Xhevahir Spahiu, poet i dashur i tė gjithė shqiptarėve
  Nga Brari nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-04-2009, 16:59
 2. Partite Dhe Sektet
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 13:25
 3. Subject: FW: VELLEZER SHQIPTARE NDERGJEGJESOHUNI.....
  Nga Kosovari_78_Ca nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-12-2006, 13:00
 4. Nuk mundem tė tė quaj e Dashur
  Nga zemri nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 23-08-2002, 06:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •