Close
Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 392
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar mė parė nga injejti Lexo Postimin
    po po jan ty vjedh , bile edhe met madhe qetash nkohen e fundit, shum shum, edhe jan duke i keq perdor te hollat,

    kush po ju jep traktora shkijeve ?

    ja kan humb vleren uckes.
    Reagon ndaj thashethemeve


    Shpifje nga njerėzit e Beogradit


    Ai ka treguar se fillimisht ishte shpifur se babai i tij ėshtė zėnė me para nė kufi nė Jazhincė, nė kohėn kur sipas Limajt, babai i tij ėshtė i palėvizshėm nė shtėpi qė njė kohė tė gjatė.

    Ish-komandanti i UĒK-sė me nofkėn “Ēeliku” ka rrėfyer se ėshtė shpifur qė nėna tij ėshtė zėnė me para nė kufirin e Bllacės, nė kohėn kur ajo, tregon ai, ėshtė nė kontroll intensiv nė QKU, nė gjendje tė rėndė shėndetėsore.

    Sė fundi shpifja e radhės, sipas Limajt, ka qenė qė bashkėshortja e tij ėshtė ndaluar me njė shumė tė konsiderueshme tė tė hollave. Kėtė dezinformatė ai e ka shpjeguar duke treguar se bashkėshortja e tij tash e njė kohė vuan nga njė sėmundje e rėndė.



    “Kėto janė metoda tė UDB-sė, qė ka pėrdorur Serbia, shpifjet e tilla mua mė kanė dėrguar edhe nė Hagė, por ja qė doli ndryshe”, vlerėson Limaj
    Pavarėsisht shpifjeve dhe dezinfromatave dhe gjendjes sė rėndė tė disa anėtarėve tė familjes, Fatmir Limaj thotė se ėshtė i palėkundur nė ndėrtimin e vendit.

    “Unė vendin tim e dua dhe e kam pasion gjithēka qė kam, i kam dhėnė kėtij vendi dhe do tė vazhdoj angazhimet pėr tė pėrmbushur detyrat qė kemi para qytetarėve tė vendit”, tha nė fund Limaj.
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  2. #42
    Maska e Liridona
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Mancester.Uk
    Postime
    165
    A nuk po ngihni bre qe kenkan smu gjysma e familjes se ministrit,mosni moj dade se Shqiptar jemi mos u gzoni ne fatkeqesi te dikujt ,se ju kercet shpins.
    Qeshtu ju past dada!
    Liridona

  3. #43
    Shtimja City Maska e AsRock
    Anėtarėsuar
    31-01-2008
    Vendndodhja
    Shtime-Kosovė
    Postime
    20
    Kjo ėshtė e tepėrt me i fol gjeth kto fjal pėr njė shqiptar me thash e theme tė serbisė. Duhet me ju ardh marre nėse keni gjak shqiptari.

  4. #44
    Maska e Liridona
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Mancester.Uk
    Postime
    165
    Citim Postuar mė parė nga AsRock Lexo Postimin
    Kjo ėshtė e tepėrt me i fol gjeth kto fjal pėr njė shqiptar me thash e theme tė serbisė. Duhet me ju ardh marre nėse keni gjak shqiptari.
    Eh sikur te kishin marre pasha daden nuk do flisnin,po gjithmon na kan mbyt kto thashethena,shkau i ka lan do per fare hala, u past dada!
    Liridona

  5. #45
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    12-03-2008
    Vendndodhja
    itejdukshem, gjithka
    Postime
    1,536
    shpifja nga njerzit e beogradit,

    vjedhja nga udhheqsija e kosoves.

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar mė parė nga injejti Lexo Postimin
    shpifja nga njerzit e beogradit,
    e qe keto shpifje i perkrahen disa mbeturina jugo-shipeca te UDB-es
    ne Kosove edhe besa disa edhe ne ket forum
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anėtarėsuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Pse cili hajdud e pranon se ka vjedh edhe aq me pak publikisht..

    Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

  8. #48
    i/e regjistruar Maska e BESIIM
    Anėtarėsuar
    07-04-2009
    Vendndodhja
    France
    Postime
    309
    Citim Postuar mė parė nga GjIlAnAsI_cSi Lexo Postimin
    Pse cili hajdud e pranon se ka vjedh edhe aq me pak publikisht..


    Kish njerz qe me te vertet po u mundojshin me te shti me besu qe ata nuk kan vjedh asgje sepse e kan mohuar hhehe katastrof
    Hiqni maskat, mbajtja e tyre kohė tė gjatė rrezikon t`ju bėhet fytyrė!

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    ulne bishtin more shumadinaca heee poshtersia e juaj u munduat me lue me fatin e familjarve te smur te ministrit p.sh. babai i minstrit qe nji vit tha se eshte i paralizuar ju shumadinacat jo u zin ne kufi me kaq miliona marre me kan qe ini shqiptar
    por pasi qe dihej qfar dhe kush ini ju ju ka hije te citoni mediat serbe dhe te vajtoni siq u thoin ato
    he zoti mos e lasht pa u vra qysh u ka vra e u ka lan neper ambasada te shkieve neper bot

    e ska nevoj Fatmiri me viedh hiq more shumadinca
    ai siq thot nji fjal me krune u blen ju qe i pastroni ambasadat e shkieve neper europ sa per buk ne goj e beni ket
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  10. #50
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    12-03-2008
    Vendndodhja
    itejdukshem, gjithka
    Postime
    1,536
    popo vjedhin qysh nuk vjedhin, po r gjithkund vjedhin ne krejt boten gati,

    po nuk ban me rrejt ne kosov nuk vjedhin, bile mas shumti vjedhet te na ketu.

    un per veti e kam qesh rugoven se edhe aj ka vjedh me gjeth thmi sa ka mujt bile i lidhun direkt me serbin.

    por edhe kta nuk pja lojn huq, veq pa serbi hiq, pom doket.

  11. #51
    tHeKtHi MaMa :P
    Anėtarėsuar
    24-11-2008
    Vendndodhja
    new york
    Postime
    1,708
    Citim Postuar mė parė nga GjIlAnAsI_cSi Lexo Postimin
    Pse cili hajdud e pranon se ka vjedh edhe aq me pak publikisht..

    mir e ke ky hajduti qe po e mban ne foto cofi e se pranoi
    if love is the answer, could you rephrase the question?

  12. #52
    Shtimja City Maska e AsRock
    Anėtarėsuar
    31-01-2008
    Vendndodhja
    Shtime-Kosovė
    Postime
    20
    Citim Postuar mė parė nga prishtinase Lexo Postimin
    mir e ke ky hajduti qe po e mban ne foto cofi e se pranoi
    MOs fol ma shum se veq qka e prish,,,,

    Nuk jam ka e di prej do antarve qe jan ka folin palidhje , veq ka sa vjet i kan se n'qoftėse jan adoleshenta nuk jau za pėr tė madhe se aq sa din edhe folin, po nėse kan kalu 18 + let ja fillojn prap shkolles fillore dhe net edukohen pak... se kjo ėshtė marrre...

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anėtarėsuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    Jo more qfar te vjedhni
    Po valla ne gjynah po na shtin keta te qeveris,a i kini pa qysh jan lodh buk nuk kan,shpia nuk kan vetura qfar more ne kam shkojn ne pune as ne banka nuk kan pare,valla kur po i shoh po hidhet me jau dhan nga pak lek.
    Ja qka jan tu hjek keta nuk eshte kush tu hjek veq kush nuk ka sy me pa,ani si te ju bjen ne trag dikush hop e para kamerave.
    E kishe qyrraven jo skemi vjedh,po hajt se dalin krejt,ishalla eshte genjeshter veq valla per qysh i njoh une dy gur bashk nuk i lan

  14. #54
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    "Nese nje Politikan sot duhet ta kete per Model dikend ,ateher duhet ta ketė Fatmir Limajn"

    Aman Bindshem eshte me i miri ne te gjithe Racen Shqiptare , i ka te gjitha atributet te cilat e bejne si Personin qe ka vleren te qmohet.

    Keto shpifje qe i jan bere ketij zotriu ,aman jan turp dhe si nuk kan pak ndergjegje per at qfar flasin.

    Besomni kur ndegjova konferencen per shtyp te tij, u preka thell ne zemer ,se si ia manipulojn Familjen me keto ambalazhe partiake. Ndegjova qe Gruaja e tij vuan nga Kanceri ,ndersa Babai i tij eshte i semure,dhe plus shpifin per te. Fatmir Limaj eshte Nr 1 e ka shtruar e gjithe Kosoven ne Asfallt dhe ka dhene Kontribut enorm si ne Lufte poashtu edhe tash me postin e Ministrit.

    Aman nuk kam rrespekt per at njeri qe ma perqeshe kete Figure te rrespektuar .
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar mė parė nga drenicaku Lexo Postimin
    Jo more qfar te vjedhni
    Po valla ne gjynah po na shtin keta te qeveris,a i kini pa qysh jan lodh buk nuk kan,shpia nuk kan vetura qfar more ne kam shkojn ne pune as ne banka nuk kan pare,valla kur po i shoh po hidhet me jau dhan nga pak lek.
    Ja qka jan tu hjek keta nuk eshte kush tu hjek veq kush nuk ka sy me pa,ani si te ju bjen ne trag dikush hop e para kamerave.
    E kishe qyrraven jo skemi vjedh,po hajt se dalin krejt,ishalla eshte genjeshter veq valla per qysh i njoh une dy gur bashk nuk i lan
    "Mediat e Beogradit dhe disa qarqe nė Prishtinė, pėrfoljet e pėrdorura nė Prishtinė duke e pėrdorur familjen time, kanė tentuar qė shpifin nė kurriz tė familjes time. Ėshtė shpifur se babai im ėshtė zėnė me para nė kufirin e Jazhincės, ndėrsa babai im ka mėse njė vit qė ėshtė i pa lėvizhshėm. Ėshtė shpifur se nėna ime ėshtė zėnė me para nė kufirin e Bllacės, nė kohėn kur nėna ime ėshtė nė kontrollim intenziv nė qendrėn emergjente nė Prishtinė, nė shokė dhomė dhe parktikisht ėshtė paravdekjes", tha Limaj. Limaj theksoi se bashkėshortja e tij ėshtė me njė terapi tė mundimshme, nė luftė kundėr kancerit. "Kėto janė dhembje tė mėdha, pėr mua dhe familjen time", tha ai.

    jo o halit terrnofci e dim qe ti nuk ke zemer per te ardhur keq se qfar i ka ndodh familjes se nji Ēlirimtar ket e dim qysh e dini qe as ne shqiptarve nuk na e nien per nji halit terrnofc basri pllan fatmir sheholl e ndonji shok tanin qe jetoin ne beligrad e shumadi
    po ku ka me te ardh keq ty kur ju e keni pas per detye ta shperndani ket dezinformat
    sa mire qe nji her e pergjith mon u nda shapi nga sheqeri
    keni mbet more te mjer si zojt e qures jetima
    qdo dit po ju han kaqubeti nga nja e ju sini kah e vreni hiq qe
    kini mbet qaq
    pak sa qe ne gishta ju numron njeri
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Llapi : 14-05-2009 mė 12:06
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
    Anėtarėsuar
    21-03-2006
    Postime
    1,546
    Doli hajni e u mundua te arsyetohet.Dhe ketu dalin by.thelepirsat e tije dhe te pdk-se,e etiketojne tere forumin si shkije.Qorrat.
    Vetem atehre kur me te te merret drejtesia,mund te thoni se ishte apo nuk ishte i pafajshem.Por nje drejtesi e cila nuk kontrollohet nga qarqe te caktuara.

    E sa per asfalltin,ai i cili u shtrua para dy muajsh duket tani si laknor,kurse ai i cili u shtrua vitin e kaluar as qe egziston me.Asfallti juv.

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-08-2007
    Postime
    1,281
    Citim Postuar mė parė nga Daja-GONI Lexo Postimin
    Doli hajni e u mundua te arsyetohet.Dhe ketu dalin by.thelepirsat e tije dhe te pdk-se,e etiketojne tere forumin si shkije.Qorrat.
    Vetem atehre kur me te te merret drejtesia,mund te thoni se ishte apo nuk ishte i pafajshem.Por nje drejtesi e cila nuk kontrollohet nga qarqe te caktuara.

    E sa per asfalltin,ai i cili u shtrua para dy muajsh duket tani si laknor,kurse ai i cili u shtrua vitin e kaluar as qe egziston me.Asfallti juv.
    Po e lėmė anash a ėshtė zėnė a nuk ėshtė zėnė kush me shumė tė madhe parash tė Kosovės, por e vėrteta ėshtė se qė nga mbarimi i luftės, nuk ka qeveritar qė punon pėr shtetin e pėr popullin. Tė gjithė kanė vjedhur e jam i bindur se do tė vjedhin edhe ata qė vijnė pas kėtyre, kushdoqofshin, derisa nė Kosovė nuk ka gjyqe as ligje. Ju lutem mos ia mbani anėn tė keqes!
    Nuk tė citova Dajė me ndonjė qėllim, por mė pėlqeu mendimi yt.

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e Daja-GONI
    Anėtarėsuar
    21-03-2006
    Postime
    1,546
    Citim Postuar mė parė nga xani1 Lexo Postimin
    Po e lėmė anash a ėshtė zėnė a nuk ėshtė zėnė kush me shumė tė madhe parash tė Kosovės, por e vėrteta ėshtė se qė nga mbarimi i luftės, nuk ka qeveritar qė punon pėr shtetin e pėr popullin. Tė gjithė kanė vjedhur e jam i bindur se do tė vjedhin edhe ata qė vijnė pas kėtyre, kushdoqofshin, derisa nė Kosovė nuk ka gjyqe as ligje. Ju lutem mos ia mbani anėn tė keqes!
    Nuk tė citova Dajė me ndonjė qėllim, por mė pėlqeu mendimi yt.

    Jo o Xani nuk po te keqkuptoj. Une nuk jam kunder luftetareve te UCK-se ose kunder ndonje personi te caktuar,si po mundohet llapi te me etiketoj.Une jam kunder te gjitheve qe e shkaterruan dhe po e shkaterrojne Kosoven per interesa personale dhe provinciale.Une kam kritikuar e share edhe Dacin,edhe Bujar dugollin,edhe Melihate Termkollin e Bajram Kosumin edhe shume hajna te tjere.

    Mbeshtes plotesisht mendimin tend ,se ne Kosove edhe per nje kohe te gjate nuk do te behet mire.Jo, perderisa gjykatat punojne nen urdhera te atyre qe mbajne pushtetin.

  19. #59
    ReaLmadriD
    Anėtarėsuar
    15-02-2009
    Vendndodhja
    Madrid
    Postime
    627
    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
    Po ku mbetet more qyqana qe aq shum i besuat beligradit





    Limaj am i vetėdijshėm qė ka shumė njerėz tė cilėt me xhelozi i shohin angazhimet dhe pėrkushtimin tim

    2009-05-13


    Ministri i Transportit dhe Postė-Telekomunikacionit, Fatmir Limaj, mbajti sot njė konferencė me gazetarė. Me kėtė rast ministri tha:”Kjo konferencė ėshtė e pazakontė pėr mua, qė nga fillimi i karrierės sime politike. Jam detyruar qė ta mbajė kėtė konferencė, pasi qė tash e disa muaj kanė qarkulluar lloj-lloj informatash nga qarqet e ndryshme tė Beogradit dhe tė pėrfolura nė mjedise tė ndryshme edhe tek ne.E pashė tė arsyeshme qė tė ftoj kėtė konfrencė shtypi dhe tė jap disa sqarime”.

    “Jam para jush pėr tė pėrgenjeshtruar shpifjet e gėnjeshtrat qė i janė servuar opinionit tonė, pėr qėllime tė kėqija dhe tė ulėta, nė mėnyrė qė t’i luftojnė sukseset qė i kemi arritur, sė bashku tė gjithė gjatė kėsaj kohe” theksoi ministri Limaj.

    Ministri Limaj gjithashtu theksoi:” Suksesi i Kosovės dhe i imi, pėr disa ėshtė pengesė dhe si e tillė tentohet qė nė ēdo formė tė luftohet, me tė gjitha format madje duke mos kursyer, as edhe familjen time. Mendoj, se ēdo shqiptar, gjithashtu dhe unė e konsideroj familjen si tė shenjtė ajo nuk duhet tė keqpėrdoret dhe tė ulet, pėr tė arritur qėllime politike ose pėr tė denigruar, njė personalitet pa marrė parasysh, pėr kėnd ėshtė fjala”.

    Kreu i MTPT-sė, po ashtu theksoi :”Unė jam i vetėdijshėm qė ka shumė njerėz tė cilėt me xhelozi i shohin angazhimet dhe pėrkushtimin tim personal qė kam bėrė pėr vendin tim. Jam i bindur se ata njerėz janė jashtė Kosovės, fatkeqėsisht kėtu po tregohet se tė tillė ka edhe nė Kosovė, tė cilėt nuk duan tė shofin rezultate nė ngritjės dhe ndėrtimit tė vendit tė tyre”.

    Sipas ministrit Limaj :”Mediat e Beogradit dhe disa qarqe nė Prishtinė, pėrfoljet e pėrdorura nė Prishtinė duke e pėrdorur familjen time, kanė tentuar qė shpifin nė kurriz tė familjes time. Ėshtė shpifur se babai im ėshtė zėnė me para nė kufirin e Jazhincės, ndėrsa babai im ka mėse njė vit qė ėshtė i pa lėvizhshėm. Ėshtė shpifur se nėna ime ėshtė zėnė me para nė kufirin e Bllacės, nė kohėn kur nėna ime ėshtė nė kontrollim intenziv nė qendrėn emergjente nė Prishtinė, nė shokė-dhomė dhe praktikisht ėshtė paravdekjės”.

    Ministri Limaj, para mediave tė shumta tė pranishme, pohoi se e vėrteta ėshtė se bashkėshortja ime ėshtė me njė terapi tė mundimshme, nė luftė kundėr kancerit, kėto janė dhembje tė mėdha, pėr mua dhe familjen time”.

    “Duke punuar, unė jam munduar qė nė asnjė mėnyrė tė mos e reflektojė gjendjen time familjare, dhe mendoj se ne tė gjithė kemi probleme familjare por duhet qė ato tė mos i reflektojmė dhe t’i bėjmė tema publike. Kam gjetur njė zgjidhje qė nė asnjė mėnyrė tė mos reflektohet kjo gjendje familjare e imja, nė punėt e pėrditshme tė miat” vlerėsoi ministri Limaj.

    Ministri Limaj gjiashtu pohoi:”Jam munduar dhe besoj qė ju e dini se kam qenė nė kapacitet tė plotė, nė detyrėn time shtetėrore dhe institucionale, duke mos reflektuar qė tė paraqes asgjė nga ajo qė ballafaqohem ēdo ditė nė shpinė time”.

    “Dua tė them qė unė do tė qėndroj pranė familjes time, dhe jam shumė i bindur se nė betejėn qė bashkėshortja ime ėshtė duke e zhvilluar ndaj sėmundjės unė do tė jem pranė saj dhe me emėr tė Zotit qė ne do ta fitojmė atė betejė me tė bashkė” deklaroi ministri i MTPT-sė.

    “ Tėrė jetėn time, ja kam kushtuar qė tė mbizotėrojė lumturia familjet e Kosovės, kam punuar pėr tė pasur lumturi nė familjet kosovare, normalisht jam i bindur se kėtė lumturi do ta kam edhe nė familjen time”.

    Ministri Limaj i siguroi tė gjithė se do tė vazhdojė si gjithmonė dhe i vendosur i palėkundur, nė realizimin e projekteve tė mėdha, tė ndėrtimit tė vendit tonė:“Punėn e konsideroj si mision, dhe unė vendin tim nuk e dua allashverishe, vendin tim e kam passion. Ēdo gjė qė kam pas, ja kam dhėnė vendit tim edhe atė familje qė e kam sot, ka qenė e pėrkushtuar dhe e dhėnė pėr kėtė vend. Do tė vazhdoj pėrkushtimet dhe angazhimet e mia pėr tė pėrmbushur pretimet qė u kemi dhėnė qytetarėve” pėrfundoi fjalėn e tij ministri Limaj.

    Lere more ket ēka ka then ky ato jan rrena, a nuk ja shef ftyren si ju ka prishur a prej se mires me siguri po???? ''e kan nxan me Pel per dore si thojn pleqet''.. Tashi ky mundohet ti ben ato shpifje po nuk jan shpif jo.Kto jan te verteta dhe se shpejti dot dalin ne shesh..
    “La filosofķa del Real Madrid es tener a los mejores del mundo”

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Valla po me dhimbsen keta qe raportoin per ish tanjugun
    qe u zbuluan aq shpejt me ket rren
    po si more tanjugovca nieri i paralizuar qe nji vit
    e tash e paskan zan ne kufi me disa miliona
    posht keni qen gjithmon dhe posht keni me mbet
    edhe me posht ini ra me ket rren
    po veq paski fillue me u ba nervoz e
    tash su ka mbet tjeter veq me e sha
    Limen mua e kush e tregon te verteten
    dhe kush u zbuloi juve qe kini rrejt.
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Fatmir Limaj
    Nga ARIANI_TB nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 295
    Postimi i Fundit: 07-02-2015, 16:09
  2. Historiku i vrasjeve ne Tropoje
    Nga MaDaBeR nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 30
    Postimi i Fundit: 14-08-2012, 12:42
  3. Pse Hashim Thaqi nuk e viziton Fatmir Limajn ne Hage?
    Nga Arb nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 21
    Postimi i Fundit: 01-10-2009, 09:40
  4. Perfundoi gjykimi nė Hagė i Limajt, Balajt dhe Musliut
    Nga Arb nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 470
    Postimi i Fundit: 05-08-2006, 18:56
  5. Fatmir Velaj
    Nga liliella nė forumin Arti shqiptar
    Pėrgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 07-11-2005, 19:45

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •