Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e nuro1
  Anėtarėsuar
  21-06-2006
  Vendndodhja
  wien
  Postime
  133

  Armatosen maqedonasit

  maqedonia po blen armatim nga ukraina 200 transportera btr 4 akoma per cka pergaditet per ndonje sulm ndaj greqis apo sulm dhe hakmarje shqiptarve per 2001 plot 8 vite pas 2001 kane punuar per percarje te shqiptarve dhe i kane koruptuar dhe me lloj lloj lojnash politike i kane fut ne shishe lideret tone politik vecenarisht garniturn e tanishme te bdi se qe i mban peng per rastet e hages dhe rastin e brodecit,kta jan vec do informata qe dihen publikisht po ato qe si dim ne si shqiptar qe skena qasje ne informata ma te thella zoti na qoft ne ndihme se me kta qe i kena ne qeveri per ta shputu vetveten prej gruevskit do te na bejn neve kurban,nese dikush disponon me te dhena tjera ju lus ta diskutojme kete teme dhe te jena te informuar.  ce linku i informacionit:http://www.kyivpost.com/nation/36687
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga nuro1 : 07-05-2009 mė 04:25
  Not All Virgins Are Angels , And Not All Angels Are Virgins

 2. #2
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Anėtarėsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  34
  Postime
  1,500
  Hajt perher na koft.
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e landi45
  Anėtarėsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711
  me u ra shqipetareve se po zihen me jeri tjetrin dhe kane rast te mire

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e nuro1
  Anėtarėsuar
  21-06-2006
  Vendndodhja
  wien
  Postime
  133
  keshtu si jan shqiptaret ne moment te percar dhe pa lider politik e pa fuqi ne qeveri mos zot ma keq.
  Not All Virgins Are Angels , And Not All Angels Are Virgins

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e bufii
  Anėtarėsuar
  21-05-2007
  Postime
  101
  Si tfilloj me Shqiptaret ateher 2 shtete i ka kundershtar
  Bufii

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-03-2008
  Vendndodhja
  itejdukshem, gjithka
  Postime
  1,536
  nuk ja ka lon shej maqedonis kjo kriza ekonomine,

  keshtu asht kurr asht shteti fort.

  haa haa haa

 7. #7
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  P pergatiten per lufte me 200 transportera btr 4?

  Greqia eshte ne NATO, skan pike shanci ta prekin se i shkrijne per 10 min. Qendroni me kembe ne toke, mos fluturoni me pras.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 8. #8
  Populli Shqiptar ne Maqedoni duhet te qohet n'kam per drejtat e tyre. Un personalisht e sho union Repulika e Ilirides dhe Maqedonis si te vetmen zgjidhje!

  Ma mir tash se tani do te jet von!

 9. #9
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  mall sovjetik i lodhur eshte aman

  nese do kish teknologji perendimore ather do ishim pak te kujdesshem por me keta plerat e vjetra sovjetike te dala jasht perdorimit asnje nuk i ka frik.
  vari leshte

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-06-2008
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  29
  Postime
  396
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  P pergatiten per lufte me 200 transportera btr 4?

  Greqia eshte ne NATO, skan pike shanci ta prekin se i shkrijne per 10 min. Qendroni me kembe ne toke, mos fluturoni me pras.
  Duke bere ti NATO NATO , NATO NATO bien nga qielli.

 11. #11
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Le te blejn cka te dojn se e kan kot , friken e kan ne palc
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 12. #12
  Ekuiliber shpirteror Maska e ARKIA
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Mosha
  55
  Postime
  1,068
  Citim Postuar mė parė nga nuro1 Lexo Postimin
  maqedonia po blen armatim nga ukraina 200 transportera btr 4 akoma per cka pergaditet per ndonje sulm ndaj greqis apo sulm dhe hakmarje shqiptarve per 2001 plot 8 vite pas 2001 kane punuar per percarje te shqiptarve dhe i kane koruptuar dhe me lloj lloj lojnash politike i kane fut ne shishe lideret tone politik vecenarisht garniturn e tanishme te bdi se qe i mban peng per rastet e hages dhe rastin e brodecit,kta jan vec do informata qe dihen publikisht po ato qe si dim ne si shqiptar qe skena qasje ne informata ma te thella zoti na qoft ne ndihme se me kta qe i kena ne qeveri per ta shputu vetveten prej gruevskit do te na bejn neve kurban,nese dikush disponon me te dhena tjera ju lus ta diskutojme kete teme dhe te jena te informuar.  ce linku i informacionit:http://www.kyivpost.com/nation/36687
  Maqedonia armatoset?!
  Ops....... .
  Ukraina blen teknologji americane dhe shet mallrat e shekullit te kaluar.
  NATO do t'ia shkuli faqet ..... Grues(Gruevskit).
  Gezuar!
  Uji: H2O
  Rakia: H2 OOOOO HO HOOOO

 13. #13
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Citim Postuar mė parė nga nuro1 Lexo Postimin
  maqedonia po blen armatim nga ukraina 200 transportera btr 4 akoma per cka pergaditet per ndonje sulm ndaj greqis apo sulm dhe hakmarje shqiptarve per 2001 plot 8 vite pas 2001 kane punuar per percarje te shqiptarve dhe i kane koruptuar dhe me lloj lloj lojnash politike i kane fut ne shishe lideret tone politik vecenarisht garniturn e tanishme te bdi se qe i mban peng per rastet e hages dhe rastin e brodecit,kta jan vec do informata qe dihen publikisht po ato qe si dim ne si shqiptar qe skena qasje ne informata ma te thella zoti na qoft ne ndihme se me kta qe i kena ne qeveri per ta shputu vetveten prej gruevskit do te na bejn neve kurban,nese dikush disponon me te dhena tjera ju lus ta diskutojme kete teme dhe te jena te informuar.  ce linku i informacionit:http://www.kyivpost.com/nation/36687

  N'baft me prevua me Shqiptaret e humbi Maqedoninė
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Longarus
  Anėtarėsuar
  24-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  553
  Shume me lire kushton nje anti-tank ose nje zola , se sa ky transporter.
  Ju behet qarja edhe ketyre .

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-03-2008
  Vendndodhja
  itejdukshem, gjithka
  Postime
  1,536
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  P pergatiten per lufte me 200 transportera btr 4?

  Greqia eshte ne NATO, skan pike shanci ta prekin se i shkrijne per 10 min. Qendroni me kembe ne toke, mos fluturoni me pras.
  grekin do ta shkrije turki niher e pergjithmon.

 16. #16
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Ajde bujrum ja ku na ke fėlliqėsirė!
  Sui generis

 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-03-2008
  Vendndodhja
  itejdukshem, gjithka
  Postime
  1,536
  haa a grek koke tia, nuk ka komb ma te flliqt se greku. sidomos kundershtar te shqiptarve qe jan.

Tema tė Ngjashme

 1. STRATFOR: Shqiptaret duhet te armatosen
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 23-11-2005, 19:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •