Close

Rezultati i Sondazhit: Cila eshte fotografija me e bukur sipas jush?

Votues
32. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 1- Lule Pranvere

  2 6.25%
 • 2- Ende mė ndjek vetmia..

  2 6.25%
 • 3- Syri i Arte

  7 21.88%
 • 4- DRITE ne fund te tunelit

  4 12.50%
 • 5- Fillim pranvere pėrgjat lumit..

  10 31.25%
 • 6- Shenja e parė e njė stuhie

  7 21.88%
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 26
 1. #-19
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Syri i Arte 2009. Maji

  Pershendetje


  Me poshte jane te radhitura 6 fotografite qe do konkurojne per muajn Maji. Vetem fotografia qe grumbullon numrin maksimal te votave, kualifikohet per konkurimin final ne perfundim te vitit 2009.

  Perpara se te votoni, ju lutem lexoni me vemendje.

  Ju mund te votoni vetem nje fotografi, ate qe sipas jush eshte me e bukura.

  Autoret e fotografive po ashtu kane te drejten e nje vote, dhe mund te ja japin ciles do fotografi, perfshi ketu dhe krijimit te tyre. Arsyja eshte per te evituar konfuzionet dhe pakenaqesite e ngjashme me ato te krijuara ne konkurimet e meparshme.

  Per te votuar, ju duhet te keni te pakten 2 muaj antaresi ne forum nga data e hapjes se cdo konkursi. Psh, per kete konkurs qe fillon me daten 5 Maji, ju duhet te keni krijuar nje antaresi ne forum nga data 5 Mars 2009 dhe me perpara. Votimet e anetareve qe kane kohe antaresie me te shkurter nga ajo e siper permendur, do shpallen te pa vlefshme. Kjo eshte per te evitur deri diku votimet nga anetaret qe krijojne llogari te dublikuara ne forum.

  Gjate kohes qe sondazhi eshte i hapur, ju mund te komentoni vetem per fotografine te ciles i jepni voten. Pas mbylljes se sondazhit, ju mund te komentoni mendimet tuaja per te gjitha fotografite ne pergjithesi, nese deshironi.

  Ju lutem mos citoni imazhe neper postime. Ju mund tu referoheni fotografive pa qene nevoja e risjelljes se imazheve neper teme. Imazhed do shfaqen vetem nje here, dhe ne faqen kryesore.


  Kjo ishe e gjitha. Shpresoj te perdorni gjykimin tuaj te shendoshe perpara se te vendosni mbi voten tuaj

  Suksese
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 05-05-2009 mė 15:06
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #-18
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  1- Lule Pranvere

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 4. #-17
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  2- Ende mė ndjek vetmia..

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 6. #-16
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  3- Syri i Arte

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 8. #-15
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  4- DRITE ne fund te tunelit

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 10. #-14
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  5- Fillim pranvere pėrgjat lumit..

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 12. #-13
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  6- Shenja e parė e njė stuhie

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 14. #-12
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Tema eshte e hapur dhe mirepret votat tuaja. Sa me shume ndershmeri, votoni per foton qe u duket me e bukur.

  Suksese konkuruesve, faleminderit votuesve
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 15. #-11
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,463
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Votova pėr Fillim pranvere pėrgjat lumit, suksese tė gjithė konkurentėve.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga RaPSouL : 05-05-2009 mė 17:04
  Sui generis

 16. #-10
  •●°♥ ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ F٥гﻉ√ﻉr ♥°● Maska e L3nD1
  Anėtarėsuar
  18-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane Alidem
  Mosha
  31
  Postime
  273
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Syri i Arte Votova ..... Me Terhoqi me shume nga te gjitha
  ™ RiCHeR ThaN ThE RiCHeSt
  ™

 17. #-9
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Anėtarėsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kėndej
  Postime
  3,131
  Faleminderit
  1
  24 falenderime nė 22 postime
  DRITE ne fund te tunelit
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 18. #-8
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ky muaj duket sikur ka shterur me fotografi...por nuk do te thoja edhe ne cilesi! Ka vetem 5 fotografi pjesmarrese, por qe te gjitha te bukura shume, komplimente autoreve.

  Vota ime shkon per fotografin: Fillim pranvere pergjat lumit... Me pelqeu me shume se te tjerat, per disa arsye; hapesira e kapur eshte me e duhura - perfshin trungun e prere dhe lumin ne plan te pare, pastaj reflektimin e drunjeve ne lum dhe vet drunjet ne plan te dyte, dhe si plan i trete vijn malet me ngjyre karakteristike per kte stine. Dhe titulli perputhet gjithashtu me permbajtjen, gje qe e ben fotografin me te arrire per kte muaj, per mendimin tim.
  Gjithashtu kisha dashur te komplimentoj edhe autoret e "Syri i Arte" dhe "Shenja e parė e njė stuhie". Keni bere pune te mrekullueshme gjithashtu!
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 19. #-7
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,150
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Edhe pse pak foto kualiteti i fotografive eshte mjate i mire
  me pelqejne te gjitha fotot ju uroje per punen e shkelqyer
  une veqova nje foto dhe ajo eshte "Syri i Arte" .
  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

 20. #-6
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Votat tuaja na duhen ne kete teme. Ju lutem konsumoni pak minuta per te gjykuar dhe dhene voten tuaj per fotografine me te bukur te muajt Maj.

  Faleminderit shume.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 21. #-5
  Shtegtari! Maska e Gregu
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  869
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Duket se tema eshte kthyer ne debat per arsyje mosvotime.
  Ne njeren ane eshte gje e mire qe nxite anetaret per ta vizituar kete nenforum.

  Personalisht kam qene disi aktiv ne kete pjese te forumit, duke marrur pjese edhe me foto. Kete muaj nuk mora pjese sepse isha i zene.

  Ajo qe me beri te ftohem ca ne muajin e kaluar ishte votimi qe po behej. Ishte nje foto qe mori vemendjen e te gjitheve dhe ajo mori edhe votat. Ne fakt ishte foto e mire (e vlersoj fotografin), por kishte diēka qe nuk shkonte. Ishte thene se tema ka karakter pranveror dhe fotoja ishte mjaft e "erret", pra shprehte vuajtje, erresire, dhimbje, i perkiste nje kohe te gjenocidit.
  Per nje moment mendova se, shqiptarve ofroju "erresiren" dhe "driten", dhe zgjedhja do te jete "erresira". Me nje fjale ishte dekurajuese.
  Ne anen tjeter, kam ca dyshime ku votimi behet jo i drejt. Thjesht "familjarizem", anetaret qe njihen, mbeshtesin njeri-tjetrin dhe jo foton.

  Vota ime shkon per: 5- Fillim pranvere pėrgjat lumit..

  Per ju,
  Gregu
  "Nė fillim ishte Fjala dhe Fjala ishte pranė Perėndisė, dhe Fjala ishte Perėndi!"

 22. #-4
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Vota ime vetėm pėr foton ... Fillim pranvere pėrgjat lumit..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Nice_Boy : 05-06-2009 mė 05:07

 23. #-3
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Shenja e parė e njė stuhie !!!!!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 24. #-2
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Ky sondazh mbyllen sonte ne oren 19:52, keshtu qe nese deshironi te votoni per fotografine me te bukur te muajt Maji, tani eshte momenti. Faleminderit.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 25. #-1
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  te gjitha te bukura,por me terhjeki me shum,Drita ne fund te tunelit,shihet femija i buzeqeshur qe pa driten ne fund,pra voten ja dhash kesaj

 26. #0
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Citim Postuar mė parė nga Midja Lexo Postimin
  te gjitha te bukura,por me terhjeki me shum,Drita ne fund te tunelit,shihet femija i buzeqeshur qe pa driten ne fund,pra voten ja dhash kesaj
  Midja, me fal..po duhet te votosh aktualisht ne sondash per fotografine, perkrah komentit ne poste. Them keshtu pasi nuk verej voten tuaj ne sondazh. Faleminderit.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •