Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 72 prej 72
 1. #61
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  tradhetia e ka emrin transvest
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  ahahah Rexhi te kapem edhe kemi prova. Nuk e kam djalin tradhetar une, eshte besnik. Do te hedhim ne gjyq . ika per sot une. kalofshi nje fundjave te kendshem and kiss O nga mua. Her future mother in law ahaha.
  hhahaha mos me hidh ne gjyq se do kemi talashe kur te martohen hahaha, puthma Henrushin dhe ja kalofsh bukur sweety
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime nė 19 postime
  Tradhtia mbetet Tradhti,e kush tradhton me shume?dijhet-burrat.
  Jetė e rėndė.......!!!

 4. #64
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ne Meshkujt jemi te detyruar te themi QE Tradhtia e ka emrin Mashkull.
  Sepse Po te themi Tradhtia e ka emrin Femer eshte = si te pranojm qe nuk i kemi plotesuar kushtet Si mashkull ndaj Femra ka ik Ke Komshiu me more ate qe i tako (mas darke)

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Izi e ka thene shume mire

  Tradhetia e ka emrin

  NJERI
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 6. #66
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  hahahha sugar daddy, me shkrvie : D me pelqen si shkruan, dhe jam plotesisht dakort : p  hahaha obobo me kape lol, i love Henri, he is a cutie, por kam frik se mos i hedh nje sy vajzave te tjerave, but the offer is still open you know that lol  hahaha lol po me beni te ndihem si tradhetare ne kete teme lol
  jemi qe jemi
  po hedh edhe une kete kushon

  shpresoj qe eshte me me fat

  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  thirsty ti jeton ne amerik??? Une te dija ne angli ty nuk e di pse me ishte fiksuar. Nejse ate link e vendosa to help tradhetaret e forumit lol. Trying to spare them from the torture ahahaha.
  une jetoj ku do ti
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  Izi e ka thene shume mire

  Tradhetia e ka emrin

  NJERI
  pse, gjallesat e tjera nuk tradhetojne?

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  jemi qe jemi
  po hedh edhe une kete kushon

  shpresoj qe eshte me me fat

  ?
  lol wow sa me fat, so many candidates
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 8. #68
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  lol wow sa me fat, so many candidates
  Rexhina, te zgjedhi ke ti doje zemra

 9. #69
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-07-2011
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk ma merr mendja qe ka gjini tradhetia.
  Eshte pune soji,mendoj une.
  Ne paq fat(edhe tru sigurisht), ke pune me sojnike.Vecse duhet edhe vet me qene soj.Ne keso rastesh,s`ka vend tradhetia.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Bardh Kalatina : 20-07-2011 mė 16:48

 10. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  grua grua e ka se burrat po tradhtune tr<dhtojne vec me noj skedine
  JO SEKS PARA MARTESE

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  trathtia e ka emrin tradhti, as grua e as burra............
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 12. #72
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Veshtire eshte te thuash qe nese nuk kane tradhetuar te dy ( burri ose gruaja ) ne realitet, te mos e kene menduar ose enderruar nje gje te tille dhe kur e enderron eshte njelloj sikur te kesh tradhetuar sepse vetem ndonje pengese te ka mbajtur larg hapit tradheti

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Rrethimi i Shkodres dhe tradhtia e Esat Pashes
  Nga Dreri nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2016, 02:37
 2. A ka mė dashuri pas njė tradhėtie?! Pėrse tradhėtojmė?!
  Nga DI_ANA nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 26-07-2010, 15:28
 3. Kur tradhetia nuk te ēon ne divorc..
  Nga shefqeti11 nė forumin Pyetni psikologun
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-03-2007, 11:12
 4. TraDheTia..!!
  Nga Dj-GabrieL nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 27-04-2006, 07:18
 5. Edhe tradhtia ėshtė pjesė e DASHURISĖ..!
  Nga Nice_Boy nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 19-11-2004, 20:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •