Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 72
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Vidasusi
  Anėtarėsuar
  11-11-2010
  Vendndodhja
  Atje diku...
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pėrderi sa burrat tradhėtojnė gratė e tyre me gra tjera, dhe grate tradhtėtojnė burrat e tyre me burra tjerė - tradhėtia e ka emrin gjinia hermafrodite!

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  tradhetia ska emer, nuk meriton emer lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 3. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-05-2010
  Vendndodhja
  CANADA
  Postime
  1,010
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  tradhetia ska emer, nuk meriton emer lol
  Po kete yllken tende ketu ne foto me tradheti e ke bere moj ?! Nqs me gjithemend qenka femija yt , atehere b*ythen e paske flori e shkuar floririt . Me kenaq sa here qe shikoj kete foto te avatarit tend !!! Si shpirt eshte ! Po qe se eshte vajze do behem une shkuse per djalin tim . Presim ne sa te rritet , nuk ka problem . Po eshte djale ? - Damn , na iku shanci nga dora !
  Kemi nje gje nga raca jone : ne nuk tradhetojme kurre !

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga Viola.V Lexo Postimin
  Po kete yllken tende ketu ne foto me tradheti e ke bere moj ?! Nqs me gjithemend qenka femija yt , atehere b*ythen e paske flori e shkuar floririt . Me kenaq sa here qe shikoj kete foto te avatarit tend !!! Si shpirt eshte ! Po qe se eshte vajze do behem une shkuse per djalin tim . Presim ne sa te rritet , nuk ka problem . Po eshte djale ? - Damn , na iku shanci nga dora !
  Kemi nje gje nga raca jone : ne nuk tradhetojme kurre !
  lol me shkrive viola, faleminderit hun jo pa tradheti, besoj me tradheti do dilte e shemtuar dhe saper djalin tend, mesa kam par cupken tende sy blue, do ishte kenaqsia ime nese burrn e ka me aq sy te bukur qe te kem dhe un nje mbeske sy blu ne te ardhmen
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *~Rexhina~* : 15-07-2011 mė 12:04
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 5. #45
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  lol me shkrive viola, faleminderit hun jo pa tradheti, besoj me tradheti do dilte e shemtuar : D dhe saper djalin tend, mesa kam par cupken tende sy blue, do ishte kenaqsia ime nese burrn e ka me aq sy te bukur qe te kem dhe un nje mbeske sy blu ne te ardhmen
  kur te behet vajza jote, djali saj do jete xhaje

 6. #46
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Per mu osht entrambi...( ka te 2'ja anet )
  Forumi Shqiptar

 7. #47
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-05-2010
  Vendndodhja
  CANADA
  Postime
  1,010
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  kur te behet vajza jote, djali saj do jete xhaje
  Hey yo Tinkerbell , back off ! Djali im akoma s'i ka mbushur 14 vjec. Vajza e saj eshte 1-2 vjece = keshtu qe differenca i bie 12 vjet . Nuk ka martese me te qendrueshme se kjo , se gruaja mbetet gjithmone "my baby" dhe do perkedhelet shume nga burri , do t'ja plotesoje te tera deshirat dhe burri do jete "sugar daddy", per ate vajze me ate moshe qe ka . I bie win-win-win situation for everybody ; 2 wins per ciftin dhe 1 win per te dyja palet e krushqise . Makari te me sjelli djali ndonje yll si puna e vajzes se Rexhines ! Burri shikon per nje vajze te re gjithmone outside , por po e pati ne shtepi pse do kerkoje jashte , why bother ?!

  Rexhina mos ja vere veshin Thirsty-s . Djali me do mua dhe une do dua nusen e tij , i bie qe vajza jote te jetoje si princeshe gjithe jeten e saj .

  Pse tradheton burri ? - Se gjithmone kerkon fresh meat .
  Pse tradheton gruaja ? - Se nuk ndihet "fresh meat" at home .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Viola.V : 15-07-2011 mė 12:57

 8. #48
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Viola.V Lexo Postimin
  Hey yo Tinkerbell , back off ! Djali im akoma s'i ka mbushur 14 vjec. Vajza e saj eshte 1-2 vjece = keshtu qe differenca i bie 12 vjet . Nuk ka martese me te qendrueshme se kjo , se gruaja mbetet gjithmone "my baby" dhe do perkedhelet shume nga burri , do t'ja plotesoje te tera deshirat dhe burri do jete "sugar daddy", per ate vajze me ate moshe qe ka . I bie win-win-win situation for everybody ; 2 wins per ciftin dhe 1 win per te dyja palet e krushqise . Makari te me sjelli djali ndonje yll si puna e vajzes se Rexhines ! Burri shikon per nje vajze te re gjithmone outside , por po e pati ne shtepi pse do kerkoje jashte , why bother ?!

  Rexhina mos ja vere veshin Thirsty-s . Djali me do mua dhe une do dua nusen e tij , i bie qe vajza jote te jetoje si princeshe gjithe jeten e saj .

  Pse tradheton burri ? - Se gjithmone kerkon fresh meat .

  Pse tradheton gruaja ? - Se nuk ndihet "fresh meat" at home
  ose sepse nuk ka "fresh meat" ne shtepi


  rotten one only

 9. #49
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Rexhiiiiiiiii vajzen ia kishe premtuar Henrit, bah sa dredharake je ahaah. Tradhetia= man. Denimi: http://www.google.com/hostednews/ap/...d2aeab153c2b08 ahahahah
  I LOVE GOD

  j&g

 10. #50
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  Rexhiiiiiiiii vajzen ia kishe premtuar Henrit, bah sa dredharake je ahaah. Tradhetia= man. Denimi: http://www.google.com/hostednews/ap/...d2aeab153c2b08 ahahahah
  nuk po del artikulli

  hmmm, mos eshte per ate gruan qe i preu mikun burrit te saj?

 11. #51
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Pale nipces tim
  Rexhi me duket do ta mbaj mir me te gjith

 12. #52
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  ahahah Wal. Une kam prova qe me ka premtuar kur ishte preg. U pa puna do e hedh e ne gjyq . Thirsty yesss shif ket link

  http://www.huffingtonpost.com/2011/0..._n_895771.html
  I LOVE GOD

  j&g

 13. #53
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  ahahah Wal. Une kam prova qe me ka premtuar kur ishte preg. U pa puna do e hedh e ne gjyq . Thirsty yesss shif ket link

  http://www.huffingtonpost.com/2011/0..._n_895771.html
  e lexova disa dite me perpara )

 14. #54
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  thirsty ti jeton ne amerik??? Une te dija ne angli ty nuk e di pse me ishte fiksuar. Nejse ate link e vendosa to help tradhetaret e forumit lol. Trying to spare them from the torture ahahaha.
  I LOVE GOD

  j&g

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  e ka emrin grua tani me shume kohe me pare e ka pasur burre ....po per secilin vjen nje kohe tani ka ardhe per gjinin e bukur.....

 16. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga Viola.V Lexo Postimin
  Hey yo Tinkerbell , back off ! Djali im akoma s'i ka mbushur 14 vjec. Vajza e saj eshte 1-2 vjece = keshtu qe differenca i bie 12 vjet . Nuk ka martese me te qendrueshme se kjo , se gruaja mbetet gjithmone "my baby" dhe do perkedhelet shume nga burri , do t'ja plotesoje te tera deshirat dhe burri do jete "sugar daddy", per ate vajze me ate moshe qe ka . I bie win-win-win situation for everybody ; 2 wins per ciftin dhe 1 win per te dyja palet e krushqise . Makari te me sjelli djali ndonje yll si puna e vajzes se Rexhines ! Burri shikon per nje vajze te re gjithmone outside , por po e pati ne shtepi pse do kerkoje jashte , why bother ?!

  Rexhina mos ja vere veshin Thirsty-s . Djali me do mua dhe une do dua nusen e tij , i bie qe vajza jote te jetoje si princeshe gjithe jeten e saj .

  Pse tradheton burri ? - Se gjithmone kerkon fresh meat .
  Pse tradheton gruaja ? - Se nuk ndihet "fresh meat" at home .
  hahahha sugar daddy, me shkrvie me pelqen si shkruan, dhe jam plotesisht dakort

  Rexhiiiiiiiii vajzen ia kishe premtuar Henrit, bah sa dredharake je ahaah. Tradhetia= man. Denimi: http://www.google.com/hostednews/ap/...d2aeab153c2b08 ahahahah
  hahaha obobo me kape lol, i love Henri, he is a cutie, por kam frik se mos i hedh nje sy vajzave te tjerave, but the offer is still open you know that lol

  Pale nipces tim
  Rexhi me duket do ta mbaj mir me te gjith
  hahaha lol po me beni te ndihem si tradhetare ne kete teme lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 17. #57
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  ahahah Rexhi te kapem edhe kemi prova. Nuk e kam djalin tradhetar une, eshte besnik. Do te hedhim ne gjyq . ika per sot une. kalofshi nje fundjave te kendshem and kiss O nga mua. Her future mother in law ahaha.
  I LOVE GOD

  j&g

 18. #58
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Tradhetia ka emrin mos perkushtim ndaj njeri tjetrit nese keta te dyt nuk e kan trashegim nga GENET sepse ka njerez qe trashegojn genet dhe e kan me te lindur tradhetin eshtee kot edhe ter boten po ua jape ketyre personave prap tradhetojn.

  Ndersa njerzit qe tradhetojn i shtyn diqka qe te bejn kete akt te shemtuar sigurisht nuk gjejn gjuhe te perbashket ne t'gjitha gjerat dhe kundershtojn njeri tjetrin dhe mandej lidhja fillon te ftohet trupi i njeriut ka nevoj per perkedhelje ledhatime etj etj. Dhe pastaj fillojn njerzit te mendojn per nje x-person te dyte qe mund ta ken ne kraheror dhe qe shtyn deri te tradhetija.

  Ne kete rast tradhetia eshte ne duart e te dy gjinive si atyre te femrave po ashtu dhe te atyre te meshkujve.

 19. #59
  ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
  Anėtarėsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime nė 9 postime
  Sa i ekzagjeroni dhe ju sendet. Tradhetia e ka emerin e vet, pra "Tradheti" pse duhet ta riemerojme? E sa per ate se kush tradhetojne me shume femerat apo meshkujt mendoj raporti eshte 50% me 50% vetem se femerat me shume e ruajne veten e nuk bien shume ne sy.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga RiGerta : 15-07-2011 mė 16:00
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 20. #60
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  une them ta leme pa emer fare. tradhetia? c'eshte tradhetia? bo s'e njoh.

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Rrethimi i Shkodres dhe tradhtia e Esat Pashes
  Nga Dreri nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2016, 02:37
 2. A ka mė dashuri pas njė tradhėtie?! Pėrse tradhėtojmė?!
  Nga DI_ANA nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 26-07-2010, 15:28
 3. Kur tradhetia nuk te ēon ne divorc..
  Nga shefqeti11 nė forumin Pyetni psikologun
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-03-2007, 11:12
 4. TraDheTia..!!
  Nga Dj-GabrieL nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 27-04-2006, 07:18
 5. Edhe tradhtia ėshtė pjesė e DASHURISĖ..!
  Nga Nice_Boy nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 19-11-2004, 20:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •