Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 72
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Vidasusi
    Anėtarėsuar
    11-11-2010
    Vendndodhja
    Atje diku...
    Postime
    273
    Pėrderi sa burrat tradhėtojnė gratė e tyre me gra tjera, dhe grate tradhtėtojnė burrat e tyre me burra tjerė - tradhėtia e ka emrin gjinia hermafrodite!

  2. #42
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    tradhetia ska emer, nuk meriton emer lol
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  3. #43
    ♥ Kitty Loves Bubi ♥ Maska e Viola.V
    Anėtarėsuar
    22-05-2010
    Vendndodhja
    CANADA
    Postime
    990
    Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
    tradhetia ska emer, nuk meriton emer lol
    Po kete yllken tende ketu ne foto me tradheti e ke bere moj ?! Nqs me gjithemend qenka femija yt , atehere b*ythen e paske flori e shkuar floririt . Me kenaq sa here qe shikoj kete foto te avatarit tend !!! Si shpirt eshte ! Po qe se eshte vajze do behem une shkuse per djalin tim . Presim ne sa te rritet , nuk ka problem . Po eshte djale ? - Damn , na iku shanci nga dora !
    Kemi nje gje nga raca jone : ne nuk tradhetojme kurre !
    $ € $ ... ♥♫ - ♥♫

  4. #44
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga Viola.V Lexo Postimin
    Po kete yllken tende ketu ne foto me tradheti e ke bere moj ?! Nqs me gjithemend qenka femija yt , atehere b*ythen e paske flori e shkuar floririt . Me kenaq sa here qe shikoj kete foto te avatarit tend !!! Si shpirt eshte ! Po qe se eshte vajze do behem une shkuse per djalin tim . Presim ne sa te rritet , nuk ka problem . Po eshte djale ? - Damn , na iku shanci nga dora !
    Kemi nje gje nga raca jone : ne nuk tradhetojme kurre !
    lol me shkrive viola, faleminderit hun jo pa tradheti, besoj me tradheti do dilte e shemtuar dhe saper djalin tend, mesa kam par cupken tende sy blue, do ishte kenaqsia ime nese burrn e ka me aq sy te bukur qe te kem dhe un nje mbeske sy blu ne te ardhmen
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *~Rexhina~* : 15-07-2011 mė 12:04
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  5. #45
    Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
    lol me shkrive viola, faleminderit hun jo pa tradheti, besoj me tradheti do dilte e shemtuar : D dhe saper djalin tend, mesa kam par cupken tende sy blue, do ishte kenaqsia ime nese burrn e ka me aq sy te bukur qe te kem dhe un nje mbeske sy blu ne te ardhmen
    kur te behet vajza jote, djali saj do jete xhaje
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  6. #46
    Perjashtuar Maska e Deni_Boy
    Anėtarėsuar
    19-10-2005
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    2,322
    Per mu osht entrambi...( ka te 2'ja anet )

  7. #47
    ♥ Kitty Loves Bubi ♥ Maska e Viola.V
    Anėtarėsuar
    22-05-2010
    Vendndodhja
    CANADA
    Postime
    990
    Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
    kur te behet vajza jote, djali saj do jete xhaje
    Hey yo Tinkerbell , back off ! Djali im akoma s'i ka mbushur 14 vjec. Vajza e saj eshte 1-2 vjece = keshtu qe differenca i bie 12 vjet . Nuk ka martese me te qendrueshme se kjo , se gruaja mbetet gjithmone "my baby" dhe do perkedhelet shume nga burri , do t'ja plotesoje te tera deshirat dhe burri do jete "sugar daddy", per ate vajze me ate moshe qe ka . I bie win-win-win situation for everybody ; 2 wins per ciftin dhe 1 win per te dyja palet e krushqise . Makari te me sjelli djali ndonje yll si puna e vajzes se Rexhines ! Burri shikon per nje vajze te re gjithmone outside , por po e pati ne shtepi pse do kerkoje jashte , why bother ?!

    Rexhina mos ja vere veshin Thirsty-s . Djali me do mua dhe une do dua nusen e tij , i bie qe vajza jote te jetoje si princeshe gjithe jeten e saj .

    Pse tradheton burri ? - Se gjithmone kerkon fresh meat .
    Pse tradheton gruaja ? - Se nuk ndihet "fresh meat" at home .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Viola.V : 15-07-2011 mė 12:57
    $ € $ ... ♥♫ - ♥♫

  8. #48
    Citim Postuar mė parė nga Viola.V Lexo Postimin
    Hey yo Tinkerbell , back off ! Djali im akoma s'i ka mbushur 14 vjec. Vajza e saj eshte 1-2 vjece = keshtu qe differenca i bie 12 vjet . Nuk ka martese me te qendrueshme se kjo , se gruaja mbetet gjithmone "my baby" dhe do perkedhelet shume nga burri , do t'ja plotesoje te tera deshirat dhe burri do jete "sugar daddy", per ate vajze me ate moshe qe ka . I bie win-win-win situation for everybody ; 2 wins per ciftin dhe 1 win per te dyja palet e krushqise . Makari te me sjelli djali ndonje yll si puna e vajzes se Rexhines ! Burri shikon per nje vajze te re gjithmone outside , por po e pati ne shtepi pse do kerkoje jashte , why bother ?!

    Rexhina mos ja vere veshin Thirsty-s . Djali me do mua dhe une do dua nusen e tij , i bie qe vajza jote te jetoje si princeshe gjithe jeten e saj .

    Pse tradheton burri ? - Se gjithmone kerkon fresh meat .

    Pse tradheton gruaja ? - Se nuk ndihet "fresh meat" at home
    ose sepse nuk ka "fresh meat" ne shtepi


    rotten one only
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  9. #49
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    Rexhiiiiiiiii vajzen ia kishe premtuar Henrit, bah sa dredharake je ahaah. Tradhetia= man. Denimi: http://www.google.com/hostednews/ap/...d2aeab153c2b08 ahahahah
    I LOVE GOD

    j&g

  10. #50
    Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
    Rexhiiiiiiiii vajzen ia kishe premtuar Henrit, bah sa dredharake je ahaah. Tradhetia= man. Denimi: http://www.google.com/hostednews/ap/...d2aeab153c2b08 ahahahah
    nuk po del artikulli

    hmmm, mos eshte per ate gruan qe i preu mikun burrit te saj?
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  11. #51
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Pale nipces tim
    Rexhi me duket do ta mbaj mir me te gjith

  12. #52
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    ahahah Wal. Une kam prova qe me ka premtuar kur ishte preg. U pa puna do e hedh e ne gjyq . Thirsty yesss shif ket link

    http://www.huffingtonpost.com/2011/0..._n_895771.html
    I LOVE GOD

    j&g

  13. #53
    Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
    ahahah Wal. Une kam prova qe me ka premtuar kur ishte preg. U pa puna do e hedh e ne gjyq . Thirsty yesss shif ket link

    http://www.huffingtonpost.com/2011/0..._n_895771.html
    e lexova disa dite me perpara )
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  14. #54
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    thirsty ti jeton ne amerik??? Une te dija ne angli ty nuk e di pse me ishte fiksuar. Nejse ate link e vendosa to help tradhetaret e forumit lol. Trying to spare them from the torture ahahaha.
    I LOVE GOD

    j&g

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e toni54
    Anėtarėsuar
    25-02-2010
    Postime
    3,776
    e ka emrin grua tani me shume kohe me pare e ka pasur burre ....po per secilin vjen nje kohe tani ka ardhe per gjinin e bukur.....

  16. #56
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga Viola.V Lexo Postimin
    Hey yo Tinkerbell , back off ! Djali im akoma s'i ka mbushur 14 vjec. Vajza e saj eshte 1-2 vjece = keshtu qe differenca i bie 12 vjet . Nuk ka martese me te qendrueshme se kjo , se gruaja mbetet gjithmone "my baby" dhe do perkedhelet shume nga burri , do t'ja plotesoje te tera deshirat dhe burri do jete "sugar daddy", per ate vajze me ate moshe qe ka . I bie win-win-win situation for everybody ; 2 wins per ciftin dhe 1 win per te dyja palet e krushqise . Makari te me sjelli djali ndonje yll si puna e vajzes se Rexhines ! Burri shikon per nje vajze te re gjithmone outside , por po e pati ne shtepi pse do kerkoje jashte , why bother ?!

    Rexhina mos ja vere veshin Thirsty-s . Djali me do mua dhe une do dua nusen e tij , i bie qe vajza jote te jetoje si princeshe gjithe jeten e saj .

    Pse tradheton burri ? - Se gjithmone kerkon fresh meat .
    Pse tradheton gruaja ? - Se nuk ndihet "fresh meat" at home .
    hahahha sugar daddy, me shkrvie me pelqen si shkruan, dhe jam plotesisht dakort

    Rexhiiiiiiiii vajzen ia kishe premtuar Henrit, bah sa dredharake je ahaah. Tradhetia= man. Denimi: http://www.google.com/hostednews/ap/...d2aeab153c2b08 ahahahah
    hahaha obobo me kape lol, i love Henri, he is a cutie, por kam frik se mos i hedh nje sy vajzave te tjerave, but the offer is still open you know that lol

    Pale nipces tim
    Rexhi me duket do ta mbaj mir me te gjith
    hahaha lol po me beni te ndihem si tradhetare ne kete teme lol
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  17. #57
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    ahahah Rexhi te kapem edhe kemi prova. Nuk e kam djalin tradhetar une, eshte besnik. Do te hedhim ne gjyq . ika per sot une. kalofshi nje fundjave te kendshem and kiss O nga mua. Her future mother in law ahaha.
    I LOVE GOD

    j&g

  18. #58
    Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
    Anėtarėsuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014
    Tradhetia ka emrin mos perkushtim ndaj njeri tjetrit nese keta te dyt nuk e kan trashegim nga GENET sepse ka njerez qe trashegojn genet dhe e kan me te lindur tradhetin eshtee kot edhe ter boten po ua jape ketyre personave prap tradhetojn.

    Ndersa njerzit qe tradhetojn i shtyn diqka qe te bejn kete akt te shemtuar sigurisht nuk gjejn gjuhe te perbashket ne t'gjitha gjerat dhe kundershtojn njeri tjetrin dhe mandej lidhja fillon te ftohet trupi i njeriut ka nevoj per perkedhelje ledhatime etj etj. Dhe pastaj fillojn njerzit te mendojn per nje x-person te dyte qe mund ta ken ne kraheror dhe qe shtyn deri te tradhetija.

    Ne kete rast tradhetia eshte ne duart e te dy gjinive si atyre te femrave po ashtu dhe te atyre te meshkujve.

  19. #59
    ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
    Anėtarėsuar
    01-11-2010
    Vendndodhja
    Perendim
    Postime
    946
    Sa i ekzagjeroni dhe ju sendet. Tradhetia e ka emerin e vet, pra "Tradheti" pse duhet ta riemerojme? E sa per ate se kush tradhetojne me shume femerat apo meshkujt mendoj raporti eshte 50% me 50% vetem se femerat me shume e ruajne veten e nuk bien shume ne sy.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga RiGerta : 15-07-2011 mė 16:00
    Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

  20. #60
    cherry blossom girl
    Anėtarėsuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095
    une them ta leme pa emer fare. tradhetia? c'eshte tradhetia? bo s'e njoh.

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Rrethimi i Shkodres dhe tradhtia e Esat Pashes
    Nga Dreri nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 22-03-2016, 02:37
  2. A ka mė dashuri pas njė tradhėtie?! Pėrse tradhėtojmė?!
    Nga DI_ANA nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 251
    Postimi i Fundit: 26-07-2010, 15:28
  3. Kur tradhetia nuk te ēon ne divorc..
    Nga shefqeti11 nė forumin Pyetni psikologun
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 24-03-2007, 11:12
  4. TraDheTia..!!
    Nga Dj-GabrieL nė forumin Votime dhe sondazhe
    Pėrgjigje: 66
    Postimi i Fundit: 27-04-2006, 07:18
  5. Edhe tradhtia ėshtė pjesė e DASHURISĖ..!
    Nga Nice_Boy nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 13
    Postimi i Fundit: 19-11-2004, 21:49

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •