Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 72
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  E ka emrin dobesi.
  Feelings change - memories don't.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  E ka emrin dobesi.
  Nga fshati yne i themi QEF
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 3. #23
  HoneY-BunnY √
  Anėtarėsuar
  10-10-2009
  Vendndodhja
  Mbi re...
  Postime
  2,727
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Tradheti -gjinia mashkullore
  U come 2 love not by finding the perfect person,
  but by seeing an imperfect person perfectly.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  E dy aneshme.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 5. #25
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Viola.V Lexo Postimin
  Ata burra me te cilat kane tradhetuar keto gra nuk quhen automatikisht kurvare ?!

  Grave ju vinin kyca , ndersa per vete filluan gay-shmerine . E verteta eshte se nqs kjo grua tradheton atehere raporti eshte 1 me 1 . Nuk ka as burra tradhetare , as gra tradhetare . Nqs fillojne i bie te dyjave paleve te jene tradhetare . As me pak as me shume .
  Grua quhet nje femer e pjekur (ndoshta edhe e martuar) Nje grua e martuar kryen raport seksual me nje djale beqar jasht martese kjo quhet tradheti.
  Mund te ndodhi edhe anasjelltas.
  Por ne peshoren time Historit me grat mbrapa mullarit peshojn me teper. Raporti eshte 1 me 3, statistik kjo jo e shpikur nga une por e studiuar nga realiteti.
  Nje grua qe tradheton nuk e bene ate vetem per seks por shumicen e rasteve per dashuri.
  Nje mashkull qe tradheton nuk e bene vetem per dashuri por ne shumicen e rasteve per seks.
  Tradhetia qe te bene nje femer eshte nje plag kancerogjene, ndersa mashkulli perpara tradhetis eshte i dobet seksualisht.
  Kuptoni diferencen ju apo jo? nqs jo po pergatis romanin e radhes.
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga aMLe Lexo Postimin
  Tradheti -gjinia mashkullore
  ky tradheti ???????? nuk shkon
  kjo tradhetia ...thuhet
  kjo tradheti .... thuhet
  e shef qe eshte femer e lige tradhetia ?
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Ne fillim tradhetuan ne heshtje ,pa u ndjere pa rene ne sy,por me vone tradhetia doli haptas si uji i zi i pusetave mbas nje rrebeshi shiu............. ishte e neveriteshme ,e ndyre ,i bente per te vjelle,por ata e shijonin duke u perdhosur vashdimisht dite pas dite..................
  Pjese nga tregimi ''Me fal''...
  Dija eshte injorance e mesuar.....

 8. #28
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Tradhtia e ka emrin : Njeri
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 9. #29
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Tradhtia e ka emrin : Njeri
  E quajnė NAFIJE, e njoh unė.

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Tradhėtia ėshtė ēėshtje karakteri por nuk mohohen as rastet e veēanta kur njė femėr ose mashkull tundohen edhe pse nė disa raste bėhen edhe pishman pėr atė tradhėti rastėsore.Gjithsesi,tradhėtia nuk ėshtė 'pronė' as e femrave dhe as e meshkujve.Ajo ndodh pėr arsye dhe nė rrethana tė ndryshme.Disa herė ėshtė edhe e 'lejueshme' pėr arsye objektive.Nė ēift,jo gjithmonė plotėsohen dėshirat seksuale pėr njėri tjetrin.Nė ēift,jo gjithmonė raportet ndėrtohen mrekullisht.Nė ēift,jo gjithmonė dashuria ngul rrėnjė.Shpeshherė,pėrfundon pa nisur mirė ose edhe nuk shkon nė drejtimin e duhur.Dashuria nuk ėshtė e pėrjetėshme ndaj tradhėtia do jetė e pranishme.

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e inalondon
  Anėtarėsuar
  26-06-2011
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Tradhetija e ka emrin femer, mashkull. Pa nje nga keta ska tradheti. It takes two to tango.

 12. #32
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Anėtarėsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,830
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 12 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Tradhtia e ka emrin : Njeri
  Tamam.............keshtu e quajne.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  E quajnė NAFIJE, e njoh unė.: D
  Ncq e ke ngatarru

  Quhet ZEQINE.
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Ēaushi
  Anėtarėsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  Nė Atdhe!
  Postime
  3,283
  Faleminderit
  50
  39 falenderime nė 28 postime

  Wink

  Citim Postuar mė parė nga Linda5 Lexo Postimin
  Ncq e ke ngatarru

  Quhet ZEQINE.
  hahahahahahhahahhahahhahah me lot kam qesh!
  he mo erdhe ti kalamoja e shpajft heheheee
  mire bere qe erdhe dhe bere kerdi e the troq se si quhet tradhetia!
  kishin turp te tjeret ta thonin ti qe je trimresh se ve ne dyshim una!

  te pershnes kalamoja e shpajft
  Dhuro shumė...e prit pak!

 15. #35
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  ^ lol hahhaha


  tradhetia e ka emrin tradheti

 16. #36
  Perjashtuar Maska e landi45
  Anėtarėsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,776
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  tradhetia nuk ka gjini

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  kape gruan e mshoj burrit ....njejte ...........koha ecen per dy palet

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-07-2011
  Vendndodhja
  tirana
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Burri U Martua Me Te Se E Donte.....gruaja E Donte Se U Martua Me Te....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fati jon : 08-07-2011 mė 10:38 Arsyeja: GABIM SHPEJTESIE

 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-06-2011
  Postime
  123
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Tradhtia e ka emrin bysexual.
  Don't spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.

 20. #40
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-05-2010
  Vendndodhja
  CANADA
  Postime
  1,010
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Number5 Lexo Postimin
  Tradhtia e ka emrin bysexual.
  Tradhetia + By + Sex addict = Esenca e species tende !!!
  Mania per te pasur me shume epitete te tradheton , te le ne balte , te ben te humbasesh edhe ato qe ke . Prandaj mos kerko me shume , mjafton keto qe ke . Nuk paska perkufizim me te shkelqyer qe i paske bere vetes . Alelujah !


  Edhe thenkan qe Forumi nuk na qenka dhoma e rrefimit !!!

  I loveeeeeeeeeeeeee this Forum !

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Rrethimi i Shkodres dhe tradhtia e Esat Pashes
  Nga Dreri nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2016, 02:37
 2. A ka mė dashuri pas njė tradhėtie?! Pėrse tradhėtojmė?!
  Nga DI_ANA nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 26-07-2010, 15:28
 3. Kur tradhetia nuk te ēon ne divorc..
  Nga shefqeti11 nė forumin Pyetni psikologun
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-03-2007, 11:12
 4. TraDheTia..!!
  Nga Dj-GabrieL nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 27-04-2006, 07:18
 5. Edhe tradhtia ėshtė pjesė e DASHURISĖ..!
  Nga Nice_Boy nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 19-11-2004, 20:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •