Close

Rezultati i Sondazhit: A BESONI TE "POLITIKA E RE"(edi rames)

Votues
19. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • PO

  3 15.79%
 • JO

  14 73.68%
 • SE DI

  2 10.53%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #-19
  i/e regjistruar Maska e flor1
  Anėtarėsuar
  05-02-2009
  Postime
  198

  "politika E Re"

  A Besoni Ne Politiken E Re Per Te Cilen Lideri I Opozites Flet?
  Cmendim Keni Per Iden Per Tej Te Majtes Dhe Te Djathtes?
  Mos Valle Politika E Re Eshte Kopja E Politikes Se Vjeter Te Ps Por Me Ftyra Te Reja?
  ...Tirana eshte e para

 2. #-18
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  ca politike e re mor se kjo eshte nje budallallik qe se beson as komunisti me i humbut ne konispol.

 3. #-17
  i/e regjistruar Maska e dragon+++
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  144
  per cilen politik te re flasim , gramoz ruqi , skender gjinushi , paskal milo , spiro peqi, te gjith antaret e byros komuniste do ken postet me te larta , se nuk mund te me kujtohen te gjith emrat ,por me e bukura e politikes te re do jet se edhe erion braqe do ket post te lart ......
  DRAGON+++

 4. #-16
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,042
  flor vetem ti paske votu per Edin.

  para se te bohej kryetar bashkie ,me thote nji miku im:
  po e mori Edi bashkine do vjedhi me te dy duret.dhe ashtu doli.

 5. #-15
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,527
  "politika E Re"
  - Ujku i vjeter me.... fasade te re .

Tema tė Ngjashme

 1. A do te jete LSI nje aleat apo vasal i PS se Rames?
  Nga DYDRINAS nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 182
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 16:04
 2. Termocentrali "Kosova e Re" mund ta le Kosoven pa uje
  Nga YlliRiaN nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 21:56
 3. Xhamia "Hėna e Re" nė qytetin Kreuzlingen tė Zvicrės
  Nga Drini_i_Zi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-11-2008, 16:25
 4. Pėrgjigje: 129
  Postimi i Fundit: 05-08-2007, 17:52
 5. "VINI RE" u shtua dhe nje deputet
  Nga cun nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 08-03-2004, 10:38

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •