Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1

  Sondazh: A jeni dakord me ndertimin e nje centrali berthamor ne Shqiperi?


 2. #2
  Votoni ne sondazhin e http://gjeneralmegafoni.com
  deri tani kryesojne centralistet

 3. #3
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Se hap dot nje sondazh ketu ti, apo do me terheq naj vizitor ne ate faqen tende te dhjer? Boll bot si langaraqa, thoni te pakten "amon hyni ke kjo faqja" se sa te postoni linke vper te votu.
  Life's too short to remove USB safely.

Tema tė Ngjashme

 1. Kėshtu foli Tahir Zemaj
  Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 01-01-2014, 18:52
 2. Si mund tė ulet ndikimi grek nė shqipėri ?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 192
  Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:46
 3. 200 tė shumėkėrkuarit shqiptarė nė tė gjithė Botėn
  Nga Albo nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 10:52
 4. Sondazhet dhe shqiptarėt
  Nga Albo nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-09-2009, 19:32
 5. Shkaqet e mjerimit tė Shqipėrisė
  Nga Iceberg nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 19-03-2005, 18:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •