Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 22
 1. #1
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Wink Lamtumire Albasoul !

  Po ju Them Shkurt e Shkurt lamtumire... Un Po ja Dorheqjen nje here per njehere per arsye familjare.Shpresoj te lexohemi here te tjera.Ja kalofshi sa me mire e pa fllode :P ... Me Gjith Rrespektet e mia ARITONI
  Every time I find the meaning of life, they change it

 2. #2
  Shq!pt@r D3R1 nė FuNd .. Maska e KiNg-AlBaNeR
  Anėtarėsuar
  29-04-2008
  Vendndodhja
  Ne PaRaJs3 ! ( MeMeDhE, Sa Te Ket Shqiperi Ktu Do Jem!
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po iken ti e mos e rruj se ene un rruges jom :P
  Shq1pt4r M3 t4b4n nUk č RrUj p3r KčRk0n

 3. #3
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Te Dy Ne Nje Lagje Rini Ju
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 4. #4
  •●°♥ ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ F٥гﻉ√ﻉr ♥°● Maska e L3nD1
  Anėtarėsuar
  18-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane Alidem
  Mosha
  30
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kot e Ke Toni Se Nuk e Le Dot..... E Di Kur do e Lesh Kur ta Lej une ose Kur te futemi Ne Be
  ™ RiCHeR ThaN ThE RiCHeSt
  ™

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Postime
  814
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mos burr..........

 6. #6
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Ua clajm i hidhur sdo ha buk sot do mbaj zi

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  sa mire do boshe,

  se m'kan thone se je shnosh

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #8
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Wee Wee Wee po pse me, e kishe dhe me qef te madh

  Se mos e ben si Hari^sweet qe hapi 30 tema lamtumire
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Po me mire thuaj mirupafshim, se lamtumire, se nuk i dihet e nderron mendje.
  Feelings change - memories don't.

 10. #10
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Perla ghaghaghaghghaagaghh sa kom qesh.shiko si eshte puna kto dit jam shum i ngarkum me pun megjithse jam fut me guest :P nja 2 min ne kam dal.Un do vi prap po me ate nick qe kom pas jo i her sme pelqente fare pastaj ene me dash e kam freez nick se kom bo ca budalliqe . Nejse boll folem per mua ti si ke qon i her :P
  Every time I find the meaning of life, they change it

 11. #11
  •●°♥ ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ F٥гﻉ√ﻉr ♥°● Maska e L3nD1
  Anėtarėsuar
  18-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane Alidem
  Mosha
  30
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs down

  Citim Postuar mė parė nga L3nD1 Lexo Postimin
  Kot e Ke Toni Se Nuk e Le Dot..... E Di Kur do e Lesh Kur ta Lej une ose Kur te futemi Ne Be


  Ja thash une Kur them qe nuk e le dot ti nuk beso ca deshe ne chat prap ti me apo doe e leshe mire te ka then perla mos ta bosh si harri Dhe ja ku e bone
  ™ RiCHeR ThaN ThE RiCHeSt
  ™

 12. #12
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  L3nD1 Ke Te Drejte Lal Per 1 jave Lirohem nga punet dhe do te kthehem perseri kot thash lamtumire duhet te kisha thene mirupafshim !!!
  Every time I find the meaning of life, they change it

 13. #13
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  qyqa per nji jave po hik ti mer po duhet te thoshe shkruhemi javen tjeter hahaha...ja kalofsh mire
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e sleep
  Anėtarėsuar
  10-10-2006
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o ToNi-R_B-BoY
  Vec me qene shendosh e mire ajo ka rendesi!
  __________________________________________________ _____________________
  Respekte by red_dragon

 15. #15
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po Ju Them Me Keqardhje qe chati qenka me keq se cigarja...Nuk rri dot shum kohe i shkeputur besoj se per disa dite do jem shume gjate online dhe i kerkoj ircop te me lirojne nick...
  Every time I find the meaning of life, they change it

 16. #16
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Clay_More Nqs e lexon kete kerkoj ta mbyllesh kete teme .FLM shume
  Every time I find the meaning of life, they change it

 17. #17
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  316
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Jo jo se myll pa te thon ne une bye :P .
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 18. #18
  AOP i kanalit #Shqiperia Maska e ixnpeL
  Anėtarėsuar
  12-02-2008
  Vendndodhja
  Kukes
  Postime
  674
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up

  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Wee Wee Wee po pse me, e kishe dhe me qef te madh

  Se mos e ben si Hari^sweet qe hapi 30 tema lamtumire

  sa te gjat e ke llapen moj Perla
  Mė mirė gabime tė njerėzishme se sa mrekulli mizore...

 19. #19
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  316
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga ixnpeL Lexo Postimin
  sa te gjat e ke llapen moj Perla
  Killer he a u ktheve a hahahhah ste kan pranu as ka faja as ka shqiperia kerrkun hahahahhh hahahhah
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 20. #20
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  aghgahgahgahghahgahgaghagha slimo pash ket lamtumire thash se po ikshe ti po vk :P paskam qen tu ik un
  Every time I find the meaning of life, they change it

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Lamtumire Gostivar , Lamtumire Tetove, Lamtumire BDI !!!
  Nga faruk_01 nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 17:36
 2. Miqte e mi Lamtumire!
  Nga Mina nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 23-06-2008, 20:48
 3. Schumi i thote lamtumire ''Formula 1 '' ?
  Nga inter_forever nė forumin Sportet motorrike
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 13-09-2006, 02:13
 4. Lamtumire Robert Shvarc, njeri i punes dhe shqiptar i mire!
  Nga deti_bajri nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 30-04-2003, 18:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •