Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 61
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Faik
  Antarsuar
  27-03-2003
  Vendndodhja
  Australi
  Mosha
  39
  Postime
  690

  Ali Ahmeti skenarist i Brodecit, peng i Gruevskit -Pjesa e par dhe e dyt - Provat

  Ali Ahmeti skenarist i Brodecit, peng i Gruevskit


  Fronti pr Bashkim Kombtar Shqiptar
  -Sigurimi Kombtar Shqiptar-
  Zona Nr.3 Lugina e Vardarit / Shqipria Lindore

  Konstatim i nxjerr nga hulumtimi i SKSH-s, i bazuar n argumente

  Ali Ahmeti, Abdylaqim Ademi dhe Abdylhalim Kasami organizuan grupin e armatosur n fshatin Brodec, me qllim t shkaktojn nj masakr tek shqiptart dhe me kt t rikthejn pushtetin e tyre. Nikolla Gruevski, n grupin e tyre infiltroi informator, t cilt siguruan dshmi t mjaftueshme me t cilat ai sot, i mban peng tre zotrinjt e lartprmendur dhe duke i kushtzuar me burg i kushtzon q t mbshtesin projektet e tija antishqiptare, t dmtojn proceset politike kombtare, t dmtojn ish-ushtart e UK-s dhe me nj fjal, t bjn t krkoj Gruevski dhe elita politike sllavo-maqedone. Ky sht vetm nj raport fillestar dhe paralajmrim, nse nuk merret seriozisht pas nj jav do t publikojm dhe argumentet pr t gjitha pohimet tona t prmendura n kt raport.


  Sigurimi Kombtar Shqiptar (shrbimi inteligjent i Frontit pr Bashkim Kombtar Shqiptar) ka ndjekur zhvillimet n t gjitha trojet shqiptare q nga formimi i saj e deri m tani, n suaza t ksaj edhe zhvillimet n Luginn e Vardarit / Shqiprin Lindore, me vmendje t veant zhvillimet n fshatin Brodec t Tetovs, ku u zhvillua aksioni famkeq policor Stuhia Malore.

  SKSH, si nj struktur vigjilente dhe profesionale ishte paralajmruar q prpara aksionit pr nj ngjarje t padshirueshme n fshatin Brodec ku zdhnsi i FBKSH-s, Mr. Gafurr Adili aso kohe n nj deklarat pr mediumet i bri thirrje kryetarit t BDI-s Ali Ahmeti, q mos t bj gabimin e Menduh Thait me Kondovn dhe t njjtn ta reprizoj n Brodec, ku prsri parashihej q t viktimizoheshin qytetart shqiptar si dhe t rrezikohen t gjitha proceset politike mbarkombtare, ndr t cilat ishin dhe zhvillimet n Kosovn protektorat.
  Paralajmrimi yn nuk u mor parasysh dhe ngjarja prfundoi, fatmirsisht m leht sesa q rrezikohej, por prsri m dme t mdha pr qytetart shqiptar, konkretisht banort e fshatit Brodec dhe u dmtua mjaft imazhi politik i shqiptarve n prgjithsi dhe atyre t Lugins s Vardarit n veanti.

  Pas hulumtimeve t cilat filluan q prpara aksionit policor Stuhia malore e deri m 1 Mars 2009 kemi arritur t grumbullojm dshmi t mjaftueshme t cilat kan lidhshmri mes veti dhe zbardhin n trsi t vrtetn mbi zhvillimet n fshatin Brodec, mirpo pr shkak se n t jan t involvuar personalitete t jets politike n Luginn e Vardarit dhe meq atje s fundmi u zhvilluan zgjedhjet lokale dhe presidenciale, nuk deshm q gjith puna jon afro dyvjeare t keqkuptohej si marketing politik, andaj publikimin e ktij raporti e anuluam deri m tani.
  Sigurimi Kombtar Shqiptar ka arritur t konstatoj (gjithnj duke u bazuar n argumente) se organizator t ngjarjeve n Brodec kan qen:

  Ali Ahmeti kryetar i Bashkimit Demokratik pr Integrim,
  Abdylaqim Ademi zv/kryeministr i IRJM-s,
  Abdylhalim Kasami ish-drejtor i financave t BDI-s dhe i dyshuar si bashkpuntor i UDB-s s ish Jugosllavis pr diaspor dhe aktualisht njeri Iibesueshm pr DBK-n n IRJM.


  Para dhe pas ngjarjeve n Brodec krkuam nga zoti Ahmeti q fillimisht t ndrpres planin e tij, por pasi q ndodhi, krkuam q ai t zbardh at dhe jo vetm t shfrytzoj pr kamban parazgjedhore n zgjedhjet parlamentare t vitit 2008 kur dhe hyri n pushtet me gjakun e brodecasve. I dham nj mundsi vet organizatorit t ksaj tragjedie q t ndrgjegjsohet, t liroj t arrestuarit, qofshin ata t involvuar n rast apo jo dhe t mos na detyroj neve t publikojm at q ne kemi arritur t zbulojm. Meq z. Ali Ahmeti nuk mendoi n asnj moment t zbardh t vrtetn, ai vet na detyroi q pr hir t drejtsis t publikojm kt paralajmrim dhe konkluzat nga hulumtimi yn sipas t cilit:
  Ali Ahmeti, Abdylaqim Ademi dhe Abdylhalim Kasami, organizatort, mbshtetsit, financuesit dhe furnizuesit kryesor t grupit kriminel me n krye Lirim Jakupin, Ramadan Shitin, Hebib Ahmetin dhe persona t tjer t cilt do ti publikojm m pas, jan fajtort kryesor q n mesin e t burgosurve ndodhen jo vetm personat q ata i manipuluan dhe u veshn uniforma ushtarake dhe u armatosn, por dhe persona t tjer t pafajshm, civil t fshatit Brodec, t cilt n asnj mnyr nuk kan qen t involvuar n grupin e armatosur, por u viktimizuan pr aventurat politike t Ali Ahmetit.

  E keqja nuk mbaron ktu!

  Argumentet t cilat ne i posedojm, kemi arritur t'i nxjerrim nga arkivat e Gjykats s shkalls s par n Shkup, Prokuroria e Maqedonis dhe Ministria e Punve t Brendshme, fal puns s palodhshme t agjentve t AKSh-s t inflirtuar koh m par n kto institucione (ashtu si dhe n institucionet e tjera shtetrore n IRJM) dhe t njjtat argument i posedon dhe vet z. Nikolla Gruevski - kryeministr i IRJM-s dhe Gordana Jankullovska Ministre e Punve t Brendshme. Pas ksaj, z. Gruevski q nga ajo dit e deri m sot e mban peng Ali Ahmetin duke krkuar nga ai q t mbshtes do projekt antishqiptar t Nikolla Gruevskit, t hesht para shum padrejtsive, t dnoj ish ushtart e UK-s, t dshtoj Marrveshjen e Ohrit, t manipuloj shqiptart dhe gjith kt duke e krcnuar se nse nuk do t veproj kshtu, do t publikoj argumentet dhe do t burgos z.Ali Ahmetin, Abdylaqim Ademin dhe Abdylhalim Kasamin.

  Krkojm publikisht nga z. Ali Ahmeti t del dhe t pranoj fajsin e tij, t zbardh t vrtetn me gojn e tij dhe t liroj shqiptart nga pengmarrja e tij dhe t lejoj ecjen prpara t proceseve politike kombtar dhe jo ato t ngelin peng i aventurave t z. Ahmeti dhe partis s tij. Z. Ahmeti me ndrgjegjsimin e tij dhe zbardhjen e rastit t Brodecit, duhet t liroj fillimisht personat e pafajshm t arrestuar n fshatin Brodec:

  Nadi Dauti,
  Shkndim Dauti (invalid me dy kancere),
  Tafil Dauti,
  Rametullah Dauti,
  Hanif Dervishi,
  Nevzat Ariani,
  Shehir Ziberi,
  Bafqar Beqiri


  Ndrsa me kt do t liroj edhe shqiptart n Shqiprin Lindore dhe proceset politik kombtare nga kushtzimet e Nikolla Gruevskit. N kt raport vendosm t mos publikojm t gjitha argumentet por t'i japim nj mundsi vet z. Ali Ahmetit q t liroj personat e pafajshm nga burgu, ndrsa po i bjm me dije vetm disa nga t dhnat t cilat ne i kemi t argumentuara se:
  n mesin e grupit t armatosur kan qen dy pjestar t sigurimit t tij, Megdi Islami dhe Florim Ahmeti (ky i fundit vlla i Hebib Ahmetit, nj nga prijsit e grupit t armatosur) si dhe dy kushrinjt e Abdylaqim Ademit t njohur si Komandant LULI dhe komandant LIFI.

  I japim n dispozicion nj jav q z. Ali Ahmeti t publikoj hapat konkret n drejtim t lirimit t personave t pafajshm dhe zbardhjes s rastit t Brodecit, n t kundrtn pr nj jav fiks (pas 23 Prillit) do t publikojm nj pjes t argumenteve q vrtetojn gjith at q tham m lart dhe nse edhe kjo nuk do t'i ndihmoj pr t'u ndrgjegjsuar, n pjesn e tret do t publikojm t gjitha argumentet q kemi, prfshir ktu, foto, audio dhe video material, ku me keqardhje paralajmrojm zbardhjen e plot t rastit, q nnkupton lirimin e personave t pafajshm dhe n vend t tyre burgosjen e Ali Ahmetit, Abdylaqim Ademit dhe Abdylhalim Kasamit.

  Prof. Kastriot Zajazi drejtor i Zyrs qendrore t SKSH-s n Zonn Nr.3 Lugina e Vardarit/Shqipria Lindore

  Shkup, 16 Prill 2009

  http://www.fbksh-aksh.tk/
  HISTORI E KESAJ TOKE
  LARRE ME GJAKUN E SHOKEVE

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Faik
  Antarsuar
  27-03-2003
  Vendndodhja
  Australi
  Mosha
  39
  Postime
  690
  SHQARIM NGA FBKSH

  SQARIM DHE KERKESE PER FALJE PUBLIKE E ZEDHENESIT POLITIK TE FBKSH PER DESHMORET E KOMBIT, TE RENE NE BRODEC TE TETOVES DHE LUFTETARET E RIBASHKIMIT KOMBETAR SHQIPTAR


  JEMI SHUME TE VENDOSUR QE, ASHTU SI KONDOVEN E ZOTIT MENDUH THAI,
  EDHE BRODECIN E ZOTIT ALI AHMETI TA ZBARDHIM PLOTESISHT..!

  Ne materialin e publikuar nga Prof. Kastriot Zajazi, Shef i Sigurimi Kombetar Shqiptar (SKSH) per Luginen e Vardarit (Shqiperia Lindore) me titull:

  Ali Ahmeti skenarist i Brodecit, peng i Gruevskit - Hulumtim

  SKSH-se i eshte pervjedhur nje lapsus (gabim ortografik), ku deshmoret e kombit, te rene ne Brodec te Tetoves dhe luftetaret e lirise dhe te ribashkimit kombetar shqiptar jane cilesuar si nje grup kriminal, ashtu sic edhe i kane cilesuar dokumentet dhe dosjet sllavo-maqedonase, te cilat dokumente dhe doseje oficeret madhore te SKSH-se (te infiltruar prej kohesh ne strukturat e pushtetit sllavo-maqedonas, sic jane edhe djelmoshat dhe vashat tona ne Beograd dhe ne Athine) kane arrijtur t'i fusin ne dore, prandej edhe jam i shtrenguar qe, ne emer te Sekretariatit Vendimmarres te Kryesise Qendrore te Frontit per Bashkim Kombetar Shqiptar (FBKSH) dhe te gjitha strukturave te tij, nder te cilat kane qene dhe jane edhe:
  Armata Kombetare Shqiptare (AKSH) dhe Sigurimi Kombetar Shqiptare (SKSH),
  gjithe familjeve te Deshmoreve te Kombit, te rene s'i te manipuluar ne Brodec dhe te gjithe luftetareve te lirise e te ribashkimit kombetar shqiptar, edhe t'iu kerkoj

  FALJE PUBLIKE PER KETE LAPSUS ORTOGRAFIK TE SKSH,

  si dhe nga ana tjeter edhe te kerkoj qe te gjithe luftetaret e lirise e te Shqiperise Etnike perfundimisht t'i binden FBKSH-se dhe strukturave te tij dhe te mos veprojne si deri me tani, sic kane vepruar ne Kondove dhe ne Brodec, sepse ne te kunderten, si ne te kaluaren edhe ne te ardhmen do te manipulohen, sic edhe jane manipuluar nga matrapazet politike te llojit Hashim Thai apo te Ramush Haradinaj (ne Kosoven Protektorat) dhe te llojit Menduh Thai ne Kondove te Shkupit apo te llojit Ali Ahmeti ne Brodec te Tetoves.

  Zedhenesi Politik i FBKSH,
  Mr. Gafurr ADILI (d. v.)
  Tirane, 18 prill 2009
  HISTORI E KESAJ TOKE
  LARRE ME GJAKUN E SHOKEVE

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,262
  o ALI qameti ka ti ben shqiptaret per asgje kundi,dita dites vec po ia kthen gruevskit b.....

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Periodi
  Antarsuar
  03-02-2006
  Postime
  254
  o Gafur Adili,.... mbrenda nje viti menxi e periplon per ta publikuar nje deklarate edhe ate e ben me gabime 'ortografike' duke i quatur te ramunit grupe terroriste.
  Dhe, kjo mendon se kalon lehte vetem me nje te falur...mendon se familjaret ,bashkeluftaret dhe shoket e tyre do ta falin kete llapsus sa te keq aq edhe mizor.
  Turp ...
  Shko rrasja gjum dhe kafe neper hotelet luksoze te tiranes me 4=5 truproje nga pas....se do te behet Shqiperia me ty ose pa ty.

 5. #5
  shqiptari Maska e faruk_01
  Antarsuar
  24-09-2006
  Vendndodhja
  maqedoni
  Postime
  590
  e verteta vonon por kure nuk haron
  O Sa mir t'jesh Shqiptar...

 6. #6
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Periodi
  Shife play boy 55 vjecar do e bej Shqiperine,
  P.S Cfar te dogji ty me plakush?
  Sui generis

 7. #7
  ...beyond Maska e Alienated
  Antarsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  41
  Postime
  3,139
  Citim Postuar m par nga Faik Lexo Postimin
  Ali Ahmeti skenarist i Brodecit, peng i Gruevskit

  [B]Fronti pr Bashkim Kombtar Shqiptar
  -Sigurimi Kombtar Shqiptar-
  Zona Nr.3 Lugina e Vardarit / Shqipria Lindore

  Konstatim i nxjerr nga hulumtimi i SKSH-s, i bazuar n argumente***
  Ky palla (Gafur Adili) sa here qe hap nje adrese te re emaili e leshon nga nje deklarate!
  S'pati b*the te "luftonte" ne Brodec, e humbi besimin tek ata pak njerez qe i besonin dhe tani fillon te merret me budalliqe.
  Koha sht e maskarenjve
  Por atdheu i Shqiptarve

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Periodi
  Antarsuar
  03-02-2006
  Postime
  254
  Citim Postuar m par nga Armend Lexo Postimin
  Periodi
  Shife play boy 55 vjecar do e bej Shqiperine,
  P.S Cfar te dogji ty me plakush?

  ej Armend axhamia. Eja aga ti jep 1o den, shko bleje nje akullore lepiske ( ose te mbushur) se eshte sezona.
  E mos mi nenvizo komentet se je i vogel,..vocerrak ne gjitha aspektet.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Periodi
  Antarsuar
  03-02-2006
  Postime
  254
  Citim Postuar m par nga Alienated Lexo Postimin
  Ky palla (Gafur Adili) sa here qe hap nje adrese te re emaili e leshon nga nje deklarate!
  S'pati b*the te "luftonte" ne Brodec, e humbi besimin tek ata pak njerez qe i besonin dhe tani fillon te merret me budalliqe.

  Pajtohem plotsisht me ty Alienated , . Ky far gafurr Adili cuditem une pse mirret me 'ultimatume' kundrejt dikujt. Nese ka per te thene dicka ( cfardoqofte ajo) le ta thot hapur per cilindo politikan i cili ka devijuar .
  Ska cka pret , le tia jep fytyres te larat e te palarat qofte Ali Ahmetit, qofte Menduh Thacit, apo ndonje politikanit jasht Maqedonise, Kosove, Shqiperi.

  Ne asgje s'po kerkojme, perpos te verteten ... Ne keto akuza i drejton per qellime te uleta ateher nuk ia vlen te lexohet dhe degjohet per kete person.
  Ska me mire se te jet i hapur dhe transparent.... per veprat e keqiaj ne dem te ceshtjes Shqiptare , nuk falet asgje, ska ultimatume dhe ska kompenzime poletike.
  Patrioti i vertet ose ta thot ose ta fale... eshte sikur nje Burre i mire : ose te fale ose te vret. E jo sene vene.

 10. #10
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Citim Postuar m par nga Periodi Lexo Postimin
  ej Armend axhamia. Eja aga ti jep 1o den, shko bleje nje akullore lepiske ( ose te mbushur) se eshte sezona.
  E mos mi nenvizo komentet se je i vogel,..vocerrak ne gjitha aspektet.
  o cop katnari, sme tregove cte dogji ti nga kjo komunikat?
  Sui generis

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Periodi
  Antarsuar
  03-02-2006
  Postime
  254
  Citim Postuar m par nga Armend Lexo Postimin
  o cop katnari, sme tregove cte dogji ti nga kjo komunikat?

  o bylbyl, a e lexove me lart . une e di qe ti din me lexu por me kuptu e ke veshtire. Pastaj, kush je ti qe me ta dhan ate 'knaqesi'dhe sqarime shtese ne lidhje me mendimet e mia...
  Une nuk mirrem me improvizime dhe ilustrime,...nese nuk t'a rroke mundesh veq me parakalu pa bezane.
  E mos e kallxo veten se duhet me t'i improvizu gjerat ( kjo gje eshte e pamundur ne forum) kur thjeshte s'ta kap,s'ta rrok.. se te randa jan keto tema per ty.

  sorry man..s'kam xhi boj
  do shajfem,.
  Ndryshuar pr her t fundit nga *Lorisa* : 22-04-2009 m 14:18

 12. #12
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  ... e di cfar te djeg ty ? te djeg e verteta qe eshte ne ato reshtat me larte, prandaj be kshu ti

  Shajfena kur te dushh.
  Ndryshuar pr her t fundit nga *Lorisa* : 22-04-2009 m 14:20
  Sui generis

 13. #13
  shqiptari Maska e faruk_01
  Antarsuar
  24-09-2006
  Vendndodhja
  maqedoni
  Postime
  590
  Citim Postuar m par nga Periodi Lexo Postimin
  ... me IQ diku 0.02 %.
  Une nuk mirrem me improvizime dhe ilustrime,...nese nuk t'a rroke mundesh veq ,.
  duhet patjeter te te permisoj se shet mend e pallavra te kota e te mrasta .......IQ nuk matet me perqindje...
  Ndryshuar pr her t fundit nga *Lorisa* : 22-04-2009 m 14:23
  O Sa mir t'jesh Shqiptar...

 14. #14
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Gafur Adili mund te jet shume i keq, nuk e mbroj fare! te pakten aj nuk ka bere nje her lufte dhe pastaj te i kthej b*thet Gruevskit.
  Nuk di un pse keta nuk e shohin se Ali Ahmeti eshte duke e shtypur ceshtjen shqiptare, shumica jan duke e kuptuar se aj eshte vetem kukull e Gruevskit nuk ka kapacitet te udheheq shqiptaret, po ky play boy i djeg ajo se aj po sulmon Aliun.
  Me vje keq Periodi po kjo eshte e verteta.
  Ndryshuar pr her t fundit nga *Lorisa* : 22-04-2009 m 14:21 Arsyeja: Vetm citimi u fshi
  Sui generis

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  pse qonka fshi postimi im ktu?
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 16. #16
  NoboDy Maska e besar_atb
  Antarsuar
  22-04-2007
  Vendndodhja
  T3TovA
  Postime
  281
  Njehere nuk di pse kaq shpejt kapeni ne forum dhe nencmoni njeri tjetrin (pa e njohur) per fjalet qe dikush i ka shkruajtur.
  Sdi pse nuk e kuptoni ende se ky Gafur Adili na ka lodh (te pakten mua personalisht) me kesi shkrime.Ne kete rast nuk mbroj as Ali Ahmetin as Menduh Thacin po thjesht jap mendimin tim per kete shkrim qe lexova me larte.Une sdi me sa mend ky Gafur Adili mundohet te mashtroj opinionin me fjalet "argumentet,fotot dhe videot do i nxjerim me vone" dhe "japim ne dispozicion nje jave kohe Ali Ahmetit" sdi a kane vlere keta fjale me tek populli shqiptar,o burr i dheut u lodhem me fjale te kota,po te kete dicka te vertete urdhero nxjere ne shesh,jemi popull qe per ceshtje shqiptare nuk shohim ngjyra partiake por ama mos na lodh ****** me gjera te kota.
  Plagn e nnmon ai q nuk e din ka sht dhimbja!

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-07-2007
  Postime
  25
  Ne nje forum tjeter, pas kesaj "komunikate', kam postuar kete shkrim. Por, edhe pse kaluan disa dite ende nuk kam marre asnje pergjigje.

  Do te shtroj disa pyetje per SIGURIMIN KOMBETARE SHQIPTARE. Kush jeni dhe per kende punoni...jam i bindur, per shqiptaret jo.
  Arsyet:
  E para nje Sigurim qe pretendon se eshte Kombetare Shqiptare, nuk pret nje vit e gjysem te publikoje, nje ngjarje qe te gjithe ne e dime qe atehere. E dyta, nje Sigurimi qe pretendon se eshte Kombetare Shiptare, nuk mund t'i pervidhet nje gabim aq i madh, sa qe nje here njerezit t'i quaje tradhetare e pastaj Heronj ( nese jane heronj, atehere c'te keqe ka nese pjesetaret e sigurimit te Ali Ahmetit, kane luftuar perkrah heronjve??!!!!).
  E treta, nje Sigurimi qe pretendon se eshte Kombetare Shqiptar dhe qe pretendon se ka "agjentet" e vet edhe ne Athine dhe Beograd, nuk mund t'i pervidhet ky GABIM aq trashanik, "dy kushrinjt e Abdylaqim Ademit t njohur si Komandant LULI dhe komandant LIFI". Le te tregojne zoterinjte e Sigurimit qe pretendon se eshte Kombetare shqiptare, se cilat jane lidhjet farefisnore te Abdylaqim Ademit dhe Lulit, asnjehere dhe ne asnje lufte nuk ka qene Komandant. Apo vetem fakti qe jetojne ne te njejtin fshat dhe ngrohen nga i njejti diell, i ben ata kusherinj??!!!!
  Te fala dhe me shendet, per Sigurimin qe pretendon se eshte Kombetare Shqiptare.
  Anetare te Forumit, ju premtoj se poqese do te ragojne ne kete shkrim timin, do t'i zhvesh plotesisht fytyrat e tyre para juve. ATA DIHET SE KUSH JANE.
  Zbulim me "senzacional" i ketij Sigurimi eshte publikimi i lajmit "Hashim Thaci ne shtepi publike ne Shkup". E dini cila eshte senzacionalja ne kete mes? Fakti qe Hashim Thaci ne restorant Ballkanika ka qenew para dy-tre muajve dhe Ky Sigurim qe pretendon se eshte Kombetare Shqiptare dhe mjaft mire i organizuar, kete njoftim e jep para dy diteve si dicka senzacionale, edhe pse dihet se ne Ballkanika, Hashim Thaci ka pasur takim joformal me perfaqesues te Qeverise se Maqedonise dhe Shqiperise dhe ai lajm eshte publikuar ne me shume media.
  Ngelni te pershendetur.

  P.S.
  ketu do te shtoj edhe nje gje. Cilit Sherbim Sekret Kombetare, qe eshte aq i fuqishem dhe ka pjesetare te vet edhe ne Athine dhe ne dreqin e Zi, mund t'i pervidhet nje gabim i tille "ortografik', qe te vraret nje here t'i quaje deshmore (ne vitin 2007), pastaj Kriminel e me fund te kerkojne falje se qenka gabim "ortografik"???!!!!!

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Raim
  Antarsuar
  09-11-2007
  Postime
  473
  Shume lehte e ka Gafurr Adili te jape komunikata nga kafeterite dhe picerite e Tiranes.
  Patriotet e vertet punojne me vepra e jo me llafe si ky zedhenesi i FBKSHs te ciles i dule boja.

 19. #19
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Citim Postuar m par nga Raim Lexo Postimin
  Shume lehte e ka Gafurr Adili te jape komunikata nga kafeterite dhe picerite e Tiranes.
  Patriotet e vertet punojne me vepra e jo me llafe si ky zedhenesi i FBKSHs te ciles i dule boja.
  Per cilet patriot e ke fjalen ti ? mos vall per Aliun (shpresoj te jem gabim)
  Sui generis

 20. #20
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Kur ti bje havaja faka fak
  Sui generis

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 25-02-2014, 22:50
 2. Situata n Kondov, Maqedoni
  Nga Prespar_ n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 19-10-2007, 01:51
 3. Pse Ali Ahmeti ik nga duelet televizive?
  Nga Omari n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 17-09-2007, 10:34
 4. Ali Ahmeti: Nuk jam n opozit
  Nga babadimri n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-09-2006, 05:53
 5. Ahmeti: Pse i paralajmrova maqedonasit pr luft t re
  Nga Albo n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 12:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •