prsh me ndihmoni ju lutem ta gjeje kengen e rifat berishes qe ka kete tekste ama titullin sja di veq e di nje pjes te tekstit dhe spo munde ta gjej ne net ju lutem me ndihmoni

Vet me thirre tash ku je vet me deshte tash pse me le jeten ta kam fal me lotin e pare lotin e dashnis gjithe lule te rinis......


me ndihmoni ju lutem