Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 18
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  A ja shkaktoi diabetin Kombtares s futbollit shqiptar, Armando Duka?

  Agjensia e Lajmeve "SOT"

  A ja shkaktoi diabetin Kombtares s futbollit shqiptar, Armando Duka?

  Nga Bejdo MALO
  E dhimbshme, por e vrtet. Futbolli shqiptar q ditn q n krye t FSHF, ka zn vend Armando Duka, i ngjan nj t smuri diabetik. Mir do t ishte t mos flasim pr plagt e pashrueshme t t ashtuquajturs superlig apo kategori e par. Pothuajse t gjitha klubet bjn evazion t papar fiskal, duke ln pa kontrata dhe pa sigurime futbollistt. T shokon me rrfimin e tij nj prej zyrtarve m t lart t Drejtoris s Prgjithshme t tatimeve. T vetmet ambasadore VIP q turbulluan qetsin e kombtares n Danimark ishin iljeta Xhilaga dhe Igrid Gjoni n kuptimin m t mir dhe m t sinqert t fjals. A jan trukuar ndeshjet e kombtares shqiptare n futboll?. A dha dorheqje misterioze trajneri i kombtares shqiptare, Ari Han pr shitje t ndeshjeve nga ana e kombtares shqiptare? Ia shitn, apo i shiti ndeshjet e kombtares, Ari Han? Kto jan nj pjes e pikpyetjeve t mdha q shtrohen sot n adres t zotit Armando Duka dhe tr stafit t tij si numri nj i Federats Shqiptare t Futbollit. S pari duhet t sqarojm statusin e zotit Armando Duka.
  Statusi i tij sht vn n dyshim q prej katr vjetsh. Ai m shum ngjan si nj sheik i Federats Shqiptare por nga ata sheikt modern. Me fjal t tjera nga ata sheik q mjelin lopn e tjetrit dhe shijojn qumshtin e saj. Kt status nuk e ndryshon dot m askush. Statusi i tij ka shum hije dyshimi pr nga mnyra se si interpretohet dhe nga mnyra se si qndron ai n krye dhe nga ajo q ka ndodhur mes atij dhe Ministris s Kulturs Rinis dhe Sporteve. N parantez them se prej 10 vjetsh mkatarja m e madhe sht vet ministria. Por n thelb, zoti Armandi Duka sht nj hap para t gjithve. Ai ia ka dal mban edhe pse akuzat direkte pr skenarin e prsritur t kombtares shqiptare bien direkt mbi at.
  Nuk i ka hyr gjemb n kmb, nuk ka thn asnj fjal pr ato q ndodhin n disavjetorin e timoneris s tij. T gjith kemi krijuar bindjen absolute dhe kjo fal zotit Armando Duka se mkatart e pandreqshm jan trajnert e huaj, q vet zoti Duka me metodat e tij bashkkohore i rekurton. E keqja e kombtares shqiptare nuk qndron fare tek trajnert e huaj. Duke filluar q nga Dosena dhe duke mbrritur tek Ari Han, kombtaren shqiptare e kan drejtuar ata q kan br histori n futbollin botror dhe q jan emra t pakompromentuar. Akuzat m direkt i hodhi kroati Bari. E detyruan t mos vinte n Shqipri me nj telefonat. I njjti skenar dhe me Ari Han. Rezultatet e kombtares kan t njjtin skenar. E fillojm mir, marrim nga gjasht a shtat pik, pastaj fillojn trukimet, pazaret dhe loja prfundon n mnyr t flliqur dhe groteske. I gjith faji mbetet mbi trajnert e huaj. M dhimbsen dhe m vjen shum keq pr shum emra t mdhenj t futbollit shqiptar, t cilt kan dhn kontribute t mdha si trajner dhe papritur dhe pakujtuar shprfytyrohen n emisionet televizive me deklaratat q bjn.
  T gjith baltn dhe t gjith llumin e zi e hedhin mbi trajnert e huaj edhe pse zemra e tyre nuk gjykon ashtu. Un e di me saktsi pse shprfytyrohen ata. Pse ata nuk e vn gishtin mbi plagn e vrtet t kombtares shqiptare. Ata bjn ato lloj deklaratash t pshtira vetm e vetm q t mos thuhet asnj fjal pr Armando Dukn dhe stafin e tij, dhe pse n tavolin t thon gjera krejtsisht t vrteta dhe shum bindse e lavdrojn at me shpresn se do vij nj dit dhe n krye t kombtares shqiptare do vendoset nj shqiptar dhe i bjn hyzmet preferencs s Duks. Ata flasin n televizione dhe shikojn nga kamera, a po i shikon Armando Duka apo jo. A e mori vesh ai analizn e tyre. Kjo sht nj loj e pshtir. U lexohet n do pore t fytyrs ky fakt. T gjith trajnert shqiptar, duke filluar nga Mond Gzdari, Bejkush, Bire, Medin Zhega, Astrit Hafizi, Ramazan Rragami dhe shum e shum t tjer q nuk po ua prmend emrin duhet t thon t vrtetn hapur. Pse kshtu. Gjrat jan t qarta si drita e diellit.
  Pa e ofenduar zotin Armando Duka (kujtoj q ne jemi i vetmi vend n bot q numrin nj t Federats s Futbollit nuk e kemi futbollist), le ta provoj ai nj vit t mos jet n krye t futbollit shqiptar sa gjra t mira do t ndodhin. Nuk e hedhim posht kurr kontributin e tij profesional dhe personal e shum e shum t mira t tjera, por ja q gjrat evoluojn m shum se sa intelekti i FSHF dhe i zotit Armando Duka. Nse ai sht profesionist dhe intelektual si dshmohet, ather n respekt t shqiptarve sportdashs q t vetmen drit syri kan kombtaren duhet t bj nj akt qytetar. Le t eksperimentoj nj vit.
  T largohet nga drejtimi i FSHF me konsensus. E sigurt q gjerat do t ndryshojn katriprisht. S paku futbollistt e kombtares nuk do t shkojn t flen n nj hotel t dors s tret n Durrs, q t l t dyshosh se bhet pr t trukuar ndeshjet. Nuk do t hartohet n mnyr aq qesharake lista e futbollistve t kombtares. Nuk do t jen thjesht vizitor tre-katr ditor trajnert e huaj. Nuk do t dalim zero me tre n favor t Danimarks ende pa u filluar ndeshja. Nuk do t kishin shkuar n Danimark si ambasadort VIP t kombtares iljeta Xhilaga dhe Ingrid Gjoni t cilat vetm turbulluan qetsin e saj. Nuk do t ndodhin shum e shum plag t tjera t kombtares son. Fal rinovimeve jan evidentuar kombtares e Qipros t Malts Lihteshtenit t Estonis t Lituanis e shum vendeve t tjera q kan t njjtin status me ne. Rasti Brigel sht m sinifikativi. Gjeramni u shprdorua n at far feje q iku nga syt kmbt. Ajo q doja t ndryshonte menjher sht tr struktura e FSHF.
  sht e atrofizuar, e ndryshkur, e familjarizuar, e lodhur, e paft profesionalisht dhe mbi t gjitha me shum enigma dhe me pikpyetje t mdha. O Krisht boll kemi vuajtur nga marrja peng n politik mos na merrni peng dhe futbollin. T paktn atje kemi rast t blejm nj flamur dhe ta valvisim. Kam mbuluar shum vjet faqet e sportit n nj gazet t prditshme dhe kam pasur shpresn se gjerat do t ndryshonin. Por jo. Federata dhe drejtuesit e saj jan shndrruar si smundja e diabetit pr futbollin shqiptar. Mos u uditni t gjith e prekim dhe e shikojm futbolli shqiptar sht i smur me diabet. Doktori Armando Duka nuk e shron dot. Nj miku im m thoshte para ca ditsh se ilaet e diabetit vetm kto katr vjett e fundit kan ndryshuar gjasht her. Po ilaet e diabetit t futbollit shqiptar pse nuk ndryshojn. I japim t njjtin ila dhe t njjtn recet si ish-diktatorit Enver Hoxha, t cilat krijuan imunitet n trupin e tij dhe kan 20 vjet familjart e tij q thon se e helmuan e t tjera bastarditete. Kshtu po ndodh dhe me futbollin shqiptar.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Antarsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  37
  Postime
  1,151
  Une nuk e di pse ai nuk jep dorheqje, i nderron perzgjedhesat, ndersa vet asnjeher nuk mendon se pikerisht ai eshte fajtori.......
  _____________________________________
  I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

 3. #3
  Konservatore Maska e Dita
  Antarsuar
  17-04-2002
  Postime
  2,925
  Mire e ke shkruar Altruisti. Po ai duket nuk ka per qellim te tregohet i pergjegjshem ne pushtet, por thjesht i gjithefuqishem ne pushtet. Per te te ardhur keq per trajneret e huaj qe kane ardhur dhe kane humbur muaj jete e energji me nje kombetare qe i shet lojerat. Turp! Kur me vjen ndermend ajo parrulla e tifozeve "O sa mire me qene shqiptar!", me dridhet mishi.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-04-2006
  Postime
  174
  Ore me qe ra fjala kush eshte ky Armando Duka, cfare arsimi ka, si erdhi ne krye te FSHF-se ndonje krahe politike e mbeshtet Duken?
  Ndryshuar pr her t fundit nga Apolloni31 : 19-04-2009 m 15:06
  Sa do rrosh do te mesosh......

 5. #5
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,230
  Citim Postuar m par nga Apolloni31 Lexo Postimin
  Ore me qe ra fjala kush eshte ky Armando Duka, cfare arsimi ka, si erdhi ne krye te FSHF-se ndonje krahe politike e mbeshtet Duken?
  Per Arsimin mos prit pergjigje fikse, se jemi ne nje kohe, qe dhe gomari merr diplome universitare. Eshte nje biznesmen i fuqishem ne Durres, ka pularine me te madhe ne Shqiperi, ka firme ndertimi e shum aktivitete te tjera. Per bindje politike e di qe eshte nga e majta. E monopolizoj FSHF-en qe me mandatin e pare, dhe tani eshte ne mandatin e tij te fundit. Shpresojme qe mos te jet ndonje mbeshtetes i tij prap ne radhet e FSHF se vertet nuk do te behet aspak progres.

  Qe nga ardhja e tij ne krye te FSHF jan nderuar 4 trajner te huaj, dhe perfundimi ka qene njeher vendin e 5 dhe tre here te 6-in. Qe do te thot nje deshtim total per futbollin dhe drejtuesit e tij.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  armando duka eshte jo vetem president i federates se futbollit por dhe i gjithe shqiperise..

  saliu etj jan kingja para krokodileve te llojit armando edvin zemun duka..

  bamka top.. nuk eshte tjater vec vegel e armandos..

  i lumte..

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  758
  Citim Postuar m par nga Apolloni31 Lexo Postimin
  Ore me qe ra fjala kush eshte ky Armando Duka, cfare arsimi ka, si erdhi ne krye te FSHF-se ndonje krahe politike e mbeshtet Duken?  Erdhi ne krye m doren e Grekut

  Sporti dhe nafta ne shqiperi komandohet nga greku

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  po deri kur e ka mandatin ky klyshi saliut te brishave
  JO SEKS PARA MARTESE

 9. #9
  sht koha q Duka t ik!
  Kombetarja ka nevoj pr nj drejtues t ri dhe q e kupton peshn e rendesis s terheqjes pas mos-sukseseve t njpasnjshme!

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Maars
  Antarsuar
  31-03-2008
  Postime
  179
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  po deri kur e ka mandatin ky klyshi saliut te brishave
  S'eshte i Saliut ky jo, ky eshte i majte.

  Sali deshtaku me te drejte eshte perpjek disa here per ta heq, por s'ja ka dale dot, megjithese nuk ka qene edhe aq e veshtire.

  Do mjaftonte vetem nje hetim i shpejte i pasurive te panumerta te Dukes per ta fut prapa hekurave dhe per te shpetuar futbollin prej tij.
  Por kjo menyre s'i intereson Saliut , ne fakt ai ka frike ti fut njerzit brenda per korrupsion pasi eshte i kap per vete bashke me te pjellat e veta dhe po futi nje te majte brenda pastaj ja nxjerrin te palarat ne shtet komunistat.
  Saliu mundohet ti heq me lezet pa i demtuar shume, por kjo metode s'funksionon ndaj edhe futbolli dhe i gjith vendi po ashtu jane ne vend numero sot.


  ..

 11. #11
  A nuk ka arritur Shqiperia rezultatet e saj me te mira me trajneret e huaj qe kemi pasur kohet e fundit?

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  758
  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  A nuk ka arritur Shqiperia rezultatet e saj me te mira me trajneret e huaj qe kemi pasur kohet e fundit?

  Tranieret e huaj (apo lojtaret e huaj) ti japin me DETYRIM, sporti asht kthy ne ekonomi dhe politike

  pastaj Berisha nuk mund te heqi Duken se e mbron FIFA, asht njeriu i tyne ,dmth i mafies nderkombetare i cili merr urdhera nga dega mafioze e sportit ne Athine

 13. #13
  Citim Postuar m par nga loni-loni Lexo Postimin
  Tranieret e huaj (apo lojtaret e huaj) ti japin me DETYRIM, sporti asht kthy ne ekonomi dhe politike

  pastaj Berisha nuk mund te heqi Duken se e mbron FIFA, asht njeriu i tyne ,dmth i mafies nderkombetare i cili merr urdhera nga dega mafioze e sportit ne Athine
  Hajde mafie hajde.

  Mbase duhet vn Duka president i Shqiprise atere, meq paska kaq fuqi sa ka br t gjith botn pr vete.

 14. #14
  Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
  Antarsuar
  23-09-2002
  Vendndodhja
  Where ladies pray the God
  Postime
  1,028
  Armando Duka = Nje oligark tipik i afferave korruptive !!!

  Blossoms of heaven, Ashes of hell...

 15. #15
  :::))))((((::: Maska e ai_shoku
  Antarsuar
  03-08-2007
  Vendndodhja
  United States Of Albania
  Postime
  247
  Ti brari je hedh knej nga futbolli tani?
  Ik merru me Salen dhe Edin se smer vesh nga futbolli ti, leri per te tjeret keto.

  Nuk mendoj qe e ka fajin vetem Armando Duka per rezultatet e dobta, ne rradhe te pare faji bie mbi lojtaret dhe trajnjerin.

  Ne kohen e Brigelit qe kemi pase rezultatet te mira Duka ishte president dhe atehere.

 16. #16
  Lazaratas Maska e Bel ami
  Antarsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Lazarat
  Mosha
  42
  Postime
  1,184
  Citim Postuar m par nga ai_shoku Lexo Postimin
  Ti brari je hedh knej nga futbolli tani?
  Ik merru me Salen dhe Edin se smer vesh nga futbolli ti, leri per te tjeret keto.

  Nuk mendoj qe e ka fajin vetem Armando Duka per rezultatet e dobta, ne rradhe te pare faji bie mbi lojtaret dhe trajnjerin.

  Ne kohen e Brigelit qe kemi pase rezultatet te mira Duka ishte president dhe atehere.
  Armando Duka eshte fajtori kryesor pe keto arsye

  1. Perzgjedhja e trainereve
   Traineret e huaj qe nga Dosena e deri tek Han jane zgjedhur posacerisht nga Duka.Me perjashtim te Brigelit te gjitha zgjedhjet etjea rezultuan te gabuara sese traineret e zgjedhur ishin ca deshtake (ketu parjashtohet Baric) dhe trainere qe asnjehere nuk kerkonin fitore, por mjaftohesin m barazime te pa vlera
  2. Niveli i ulet i Kampionatit Shqiptar
   Kampionati Shqiptar me ardhjen e Dukes ka rene ne pikiate.Dhjetra ndeshje te perfolura si te trukuara,gjyqtare te pa afte dhe shkallet e stadjumeve qe jne perhere bosh.Konfliktet me Stadiumin Qemal Stafa si edhe shitje e biletave netreg te zi (kujto deklaratat e Tifozave Kuq e Zi)
  3. Perzgjedhja e futbollisteve
   Vete ish kapiteni Tare ka akuzuar Duken se po ben afera ne zgjedhjen e futbollisteve.Po ju kujtoj deshtimin e ambasadoreve qe Duka kishte cuar neper kampionatet e huaja dhe skandalin me Sotir Ninin qe Ruci i Dukes nuk e propozoi asnjehere per ekipt zinxhir te Shqiperise sepse ky luante me Panathinaikosin dhe jo me Olimpjakosin ku Ruci kishte nje kontrate personale.Mos berja e mundur qe Valon Berhamit ti jepej pasaporta Shqiptare si edhe Blerim Xhemajlit.Lenia jashte Kmbetares m dashje te Dukes te futbollisteve Murati,Haxhi,Bushi,Tare sepse keta nuk i shkonin pas avazit.Perfshirja e lojtareve theht pr efekt kartoni, sepse nje grumbullim me ekipin kombetar rit vleren e kartonit per lojtaret qe shiten mepas ne kampionatet e huaja.
  4. Perfshirja ne afera koruptive ne ndeshjet e Kombetares
   Nuk mund te harohet lehte humbja ne Rumani.Pergjegjesia eshte direkt e Dukes
   Ajo ndeshje ishte trukim i vertete, nje zot e di sa ka fituar Duka me ate koeficen qe kishte rezultati.
  5. Ka konflikt interesi me drejtimin e futbollit ne Shqiperi
   Duka ka te drejten si biznesmen per paketen sportive Super Sport se bashku me TOP Channel.Si biznesmen nk i lejohet te drejtoje nje organizem sportiv sepse lidhet drejtperdrejt me futbollin.Keshtu ai ka kapur gazetat sportive ku reklamon Super Sportin dhe dy televizionet Klan dhe Top Channel sepse ju shet atyre te drjeten e kampionateve te huaja.
  6. Punesimi ne FSHF
   Ne FSHF jane punesuar nje sere njerezish te pa afte.Kjo shihet qarte ne rezultatet e punes se tyre qe nga Hito Hitaj e deri tek Shulku qe jane thjesht masha ne duart e Dukes,por edhe te tjere.Ata nuk largohen kur nga puna, por riciklohen brenda ne administrate duke vegjetuar atje.

  Pak histori: eshte propozuar ne krye te FSHF-se nga Myftar Cela i Vllaznise ( i ndjere) duke qene se ishe vellai i Ish Ministrit te Bujqesise Agron Duka.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Bel ami : 24-04-2009 m 23:07
  ... E ku thuhene ne karte
  Fjalet e Gjuhes se Zjarrte!

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e medaur
  Antarsuar
  21-06-2006
  Postime
  865

  Duka duhet te ike

  dhe pike.Duhet ta lere kombetaren
  SHQIPERIA MBI TE GJITHA

 18. #18
  Citim Postuar m par nga Bel ami Lexo Postimin
  Armando Duka eshte fajtori kryesor pe keto arsye

  1. Perzgjedhja e trainereve
   Traineret e huaj qe nga Dosena e deri tek Han jane zgjedhur posacerisht nga Duka.Me perjashtim te Brigelit te gjitha zgjedhjet etjea rezultuan te gabuara sese traineret e zgjedhur ishin ca deshtake (ketu parjashtohet Baric) dhe trainere qe asnjehere nuk kerkonin fitore, por mjaftohesin m barazime te pa vlera
  2. Niveli i ulet i Kampionatit Shqiptar
   Kampionati Shqiptar me ardhjen e Dukes ka rene ne pikiate.Dhjetra ndeshje te perfolura si te trukuara,gjyqtare te pa afte dhe shkallet e stadjumeve qe jne perhere bosh.Konfliktet me Stadiumin Qemal Stafa si edhe shitje e biletave netreg te zi (kujto deklaratat e Tifozave Kuq e Zi)
  3. Perzgjedhja e futbollisteve
   Vete ish kapiteni Tare ka akuzuar Duken se po ben afera ne zgjedhjen e futbollisteve.Po ju kujtoj deshtimin e ambasadoreve qe Duka kishte cuar neper kampionatet e huaja dhe skandalin me Sotir Ninin qe Ruci i Dukes nuk e propozoi asnjehere per ekipt zinxhir te Shqiperise sepse ky luante me Panathinaikosin dhe jo me Olimpjakosin ku Ruci kishte nje kontrate personale.Mos berja e mundur qe Valon Berhamit ti jepej pasaporta Shqiptare si edhe Blerim Xhemajlit.Lenia jashte Kmbetares m dashje te Dukes te futbollisteve Murati,Haxhi,Bushi,Tare sepse keta nuk i shkonin pas avazit.Perfshirja e lojtareve theht pr efekt kartoni, sepse nje grumbullim me ekipin kombetar rit vleren e kartonit per lojtaret qe shiten mepas ne kampionatet e huaja.
  4. Perfshirja ne afera koruptive ne ndeshjet e Kombetares
   Nuk mund te harohet lehte humbja ne Rumani.Pergjegjesia eshte direkt e Dukes
   Ajo ndeshje ishte trukim i vertete, nje zot e di sa ka fituar Duka me ate koeficen qe kishte rezultati.
  5. Ka konflikt interesi me drejtimin e futbollit ne Shqiperi
   Duka ka te drejten si biznesmen per paketen sportive Super Sport se bashku me TOP Channel.Si biznesmen nk i lejohet te drejtoje nje organizem sportiv sepse lidhet drejtperdrejt me futbollin.Keshtu ai ka kapur gazetat sportive ku reklamon Super Sportin dhe dy televizionet Klan dhe Top Channel sepse ju shet atyre te drjeten e kampionateve te huaja.
  6. Punesimi ne FSHF
   Ne FSHF jane punesuar nje sere njerezish te pa afte.Kjo shihet qarte ne rezultatet e punes se tyre qe nga Hito Hitaj e deri tek Shulku qe jane thjesht masha ne duart e Dukes,por edhe te tjere.Ata nuk largohen kur nga puna, por riciklohen brenda ne administrate duke vegjetuar atje.

  Pak histori: eshte propozuar ne krye te FSHF-se nga Myftar Cela i Vllaznise ( i ndjere) duke qene se ishe vellai i Ish Ministrit te Bujqesise Agron Duka.
  1. Brigeli me sa di un arriti rezultatet m t mira q ka arritur kombtarja jon ndonjher. Dossena nuk mund t gjykohet fare se nuk ndjeti shum n krye t kombtares. Baric gjithashtu arriti rezultate t mira. Vetm ky hollandezi doli kot.

  2. Kampionati shqiptar ka nivel t ult n krahasim me vende t tjera, por ama ta krahasosh me 5 vite m par ka ecur shum para. Jan rregulluar pothuaj t gjith stadiumet. Ka disa sezone q kampionati sht i bukur dhe me rivalitet. "Qemal Stafa" nuk ka lidhje me FSHF, sht shoqri aksionere.

  3. Tare m par shahej se rrinte n kombtare vetm prej Duks, kurse pastaj doli q iku se nuk e donte Duka. Pr Muratin mendon se duhej t thirrej kur luante n kategori t dyt greke?

  Pr talentet jasht vendit po jam dakort. Mund t kishin br pun shum m t mir. Megjithat jo pr tipa si Behrami e Nini, po pr shum e shum t tjer.

  4. Ndeshja me Rumanin nuk ka pasur asnj trukim. Se ishte rezultat i papritur, s'do t thot q kishte trukim. Shqipria biles n pjesn e par po luante shum fort dhe ju afua dhe golit.

  sht udi q flasim pr trukim vetm kur ka rezultate surpriz n dmin ton, dhe jo kur jan n favorin ton.

  5. Aty ke t drejt q ka konflikt interesi dhe jam i sigurt q ka br miliona q kur ka ardhur n krye t kombtares.

  6. Dhe pr punsimin ke t drejt. Shumica jan me mik dhe jan servila, po nuk besoj se sht ndonj udi e madhe kjo.

Tema t Ngjashme

 1. 'mendim keni pr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 2. Dosja antishqiptare e Greqis, 1912-2007
  Nga BARAT n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 3. Shteti grek, ky armik i kombit shqiptar
  Nga ~Geri~ n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-04-2005, 07:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •