Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 34 prej 34
 1. #21
  Dibra dhe dibranet jane nder i Kombit.

 2. #22
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Te lumte dora per kte teme biligoa.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 3. #23
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441
  dibranet me sa i kam njoft jan njerez te mire te uret dhe shume te zjuar(flas per ato qe njof se nuk them per te gjith)se kom burrin nga dibra jo per gje
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 4. #24
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Burrin tend e paskam Patriot. Se mos je gruaja ime mi qe me futesh nga Pc tjeter se te mora shpirtin!

  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e firaku
  Antarsuar
  03-04-2008
  Vendndodhja
  Nen qiell
  Postime
  660
  Me nje fjale jane te menqur dhe trima.

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Per Dibranet kam shum respekt,se jan shum njerez te mire ......lum ato qe kan te bejne me Dibran
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 7. #27
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Burrin tend e paskam Patriot. Se mos je gruaja ime mi qe me futesh nga Pc tjeter se te mora shpirtin!

  ua ua ua njoni pse mer dhe ti dibron je pupupup si nuk e kom dit une mer....
  gruja jote jo me jo vetem po u ndava nga burri athere po mos ki merak se i pari je ke lista po u ndava
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Citim Postuar m par nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  ua ua ua njoni pse mer dhe ti dibron je pupupup si nuk e kom dit une mer....
  gruja jote jo me jo vetem po u ndava nga burri athere po mos ki merak se i pari je ke lista po u ndava
  Pse mi ke fillu nga ankesat ti Tironce ....apo do dru ......lol
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 9. #29
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441

  Talking

  jo mi jo une jom rehat fare nuk ka me mire po me vje keq per Apollyonin se thot na ke premtu gjith ato gjona dhe as nji premtim nuk ma...se kom nja 1 vit qe du me e mor knej po nuk po i gje dot nji nuse se ka ne pretendime hahahahaha
  Ndryshuar pr her t fundit nga Tironcja_BLN : 23-05-2009 m 16:55
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 10. #30
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Ca te kam premtu edhe se kam mbajt? FOl ktu fol!
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 11. #31
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441
  jo ti mer jau se nuk u ankova per ty more pupupupu pika te me bije po u ankova per ty lexoje dhe njiher more...
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  tironce,

  po ske noj kushrine, goc xhaje, halle, teze ne gjermani per Apollonin?

  se s'i bo naze ai besoj ...

  sma merr menja se ka pretendime,...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Citim Postuar m par nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  jo mi jo une jom rehat fare nuk ka me mire po me vje keq per Apollyonin se thot na ke premtu gjith ato gjona dhe as nji premtim nuk ma...se kom nja 1 vit qe du me e mor knej po nuk po i gje dot nji nuse se ka ne pretendime hahahahaha

  hahahahaha nuk ke ndonji komshije mi ,qe ti pershtatet ktij Apollyonit,oder ein Tante
  Ndryshuar pr her t fundit nga Linda5 : 23-05-2009 m 17:40
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-02-2008
  Vendndodhja
  Uskana Ilire
  Postime
  781
  Citim Postuar m par nga goca-bules Lexo Postimin
  Per Dibranet kam shum respekt,se jan shum njerez te mire ......lum ato qe kan te bejne me Dibran

  E ndaj te njejtin mendim! Dibranet jane burra te mir ! Per dibranet ...?
  KOSOVA - SHENJA E SHENJT E SHQIPTARIS

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Oliver Jens Schmitt "Skenderbeu"
  Nga white-knight n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-09-2011, 15:40
 2. Dibrant n Amerik
  Nga dibrani2006 n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 28-04-2009, 17:57
 3. Probemi me shqiptart turqisht fols
  Nga Mila n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 15-05-2003, 00:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •