Close
Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 129
 1. #1

  Cila sht mosha ideale pr t'u martuar?  Une mendoj se te femrat:22-24

  te meshkujt:24-26

  Do doja te dija edhe mendimet tuaja...!!!


  Emri: auto_5F5A67A4-D112-46F1-BA3A-C40753A62C741713878298.jpg

Shikime: 111

Madhsia: 24.9 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 23-04-2024 m 11:25
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 2. #2
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Kurr mas miri pse mi shti vetit gajle

  Pak shaka

  Edhe une pajtohem me mendimin tende

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Antarsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  Kurr . . .

 4. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-04-2009
  Vendndodhja
  qysh e le qingji kopene moji gra!!!!
  Postime
  17
  mosha ideale eshte der kur te rri nalt

 5. #5
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Postime
  3,266
  Ska moshe per kete mertese
  Po se ndjeve mos e bej se shkateron jeten e dikujt tjerer
  Ama po ju fute kesej valle mbaje ritmin e orkestres se del bllof.....
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 6. #6
  hahaha sa e bukur kjo dhe une i kam bezdi martesat ,shpresoj mos te me ndodhin me hahaha
  Kshtu sht kur kakarisin pulat ! lol

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,363
  Nese mendon me Tru, nuk ka lidhje mosha, nese mendon me zemer ka lidhje, per te paren kurre nuk eshte vone perderisa per te dyten sa me vone.
  Me respekt,

  Valdet Shala

 8. #8
  ThE WoRlD Is MiNe Maska e AjSi
  Antarsuar
  05-04-2009
  Vendndodhja
  AlBaNia
  Postime
  372
  Kur te perfundosh shkollen...jam shum kundra martesave ne moshe te re..
  I DiD NoT AsK 2 B AlBaNiAn , I JuSt GoT LuCkY
  AlBaGiRl

 9. #9
  Citim Postuar m par nga valdetshala Lexo Postimin
  Nese mendon me Tru, nuk ka lidhje mosha, nese mendon me zemer ka lidhje, per te paren kurre nuk eshte vone perderisa per te dyten sa me vone.
  mos doje te thoje te kunderten ???
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 10. #10
  Anagramisti Maska e Mister Enigma
  Antarsuar
  06-08-2004
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  2,635
  Ose 20 ose 40.
  Moshat n mes e bjn t komplikuar martesn. Me 20 vendos shpejt e shpejt pa menduar fare pr ardhmnin kurse me 40 vendos se bhet von dhe s'ke kah ia mban.
  Kodi:
  Eja ta bjm bashk nj anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vet 

 11. #11
  Hyjnesh Maska e Princesha_Pz
  Antarsuar
  07-05-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  511
  S`ka moshe ne Dashuri (dashuria s`njeh moshe ),kur njeriu ndihet i dashuruar atehere edhe dashurine e kurorezon me MARTESE .
  Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!

 12. #12
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Citim Postuar m par nga Princesha_Pz Lexo Postimin
  S`ka moshe ne Dashuri (dashuria s`njeh moshe ),kur njeriu ndihet i dashuruar atehere edhe dashurine e kurorezon me MARTESE .
  Mos don te thuash ti me 13 ? Dashuria s njeh moshe, dashurohesh edhe me 13 po me tru si tha edhe njeri me lart je shume larg martess. Dashuria edhe martesa jan dy gjera paksa te ndryshme
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 13. #13
  Anagramisti Maska e Mister Enigma
  Antarsuar
  06-08-2004
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  2,635
  Princesha e ka pasur fjaln pr minimum moshn e pjekur pr martes. Megjithat edhe un kam mendim t ndryshm me Princeshn.
  Kodi:
  Eja ta bjm bashk nj anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vet 

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-04-2008
  Postime
  212
  eh une qe do martohem pas 3 muajsh i bie martes ne moshen 21 vjecare,kam gjetur dashurine e jetes sime..dhe mosha qe kam me duket tamam per martes..ju pershendes

 15. #15
  Hyjnesh Maska e Princesha_Pz
  Antarsuar
  07-05-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  511
  Citim Postuar m par nga MmEeTtIi Lexo Postimin
  Mos don te thuash ti me 13 ? Dashuria s njeh moshe, dashurohesh edhe me 13 po me tru si tha edhe njeri me lart je shume larg martess. Dashuria edhe martesa jan dy gjera paksa te ndryshme

  Une martesen nuk e arsyetoj po nuk qe bilez mbi ne moshen 20 vjecare ,eshte mendimi im ,nuk mendova qe ashtu si e more ti .
  Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!

 16. #16
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Citim Postuar m par nga mije Lexo Postimin
  eh une qe do martohem pas 3 muajsh i bie martes ne moshen 21 vjecare,kam gjetur dashurine e jetes sime..dhe mosha qe kam me duket tamam per martes..ju pershendes

  Do marre nj ftes pr dasmn tende un?

  U trashgofshi mije urime martesa.

  Citim Postuar m par nga Princesha_Pz Lexo Postimin
  Une martesen nuk e arsyetoj po nuk qe bilez gjer ne moshen 20 vjecare ,eshte mendimi im ,nuk mendova qe ashtu si e more ti .
  E kshtu apet e haj diqysh se ashtu qysh thaje pares, thash cka paska ndodh ne pz :P hahah


  Un mendoj rreth 20 - 22 ,se me von bhesh plake me :P
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-04-2008
  Postime
  212
  me rastin e marteses sime ju ftoj te gjith forumin te merrni pjese ne gezimin tim.i ftuar i vecant je ti MmeEtTIi.
  Ju lutem me peshqesh....

 18. #18
  Perjashtuar
  Antarsuar
  26-10-2008
  Vendndodhja
  Republic oF Kosovo
  Postime
  1,162
  ...per mendimin tim , mosha ideale per martes eshte 30 deri 35 vjeq , kjo eshte mosha me e mir per tu martuar .
  - un per vete mendoj se kur ti mbush 35 vjeq do te martohem edhe pse se pelqej hiq martesen , por do ta bej per hir te Zotit.

 19. #19
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Citim Postuar m par nga mije Lexo Postimin
  me rastin e marteses sime ju ftoj te gjith forumin te merrni pjese ne gezimin tim.i ftuar i vecant je ti MmeEtTIi.
  Ju lutem me peshqesh....
  Flm shume mije Keq qe jam larg se pa ardh se kisha lon besom

  Flm per ftesen dhe njeher ishalla me nje djal hah U Trashegofshii....
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,363
  Urime te perzemerta edhe nga une Ju prifte e mbara ne Martese, ardhmeri dhe mirekuptim

  Hajde more per HAJR!!!!!! MIJE
  Me respekt,

  Valdet Shala

Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cila sht mosha ideale pr t patur fmij?!
  Nga FierAkja143 n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 12-03-2024, 08:04
 2. Mosha ideale pr tu martuar?
  Nga brooklyn2007 n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 162
  Postimi i Fundit: 04-01-2024, 04:58
 3. Cila eshte mosha e pershtatshme per martese?
  Nga CRI n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 08-11-2023, 02:08
 4. Cila eshte pesha trupore ideale?
  Nga Randal n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-07-2014, 02:09
 5. Fmijt n internet cila sht mosha e duhur?
  Nga Fittox n forumin T jesh prind
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 05-05-2009, 02:51

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •