Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 68
 1. #1
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  36
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  web faqet me te veēanta qe ju kane rastisur :

  Fotomontazhe spektakolare, argetuese e shume origjinale.
  http://it.photofunia.com/

  http://www.revistekompjuteri.com/zero/ e para e llojit te vete ne shqip
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 2. #2
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  36
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  http://livefutboll.forum.st/
  ndeshje futbolli live edhe superliga shqiptare
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 3. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Faqe te bukura.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 24-02-2010 mė 21:18
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Dolce_Angelo
  Anėtarėsuar
  25-11-2010
  Vendndodhja
  Long Island NY
  Mosha
  28
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Glaukia88
  Anėtarėsuar
  18-06-2009
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  http://i-defense.tk/

  Siti i parė Shqiptar i kėtij lloji, (mund tė gjeni lajmet e fundit nė Shqip nga fusha e mbrojtjes (Defense), diplomacia, politika etj.)!

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga toni007 Lexo Postimin
  web faqet me te veēanta qe ju kane rastisur :

  Fotomontazhe spektakolare, argetuese e shume origjinale.
  http://it.photofunia.com/

  http://www.revistekompjuteri.com/zero/ e para e llojit te vete ne shqip
  Ja nje qe eshte e mire fare per fotot

  http://funny.pho.to/#anchor-real

 8. #8
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  ky site ka gjera qe ngjallin interes , por duhet te regjistrohesh ..
  http://www.stumbleupon.com/

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2011
  Postime
  80
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  http://forstudents-books.blogspot.com/
  Libra falas per shkarkim shqip dhe anglisht. Shum te dobishem per ato qe kane vullnet

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2011
  Postime
  80
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  http://forstudents-books.blogspot.com/ Libra per shkarkim falas ne shqip dhe anglisht te ndara ne kategori

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-12-2010
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  eshte faqe fantastike

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-12-2010
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Programe falas me shpjegime ne shqip

  Nje faqe me programe falas te githa te shpjeguara ne gjuhen shqipe http://www.programefalas.com

 13. #13
  Kero Maska e Remon
  Anėtarėsuar
  14-07-2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  27
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  http://www.worldometers.info/

  Statistika boterore : lindje, vdekje etj ne kohe reale.
  Sec te japin nje ndjesi ato numrat qe ndryshojne aq shpejt :S

 14. #14
  Moving on... Maska e Lover
  Anėtarėsuar
  07-08-2007
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Per fotografi te mrekullueshme dhe te tjera....

  http://photo.net/gallery/
  Life without the courage for death is slavery.

 15. #15
  Harambash Killer Maska e Gameness
  Anėtarėsuar
  13-03-2006
  Vendndodhja
  Aty-ktu... por, parasegjithash nė "kullėn e fildisht".
  Postime
  624
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Gueghes and Toskes are an iron race, as hard as the rocks they inhabit.

 16. #16
  Nuk ka faj pasqyra kur e Maska e Renato196
  Anėtarėsuar
  12-11-2010
  Vendndodhja
  Shqiperi Elbasan
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ja nje faqe me libra falas vetem se jo shqip: www.ebook30.com

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime
  http://photography.worth1000.com/ contest fotografeve

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-12-2013
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Faqe e re por interesante http://www.rimias.com/

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-12-2008
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  http://www.blueberry.al

  Meren me ndertimin e faqe te internetit dhe e vecanta e kesaj eshte se ofron siguri te lare.
  Gjithashtu kjo kompani megjithese nuk njihet nga publiku ka ofruar ndihmen e saje ne ritjen e sigurise se shum faqe-ve ne shqiperi duke i testuar sigurine dhe duke i njoftuar per pikat e dobeta qe kan gjetur.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Webfaqe per te downloduar lojra
  Nga lisian nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 10:00
 2. Me ndihmoni me webfaqe turizmi ne Shqiperi
  Nga Cimo nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-07-2006, 00:20
 3. Counter (numėrues) per webfaqe?
  Nga PcCrack3r nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-11-2005, 12:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •