Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 68
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Faqe interesante ne internet / PeshkupaUje.Dosje - Dosjet e Peshkut pa Uje

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Hera e pare qe degjoj per keye blogun por c'ishin ato spiunime rreth anetareve te blogut?! Shkelje privacie e tepruar. Kush i bente ato shenimet rreth anetareve? Pjesa me e madhe ishin te rinj dhe na qenkan komunista? Jane vetdeklaruar komunista? Jane anetare te partise komuniste apo keshtu i pelqen t'i quaj ky "spiuni" ? Kurse per njerin shkruhej qe i ka patur prinderit komunista. lol
  ti ke noj lidhje me komunistat

  se mos tye te hapin edhe ty dosje,..
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Faqe interesante ne internet / PeshkupaUje.Dosje - Dosjet e Peshkut pa Uje

  Citim Postuar mė parė nga Pseudonim Halli Lexo Postimin
  Nje faqe interesante qe kam pare ne internet eshte PeshkupaUje.Dosje... vertet interesante meqe merret me nxjerrjen e identiteteve te disa propaganduesve anti-shqiptare, sllavo-komuniste.
  http://peshkupaujedosje.wordpress.com/
  kot me te pyt,

  nga kto qe u jan hap dosjet,qenkan ca nga forumi,
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Faqe interesante ne internet / PeshkupaUje.Dosje - Dosjet e Peshkut pa Uje

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  ti ke noj lidhje me komunistat

  se mos tye te hapin edhe ty dosje,..
  Une jo, por nga spiunet pseudodemokrat cfare nuk pret xhanem. Mjafton te shash Salen dhe je komuniste. Jane bere me keq se spiunet e komunizmit . Ta bejne biografine dhe pa te njohur fare. Ja keshtu.
  Feelings change - memories don't.

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-06-2014
  Vendndodhja
  SHBA
  Postime
  14
  Faleminderit
  11
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Faqe interesante ne internet / PeshkupaUje.Dosje - Dosjet e Peshkut pa Uje

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Une jo, por nga spiunet pseudodemokrat cfare nuk pret xhanem. Mjafton te shash Salen dhe je komuniste. Jane bere me keq se spiunet e komunizmit . Ta bejne biografine dhe pa te njohur fare. Ja keshtu.
  znj Mia, meqe u futa kti muabeti po te themte dy llafe.
  e para, atje tek ajo faqja interesante eshte permend max dy tre here emri i Sali Berishes... prandaj nuk ka shume lidhje ajo faqja interesante me Sali Berishen... prandaj kot qe mundoesh ti lidhec keto dy gjera... nga ana tjeter nga sa kam pa un shumica e tyre qe shajn Sali Vucidolsin jane komuniste te thekur qe nuk ofrojn ndonji model me t mire se Saliu... ja keshtu.

  e dyta, po lexoja forumi mbreme dhe po shikoja me habi se vete ti ke akuzuar nja ca anetare te forumit si njerez te Berishes... vetem sepse keta komentuesit po kritikonin paaftesin e qeveris... te Ramiut dhe te Tahqirit .... ca te ben ty kjo? vall mendon se duke mbrojt Ramen per keto pislliqet qe bon ti ben automatikisht ata qe shajn Ramiun tend te dashur Berishsite?

  mendoje iher e na thuj...

  po sic ta thash, po do mendimin tim... jane ca gjera qe nuk kan lidhje me Berishen... vath ne vesh!


  me respekt, NgaHalli
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Pseudonim Halli : 29-06-2014 mė 12:54

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Faqe interesante ne internet / PeshkupaUje.Dosje - Dosjet e Peshkut pa Uje

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Une jo, por nga spiunet pseudodemokrat cfare nuk pret xhanem. Mjafton te shash Salen dhe je komuniste. Jane bere me keq se spiunet e komunizmit . Ta bejne biografine dhe pa te njohur fare. Ja keshtu.
  He se icik je,

  Gjithnji kuqalashat mbron,...lol, perjashtu Genc Pollon...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Faqe interesante ne internet / PeshkupaUje.Dosje - Dosjet e Peshkut pa Uje

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  He se icik je,

  Gjithnji kuqalashat mbron,...lol, perjashtu Genc Pollon...
  Mund te me quash socialiste, jo komuniste. Une kam qene shume e vogel per ta kuptuar komunizmin dhe asnjehere se kam perkrahur ate regjim. Per mua te gjithe te kuq kane qene. Fakti se ca hiqen si demokrat si ben demokrat.
  Citim Postuar mė parė nga Pseudonim Halli Lexo Postimin
  znj Mia, meqe u futa kti muabeti po te themte dy llafe.
  e para, atje tek ajo faqja interesante eshte permend max dy tre here emri i Sali Berishes... prandaj nuk ka shume lidhje ajo faqja interesante me Sali Berishen... prandaj kot qe mundoesh ti lidhec keto dy gjera... nga ana tjeter nga sa kam pa un shumica e tyre qe shajn Sali Vucidolsin jane komuniste te thekur qe nuk ofrojn ndonji model me t mire se Saliu... ja keshtu.

  e dyta, po lexoja forumi mbreme dhe po shikoja me habi se vete ti ke akuzuar nja ca anetare te forumit si njerez te Berishes... vetem sepse keta komentuesit po kritikonin paaftesin e qeveris... te Ramiut dhe te Tahqirit .... ca te ben ty kjo? vall mendon se duke mbrojt Ramen per keto pislliqet qe bon ti ben automatikisht ata qe shajn Ramiun tend te dashur Berishsite?

  mendoje iher e na thuj...

  po sic ta thash, po do mendimin tim... jane ca gjera qe nuk kan lidhje me Berishen... vath ne vesh!


  me respekt, NgaHalli
  S'me ke kuptuar cfare desha te thosha kur permenda Salen.
  Ti thua qe Salen e shajne komunistat. Sala ka qene vet komunist.

  I kam quajtur njerez te Berishes? Se besoj, por ka disa qe bejne propagande te hapur pro Berishes si puna e adminit te forumit.
  Feelings change - memories don't.

 7. #47
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Faqe interesante ne internet / PeshkupaUje.Dosje - Dosjet e Peshkut pa Uje

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Se besoj, por ka disa qe bejne propagande te hapur pro Berishes si puna e adminit te forumit.
  Tė lutem shumė mia@

  Ē'janė kėto akuza tė pa-baza ?!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Bledian93
  Anėtarėsuar
  12-05-2013
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  www.luajpalek.com

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-01-2013
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Citim Postuar mė parė nga Vinjol Lexo Postimin

  Vizitoni kete link the fitoni para.. http://theReferralpay.com/?ref=5167

 10. #50
  Moving on... Maska e Lover
  Anėtarėsuar
  07-08-2007
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  nje faqe interesante eshte www.TinEye.com qe te jep mundesine te kerkosh duke perdorur nje imazh.
  Psh nese te duhet te dish nga ka dal nje imazh kerko tek tineye dhe ata te gjejne Site-in.
  Life without the courage for death is slavery.

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e IsmailiWeb
  Anėtarėsuar
  18-05-2015
  Postime
  16
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  http://belike.space/easycreate/

  Krijo faqen tende me dizajn te gatshem

 12. #52
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Anėtarėsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Forumi shqiptar www.Albforum.us

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  426
  Faleminderit
  13
  20 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Photovisi Photo Collage | Free Online Photo Collage Maker ...

  www.photovisi.com

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2011
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Blogu ku do te merrni njohuri interesante rreth botes qysh nga kohrat e lashta deri tek ato moderne.
  http://www.buknat.blogspot.com/

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e saracina
  Anėtarėsuar
  24-03-2014
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Eshte nje faqe sociale si facebook, nje risi per vitin e fundit, qe te paguan per aktivitetin qe ti kryen ne faqe. Fqaj eshte shume e ngjashme me facebook, ti krijon rrjetin tend te miqve, poston foto dhe video, pelqen gjerat qe postojne njerezit e tjere, por ketu paguhesh per te gjitha keto. Kush eshte i interesuar mund te regjistrohet:

  http://bit.ly/1XbeVnD

 16. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-01-2016
  Vendndodhja
  Diku Ne Evrope
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Faqe relativisht e re por me informacion interesant

  http://lidhuni.com
  Quoi Vadis?

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  super seriale

  www.hdfilma.in
  Gjaku lahet me Gjak

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Pershendetje, ka dikush nga ju te nderuar te me tregoj se a munden mesazhet e fshira ne Viber tti kthej, flmm

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2011
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Blogu ku do te merrni njohuri interesante rreth botes qysh nga kohrat e lashta deri tek ato moderne.

  http://www.duajenatyren.blogspot.com/

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,526
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  FOtografi - Explore 677,288 items digitized from The New York Public Library's collections.
  https://www.google.se/url?sa=t&rct=j...x1RBJZbEBBDR2w

  https://www.google.se/url?sa=t&rct=j...BvQUEkd-_txmnw

  digitalcollections.nypl.org/collections#/?scroll=160
  SHQIPERI-

  digitalcollections.nypl.org/search/index?utf8=✓&keywords=ALBANIA

  http://digitalcollections.nypl.org/i...0-e00a18064a99


  SHIKO SI LIBER.
  http://digitalcollections.nypl.org/i...7bc34#mode/2up
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 25-04-2016 mė 14:17

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Webfaqe per te downloduar lojra
  Nga lisian nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 10:00
 2. Me ndihmoni me webfaqe turizmi ne Shqiperi
  Nga Cimo nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-07-2006, 00:20
 3. Counter (numėrues) per webfaqe?
  Nga PcCrack3r nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-11-2005, 12:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •