Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  31
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  Llogaria juaj n Forumi Shqiptar u bllokua‏

  From: Postieri i Forumi Shqiptar (webmaster@forumishqiptar.com)
  Sent: Friday, April 03, 2009 10:13:55 AM
  To: ------------


  user[username],

  Llogaria juaj n Forumi Shqiptar sht mbyllur sepse dikush sht munduar t identifikohet me fjalkalimin e gabuar m shum se 5 her. Mund t provoni t hyni n llogarin tuaj pas 15 minutash.

  Mos harroni se fjalkalimi dallon midis shkronjave t vogla dhe t mdha. N qoft se keni harruar fjalkalimin, prdorni lidhjen m posht:
  http://www.forumishqiptar.com/login.php?do=lostpw

  Gjith t mirat,
  Forumi Shqiptar
  Po pse duhet te me bllokohet mua adresa se ka ktu femij qe lozin kush gjen me shum passworde. te hiqet kjo gje e ti vehet ban ati qe i ben keto provon.

  Flori
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Kjo eshte bere per te mbrojtur antaret nga thyerja e fjalekalimit te tyre. Mbas disa tentimeve forumi automatikisht bllokon per nje fare kohe tentativat e metejshme duke minimizuar perpjekjet per kete veprim. Eshte ne te miren e antareve ky opsion dhe duhet vleresuar si i tille.

Tema t Ngjashme

 1. Si u grabit ari nga pushteti komunist ne Shqiperi.
  Nga DYDRINAS n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-04-2015, 10:52
 2. 'mendim keni pr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 3. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 4. Ndihme per disa test cases...
  Nga BeracakjaKeqe n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-02-2004, 00:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •