Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  PDSH Maska e shkendijasi
  Anėtarėsuar
  03-04-2006
  Vendndodhja
  dora
  Postime
  50

  Xhevat Ademi i drejtohet Musa Xhaferit: Ate ne....n

  > Xhevat Ademi i drejtohet Musa Xhaferit: Ate nenėn


 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2006
  Postime
  77
  Pjesa ku Shan me duket si montazh..

 3. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Citim Postuar mė parė nga pollozhani Lexo Postimin
  Pjesa ku Shan me duket si montazh..
  Shife ky ku e mban mendjen te montazha, edhe po te jet montazhe ajo pjesa ku e shane.
  Po kjo tjetra me pa kenaqesin e BDI-se kjo nuk eshte montazh o shoc!!!
  Ketu keto vete jan te pa kenaqur tregojn dhe shpalosin raketimet dhe tenderet qe i marin, gjithashtu tregojn se ja thithin gjakun aty popullit qe i voton(si puna juve) cfar do me shume ti Aziz Pollozhanka ?
  Sui generis

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e nuro1
  Anėtarėsuar
  21-06-2006
  Vendndodhja
  wien
  Postime
  133
  shume mire le ta shoh populli se cfar njerzish ka zgjedh per ta perfaqsu ne qeveri,sa e di un sa zu ta turbulloje ujin xhevat ademovici kta ja zunen gojen me pare dhe ja punsuan gruan ne posten e tetoves kurse para do ditesh e pash ademovicin me golf 5 te ri me najllona vozitet ku i mur paret ????
  por populli i mjer ende del i voton kta profitera lufte ne krye me ali ahmetin dhe banda pas tij.
  Not All Virgins Are Angels , And Not All Angels Are Virgins

 5. #5
  shqiptari Maska e faruk_01
  Anėtarėsuar
  24-09-2006
  Vendndodhja
  maqedoni
  Postime
  590
  ????skam koment parti e tmerit eshte bdi
  O Sa mir t'jesh Shqiptar...

 6. #6
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,664
  Citim Postuar mė parė nga shkendijasi Lexo Postimin
  > Xhevat Ademi i drejtohet Musa Xhaferit: Ate nenėn

  http://www.youtube.com/watch?v=WCI5JZmh5lw  Qeni nuk e kafshon qenin !!!

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2006
  Postime
  77
  Citim Postuar mė parė nga Armend Lexo Postimin
  Shife ky ku e mban mendjen te montazha, edhe po te jet montazhe ajo pjesa ku e shane.
  Po kjo tjetra me pa kenaqesin e BDI-se kjo nuk eshte montazh o shoc!!!
  Ketu keto vete jan te pa kenaqur tregojn dhe shpalosin raketimet dhe tenderet qe i marin, gjithashtu tregojn se ja thithin gjakun aty popullit qe i voton(si puna juve) cfar do me shume ti Aziz Pollozhanka ?
  O shoq , punsime me pare, korrupsione ka ne cdo parti, Ka ne VMRO , ka ne BDI ka pas edhe ne PDSH .
  Po ketij tipit (Xhevat Ademit) i lumt qe te pakten brenda partis po mundohet ti Luftoe ata .
  Edhe ate emrin qe e ke permend ma lart ndoshta ska bo shum , amo edhe Strugen sja ka fal Shkaut ndonjer
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga pollozhani : 04-04-2009 mė 19:47

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-10-2008
  Postime
  1
  Citim Postuar mė parė nga shkendijasi Lexo Postimin
  > Xhevat Ademi i drejtohet Musa Xhaferit: Ate nenėn

  http://www.youtube.com/watch?v=WCI5JZmh5lw  dale nga dale po dalin ne shesh te vertetat.....................

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-01-2007
  Postime
  119
  a me tregon dikush se pse u humb videoja

Tema tė Ngjashme

 1. Xhevat Ademi ia nxjer te zeza e BDI-s ??
  Nga faruk_01 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 02-11-2008, 11:52
 2. Ndodhitė nė Maqedoni
  Nga babadimri nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 1075
  Postimi i Fundit: 16-10-2007, 12:25
 3. Dr.No - Barcoleta
  Nga Dr.No nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-04-2006, 12:56
 4. Xhevat Oena, aktori zeshkan me shpirt te bardhe
  Nga fisnik nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2003, 05:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •