Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 14
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e argjenddre
  Antarsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pej
  Mosha
  26
  Postime
  521

  Thumbs up Dram e madhe me shakan e 1 prillit n Shqipri

  Nxnsit e nj klase t shkolls s mesme n Shqipri kan vendosur t bjn shaka me profesorin e tyre me rastin e 1 prilli duke pir ilae qetsimi dhe kan fjetur n klas, shkruajn mediat shqiptare.

  T gjith 20 nxnsit e nj klase t shkolls s mesme n Sarand kan pir nga nj apo dy pilula t diazepamit t cilat i kan bler n farmaci.

  Profesori sht friksuar tej mase kur e ka par se si e tr klasa ishte n gjum t thell dhe t gjith nxnsit jan drguar n spital ku edhe sht zbuluar shakaja e pakrip.

  Drejtori i shkolls e ka cilsuar shakan e nxnsve si idiotizm kolektiv".

 2. #2
  ahhahaahaha shum qesharakee poo nejsee :P mire apet

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  po mire ja kane bere te pakten e kane ber nji dit pushim ne shkolle
  bravo saranda

  Ps:Po qekur u interesokan profesoret per nxenesit???

 4. #4
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Antarsuar
  16-10-2008
  Mosha
  26
  Postime
  355
  Hahahahahahahahahaha shume qesharake ....!!!!
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 5. #5
  Ca ka per te qeshur ketu se s'po e marr vesh une?!

  Te ishte se po benin sikur po flinin pa pire gje edhe hajde, por kur jane aq debila nga trute qe te pijne ilace per nje shaka dhe te perfundojne ne spital, keta qenkan vertet per te ardhur keq. :S

 6. #6
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Antarsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  862
  Terminologjia me shkriu: "idiotizem kolektiv". hahahahahha E madhe , shume e madhe.
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar m par nga Inteligjentja Lexo Postimin
  Terminologjia me shkriu: "idiotizem kolektiv". hahahahahha E madhe , shume e madhe.
  epo fruti qe kane rritur,...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  ku qendron shakaja ketu nuk po e kuptoj,
  mire qe me idiotizmin kolektiv nuk vendosen te benin "shaka" me profesorin duke vrare veten.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  pa lidhje a ka shqiptarqe ! sme pelqen aspak humori pa shije !
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 10. #10
  faraone Maska e tutankamon
  Antarsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,009
  Citim Postuar m par nga riduana Lexo Postimin
  po mire ja kane bere te pakten e kane ber nji dit pushim ne shkolle
  bravo saranda

  Ps:Po qekur u interesokan profesoret per nxenesit???
  pushim i bukur shum.....bravo saranda per c far??? per te ber nje dit pushim ne shkoll pijn ilace per gjume...po te shkonin ne 5 te mengjesit ne pune cfar do benin do kishin vrar veten ne 1 prrill?????????

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  amon mos u nxef se e di qe nuk te pelqejne po ca te besh qejfe qejfe kjo dynja ti mos pi asigje kur shko ne pune ne oren 5 se pastaj nuk do te dali gjumi as ne 2 te drekes ok ciao r

 12. #12
  Pika qe su bie, te ardhmes se vendit...,
  Mjer ne, per brezin qe do te na pasoje!
  I thone nje fjale te urte; " shakaja eshte e kendeshme kur duron pak...!"

 13. #13
  ThE WoRlD Is MiNe Maska e AjSi
  Antarsuar
  05-04-2009
  Vendndodhja
  AlBaNia
  Postime
  372
  hahahahhaahah idotizem kolektiv fiks e paska gjetur
  e kishim bo edhe ne klas tone po aty ste ben gje njeri edhe me qene tu vdek
  I DiD NoT AsK 2 B AlBaNiAn , I JuSt GoT LuCkY
  AlBaGiRl

 14. #14
  i/e larguar Maska e Edna- shpk
  Antarsuar
  21-03-2009
  Vendndodhja
  Tirane.http://www.edna-professional.com/
  Postime
  150
  Citim Postuar m par nga INFINITY Lexo Postimin
  Ca ka per te qeshur ketu se s'po e marr vesh une?!

  Te ishte se po benin sikur po flinin pa pire gje edhe hajde, por kur jane aq debila nga trute qe te pijne ilace per nje shaka dhe te perfundojne ne spital, keta qenkan vertet per te ardhur keq. :S


  E te njejtit mendim jam, po sikur te kishin pire mme shume sec duhet ose ndonjerit ti bente dem dhe nje kokerr e vetme , pastaj do kishim jo nje shaka por nje funeral.

Tema t Ngjashme

 1. Adem Jashari - Hero i Kosovs
  Nga JONI 1 n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 294
  Postimi i Fundit: 14-12-2016, 08:54
 2. far mendoni pr Ahmet Zogun?
  Nga honzik n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 242
  Postimi i Fundit: 03-03-2014, 08:03
 3. Misioni Amerikan N Shqipri (1946)
  Nga DriniM n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 4. Ervin Hatibi
  Nga erzeni n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-11-2006, 00:39
 5. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 19:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •