Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 61
 1. #21
  Citim Postuar mė parė nga Gostivari_usa Lexo Postimin
  Si duket kupton shqip, po sillet sikur nuk kupton! Tjeter eshte kur ofendon Papen dhe tjeter eshte kur sjell nje lajm mbi Papen.
  Ketyre si puna e kesaj intelighentes, fare nuk u behet vone kur ca "kristijan" ketu ofendojne fene islame dit e nat pa pushim , pa ndalim, me menyre cnjerezore e ku ta di une se cfar, asnjehere AS NJE FJALE TE VETME NUK E KE THENE KUNDER KETYRE TIPAVE INTELIGJENTJA!!!!!!

  Dhe tani reagon sikur njeri ia ka nxjerur syte vetem e vetem pse ka sjell nje lajm per Papen!!!
  Ne fakt personalisht mendoj Papa eshte treguar jashtzakonisht jo i pjekur sa i perket kesaj ceshtjeje!!!
  Me miliona njerez vdesin ne Afrike tamam si rezultat i perhapjes se Sides dhe te kerkojsh nga ajo popullate qe te mos perdorin prezervativa eshte njelloj sikur me kerkuar zhdukjen e tyre nga faqja e dheut!!!

  GV_USA
  Se pari, Gostivar jam thjesht kurioze te di se si e more ate titullin "Nderi i Universit"? Titull shume prestigjioz, prandaj te lutem me trego se e dua dhe une, apo ta dha Partia Na Bashkoi Islami kur per nja nje jave gjoja dole kunder shokeve te tu myslyman ketu dhe bere te moderuarin qe te te pelqenin anetaret e tjere dhe ne kete menyre te lexonin me teper pallavrat e tua?!

  GREAT JOB THOUGH BUT YOU ARE NOT AS SMART AS YOU THINK!

  Per sa i perket temes, ju ekspertet e Sides, prezervativave, dhe mjekesise, ka mundesi te na thoni pak se si condoms do parandalojne Siden?!

  Ata duhet t'i perdorin per tjeter pune qe mos ta mbushin planetin me faren e tyre, por ama persa i perket Sides, nahhhhh.

 2. #22
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Anėtarėsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  862
  E sheh si e sheh papa la ta shohi si te doje. Kujt po i hyn ne pune? Pse te ju djeg ju kaq shume abstenimi i seksit ne Afrike (qofte ky realitet apo cmendurie paster?). Te thashe njehere qe une jam vete gjysem-myslimane dhe s'kam pase kurre tendenca e kritokoj dike qe i ka dy pare try ne koke. NQs jam shprehur ashper e kam bere vetem per te balancuar ekstremizmin qe ka ardhur si pasoje e pseudo-shqiptareve ketu (pjese e te cileve ti nuk je ndaj nuk ke pse merr zjarr kaq shpejt ) . Nqs neser pasneser del nje hoxhe dhe thote mos e falni namazin 4 here por bejeni 7 here ne dite te jesh i sigurte qe s'ke per te pasur asnje koment nga une (se jo vetem qe nuk jam ketu per te bere polmenika per gjera qe jo vetem qe nuk me prekin personalisht por as me interesojne fare). Ndaj hapja e kesaj temes te pakten dy here eshte jo vetem e kote (sepse nuk eshte pjese e realitetit jo vetem shqiptar ne pergjithesi por edhe kristiano-shqiptar ne vecanti) por edhe acaruese se ngado qe hedhim syte kshu lloj lajmesh idjote degjojme dhe qellimet dihen. Me pak me fera edhe me shume me ceshtje qe vertete na prekin. Shihni Shqiperi e Kosove dhe jo Afrike e France!
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 3. #23
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,639
  Citim Postuar mė parė nga gurstralli Lexo Postimin
  hej gostivare jo une sdua me ti nxjerre syte ty, po nenes, motres dhe femrave te ndyra te familjes tende!
  a harrova edhe muhametit dhe grave te tij, normal edhe kopilave qe ai ka pjelle me grat e tij.
  Sa po te paguajne arabosllavo gabelet!
  \

  Shkop bre mbytu lesh ****!! Majmun!! Ta qi cetnikun un ty! Sje shqitar ti, Ti je cetnik edhe ate nje pis cetnik!

  GV_USA

  P.S."Se ke fajin ti jo, e kane fajin keto qe te lejne te hash *** ketu dhe ti ofendojsh te tjeter"
  WE WILL NOT GO DOWN!

 4. #24
  Xp Maska e Vista
  Anėtarėsuar
  30-01-2008
  Vendndodhja
  Mbi dhe
  Postime
  582
  Citim Postuar mė parė nga Inteligjentja Lexo Postimin
  E sheh si e sheh papa la ta shohi si te doje. Kujt po i hyn ne pune? Pse te ju djeg ju kaq shume abstenimi i seksit ne Afrike (qofte ky realitet apo cmendurie paster?). Te thashe njehere qe une jam vete gjysem-myslimane dhe s'kam pase kurre tendenca e kritokoj dike qe i ka dy pare try ne koke. NQs jam shprehur ashper e kam bere vetem per te balancuar ekstremizmin qe ka ardhur si pasoje e pseudo-shqiptareve ketu (pjese e te cileve ti nuk je ndaj nuk ke pse merr zjarr kaq shpejt ) . Nqs neser pasneser del nje hoxhe dhe thote mos e falni namazin 4 here por bejeni 7 here ne dite te jesh i sigurte qe s'ke per te pasur asnje koment nga une (se jo vetem qe nuk jam ketu per te bere polmenika per gjera qe jo vetem qe nuk me prekin personalisht por as me interesojne fare). Ndaj hapja e kesaj temes te pakten dy here eshte jo vetem e kote (sepse nuk eshte pjese e realitetit jo vetem shqiptar ne pergjithesi por edhe kristiano-shqiptar ne vecanti) por edhe acaruese se ngado qe hedhim syte kshu lloj lajmesh idjote degjojme dhe qellimet dihen. Me pak me fera edhe me shume me ceshtje qe vertete na prekin. Shihni Shqiperi e Kosove dhe jo Afrike e France!
  Mjaft ta ndegjuam ate : gjysem-muslimane , ska gjysem , 1/4 , 1/8 muslimane , ose je muslimane ose sje.

  Edhe seshte fare e veshtire per met demasku ty dhe intelegjencen tende , a te vinte mir ty kur jipshe mendimin tend per ndodhit ne Arabi ?? Tani sdon te pranosh komentet e tjerve per Papen tend.

  http://www.forumishqiptar.com/showpo...2&postcount=13

  Hajt tash ule koken
  E Verteta ėshtė e Perkryer,ajo nuk ka dy fytyra (anė)

 5. #25
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,639
  Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
  Se pari, Gostivar jam thjesht kurioze te di se si e more ate titullin "Nderi i Universit"? Titull shume prestigjioz, prandaj te lutem me trego se e dua dhe une, apo ta dha Partia Na Bashkoi Islami kur per nja nje jave gjoja dole kunder shokeve te tu myslyman ketu dhe bere te moderuarin qe te te pelqenin anetaret e tjere dhe ne kete menyre te lexonin me teper pallavrat e tua?!

  GREAT JOB THOUGH BUT YOU ARE NOT AS SMART AS YOU THINK!

  Per sa i perket temes, ju ekspertet e Sides, prezervativave, dhe mjekesise, ka mundesi te na thoni pak se si condoms do parandalojne Siden?!

  Ata duhet t'i perdorin per tjeter pune qe mos ta mbushin planetin me faren e tyre, por ama persa i perket Sides, nahhhhh.
  Sa i perket titullit Nderi i Universit kete ide me dha Acid Burn , sepse ai ka titullin Nderi i Forumit , ashtu qe nuk mund te merja ate titull edhe une , andaj zgjodha te shkoj pak me lart me titull.

  Sa i perket qendrimeve te mija lidhur me fene islame, e kam dhene haptas , e dine te gjithe qe une nuk kam problem me Kuranin te vetmin problem qe kam , kam me hadithet e fabrikuara, me hadithet e shpifura , dhe jam duke luftuar keto hadithe e jo fene islame!!!!

  Sa i perket Papes , as para nuk eshte gjinekolog ashtu qe as atij nuk i takonte te komentoj poziten e njerezve ne Afrike!

  GV_USA
  WE WILL NOT GO DOWN!

 6. #26
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Anėtarėsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  862
  hahahahaha U mundove shume per te rremuar ate postim? Ne fund te fundit kam kritikuar hapesin e temes sepse ligjet e Arabise jane ato qe jane dhe ajo vajza i ka shkelur ato ndaj ka perfunduar ne burg (apo nen kamxhik se s'jam shume e informuar mbi keto gjera). Ne Shqiperi ka edhe gjysma edhe cereke, te na ndjeni ju rraca e "paster" arabfolese. E mbyllim ketu kete debat se nuk te leverdis.
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e beta85
  Anėtarėsuar
  20-03-2009
  Postime
  137
  Sa ma shumė po kerkoj, aq ma shumė po me pelqen katolikizmi. Sa ma shumė qe kerkoj, por verej se vertetė ekziston urrejtje e madhe kunder katolikizmit, aq ma shumė po me pelqen, te pakten nuk po e verejė te njejten tek katoliket, te ata po vereje ni qetsi shpirterore dhe vazhdim te rruges se vet.

  Sa i perketė kesaj teme, edhe pse nuk eshte edhe aq interesante per mua, desha te them atė qkq mendoj.
  Papa sipas asajė qe kam lexuar nuk e ka patur edhe keq, sepse shpėrndarja mė e gjerė e prezervativėve nuk ėshtė nė tė vėrtetė rruga mė e mirė, mė afatgjatė dhe mė efikase nė luftėn kundėr Sidės e nė mbrojtjen e jetės njerėzore.
  Duhet luftuar me anė tė edukimit tė pėrgjegjėsisė sė personave nė pėrdorimin e seksualitetit e me anė tė ripohimit tė rolit thelbėsor tė martesės e familjes...!
  Edhe pėrmes ndihmės njerėzore e shpirtėrore, si pėr tė gjithė ata qė vuajnė, gjithnjė nė zemrėn dhe mesimet hyjnore e cila eshte e vetmja rrugė pėr ta luftuar.
  Edhe pse gjendja ėshtė katostrofale, nuk duhet patur ngecje me anė tė punės kėrkimore shkencore qė duhet tė vihen nė dispozicion tė njė numri gjithnjė e mė tė madh tė institucioneve shėndetėsore.


  Kėto janė drejtimet dhe rruga me e mirė.

 8. #28
  ..... .....
  Anėtarėsuar
  11-05-2008
  Postime
  2,503
  Sa i perket titullit Nderi i Universit kete ide me dha Acid Burn , sepse ai ka titullin Nderi i Forumit , ashtu qe nuk mund te merja ate titull edhe une , andaj zgjodha te shkoj pak me lart me titull.
  Une skam gje kunder titullit tuaj kalorsiak Nexhat, e gezofsh por nje gje me ben pershtypje. Acid Burn eshte vete deklaruar nderi forumit?

 9. #29
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Anėtarėsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  862
  Citim Postuar mė parė nga white-knight Lexo Postimin
  Une skam gje kunder titullit tuaj kalorsiak Nexhat, e gezofsh por nje gje me ben pershtypje. Acid Burn eshte vete deklaruar nderi forumit?
  Ekzistojne mp-te per pyetje te tilla Ilion.
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 10. #30
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,639
  Citim Postuar mė parė nga beta85 Lexo Postimin
  Sa ma shumė po kerkoj, aq ma shumė po me pelqen katolikizmi. Sa ma shumė qe kerkoj, por verej se vertetė ekziston urrejtje e madhe kunder katolikizmit, aq ma shumė po me pelqen, te pakten nuk po e verejė te njejten tek katoliket, te ata po vereje ni qetsi shpirterore dhe vazhdim te rruges se vet.

  Sa i perketė kesaj teme, edhe pse nuk eshte edhe aq interesante per mua, desha te them atė qkq mendoj.
  Papa sipas asajė qe kam lexuar nuk e ka patur edhe keq, sepse shpėrndarja mė e gjerė e prezervativėve nuk ėshtė nė tė vėrtetė rruga mė e mirė, mė afatgjatė dhe mė efikase nė luftėn kundėr Sidės e nė mbrojtjen e jetės njerėzore.
  Duhet luftuar me anė tė edukimit tė pėrgjegjėsisė sė personave nė pėrdorimin e seksualitetit e me anė tė ripohimit tė rolit thelbėsor tė martesės e familjes...!
  Edhe pėrmes ndihmės njerėzore e shpirtėrore, si pėr tė gjithė ata qė vuajnė, gjithnjė nė zemrėn dhe mesimet hyjnore e cila eshte e vetmja rrugė pėr ta luftuar.
  Edhe pse gjendja ėshtė katostrofale, nuk duhet patur ngecje me anė tė punės kėrkimore shkencore qė duhet tė vihen nė dispozicion tė njė numri gjithnjė e mė tė madh tė institucioneve shėndetėsore.


  Kėto janė drejtimet dhe rruga me e mirė.
  Mesoju te shkruajsh para e pastaj shkruaj !!! Nuk thuhet "katolikizmi" por thuhet KATOLICIZMI!!!
  Cfar te krishter jeni aman kur edhe nje fjale te thjeshte qe emerton fene tuaj nuk jeni ne gjendje ta shqiptoni ose ta shkruani ne menyre korekte!!!

  GV_USA
  WE WILL NOT GO DOWN!

 11. #31
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,639
  Citim Postuar mė parė nga white-knight Lexo Postimin
  Une skam gje kunder titullit tuaj kalorsiak Nexhat, e gezofsh por nje gje me ben pershtypje. Acid Burn eshte vete deklaruar nderi forumit?
  Per kete shko pyete Acidin vete!!!! Per mendimin tim , kisha thene qe e meriton, ngase me te vertete njeriu tregon veti dhe njohuri mahnitese te pakten sa i perket fese islame.

  GV_USA
  WE WILL NOT GO DOWN!

 12. #32
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  43
  Postime
  3,139

  Kliko imazhin pėr t'iu bashkuar grupit nė Facebook  Dergojani Papes nje prezervativ ne kete adrese:

  ------------------
  Prefettura della Casa Pontificia
  00120 Cittą del Vaticano

  (marre nga Facebook)
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 13. #33
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Citim Postuar mė parė nga Vista Lexo Postimin
  Zgjerohet zemerimi ndaj Atit te Shenjte. Mijera perdorues te rrjetit social Facebook kane paralajmeruar se do t’i dergojne miliona prezervative Papa Benedektit XVI, per te protestuar ndaj qendrimit te tij te fundit.

  Papa deklaroi ne Afrike se prezervativet nuk jane pergjigjja e duhur per parandalimin e prekjes nga virusi HIV, koment qe shkaktoi zemerimin e perdoruesve te Facebook, qe kane njoftuar nisjen e fushates se profilaktikeve.

  Vatikani ka kundershtuar perdorimin e prezervativeve dhe formave te tjera per kontrollin ndaj shtatzenise, ndersa ka inkurajuar seksin e matur per te luftuar perhapjen e semundjes se SIDA-s.

  Kritikat me te medha ne Facebook kane ardhur nga grupe evropiane, qe u jane bashkuar keshtu edhe kritikave te qeverive gjermane, franceze dhe belge. Nje dite me pare edhe revista mjekesore “Lancet” reagoi ndaj komenteve te Papes.
  Mire e ka thone papa
  Mos u hallakasni shume . Numri i njerezve me sida po shtohet perdit edhe persevativet nuk po bejn me dobi.
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,498
  Te persekutosh veten ,te besh seks pa perzervativ ,te harxhosh gjithashtu parat ,dhe si perfundim ta marresh Siden tek ndonje klinike dentare ,apo ne ndonje spital ,kesaj i thone......Mgjth mendoj se ne duhet ti perdorim te pakten keshtu minimizohet (,nuk i besoj burrat aspak......)
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,262
  Citim Postuar mė parė nga Inteligjentja Lexo Postimin
  E sheh si e sheh papa la ta shohi si te doje. Kujt po i hyn ne pune? Pse te ju djeg ju kaq shume abstenimi i seksit ne Afrike (qofte ky realitet apo cmendurie paster?). Te thashe njehere qe une jam vete gjysem-myslimane dhe s'kam pase kurre tendenca e kritokoj dike qe i ka dy pare try ne koke. NQs jam shprehur ashper e kam bere vetem per te balancuar ekstremizmin qe ka ardhur si pasoje e pseudo-shqiptareve ketu (pjese e te cileve ti nuk je ndaj nuk ke pse merr zjarr kaq shpejt ) . Nqs neser pasneser del nje hoxhe dhe thote mos e falni namazin 4 here por bejeni 7 here ne dite te jesh i sigurte qe s'ke per te pasur asnje koment nga une (se jo vetem qe nuk jam ketu per te bere polmenika per gjera qe jo vetem qe nuk me prekin personalisht por as me interesojne fare). Ndaj hapja e kesaj temes te pakten dy here eshte jo vetem e kote (sepse nuk eshte pjese e realitetit jo vetem shqiptar ne pergjithesi por edhe kristiano-shqiptar ne vecanti) por edhe acaruese se ngado qe hedhim syte kshu lloj lajmesh idjote degjojme dhe qellimet dihen. Me pak me fera edhe me shume me ceshtje qe vertete na prekin. Shihni Shqiperi e Kosove dhe jo Afrike e France!
  pershendetje,nuk kam dic me shum,vetem te sqaroj shkurt nje gje,mos thuaj se nese neser del nje hoxhe dhe thot mos u falni 4 her por 7 sepse ne islam ne kemi kuranin dhe sunetin e te derguarit,keshtuqe ne nuk kemi nje njeri qe ti drejtohemi per ndihme dhe tia puthim doren kur te jet afer,sepse nje gje e tille nuk e lejon islami,hoxha mund te ben spjegimin e kuranit por jo te vendos per ceshtje qe jan te vendosura me heret,dmth ne islam ska nje njeri qe ti drejtohet popullit dhe ska gje qe mund te ndryshohet nga kurani as nje shkronje te vetme,

  dhe per fund pasiqe je gjysem muslimane te tregoj se ne falemi 5 her ne dite e jo 4,dhe kjo esht prej kur esht ber obligim namazi dhe do ngel sa te ekziston kjo bote,ne islam nuk ndryshojn gjerat sipas kohes,sepse kurani esht liber per ter kohrat,dhe per gjith njerzimin,kush don e praktikon kush don e mohon,ska dhune ne fe,andaj esht fe e cila pranohet vullnetarisht nga mbar njerzimi,......

  me respekt
  gjith te mirat

 16. #36
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-03-2009
  Vendndodhja
  djalli po fle i qete,mos e merni mundimin ta zgjoni ;) POSHTE FEJA ISLAME & KRISHTERE, POSHTE GREQIA, TURQIA,RUSIA,SERBIA, ITALIA!!!! RROFTE SHQIPERIA :)
  Postime
  54
  po hudhni mer i pako kne se na mbarun,


  se kemi ngel dhe holle


  spo na del hesapi lol

 17. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,262
  Citim Postuar mė parė nga Gostivari_usa Lexo Postimin
  \

  Shkop bre mbytu lesh ****!! Majmun!! Ta qi cetnikun un ty! Sje shqitar ti, Ti je cetnik edhe ate nje pis cetnik!

  GV_USA

  P.S."Se ke fajin ti jo, e kane fajin keto qe te lejne te hash *** ketu dhe ti ofendojsh te tjeter"
  pershendetje wella i nderuar,e kuptoj revolten tende dhe arsyen qe shprehur ne kete menyre,sepse ai gursulli apo si e kishte nikun te kishte shar per se koti,mirepo ti si musliman mos haro se nuk te lejohet te perdoresh keto falje,me pak ketu publikisht,ku ne mesin ton ka edhe vajza po ka edhe vizitor te rendomte dhe kur e shohen se si shprehemi marin gerdi,kushdo qe shan tregon vetem edukaten familjare te tij,ndryshe ste ben asnje pik demi ty me ato te shara,tani ti si musliman edin si ka then i derguari as,

  nje nder mekatet me te renda esht edhe sharja e nenes,e pyeten shoket,po kush esht ai qe shan nenen e vet,tha-ate moment qe ti i shan nenen dikujt automatikisht ke shar nenen tende,dmth ai qe shahet smund te ben asgje vetem shan familjen e vet qe e ka edukuar te tille,andaj mos ua ve veshin

  un nuk isha me i mire,edijn edhe ca antar ketu,edhe un sduroja as te sharen me te vogel dhe e ktheja dyfish,por vertet jam menduar,neve sepaku si besimtar te islamit,nuk na ka hije me sepaku te sillemi te tille,andaj flasim dhe debatojm por pa te shara dhe ofendime,sepaku ne e besojm edhe isain as (jezusin)keshtuqe ne nuk i shajm asnjeher fen e tyre,ata zoti i ka regjistruar ne kuran si ithtar te librit keshtuqe neve sna lejohet te shajm aspak fen e tyre,e pasiqe nuk kemi ndonje grindje mes feve pse te zihemi per gjera personale,sja vlen.....

  me fal nese kam then dic qe nuk esht dashur....

  sa i perket titullit tend,sdi pse cojn pluhur,cdo kush le te vet quhet si te don,po pse jo edhe Embelsir e forumit

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  34
  Citim Postuar mė parė nga Gostivari_usa Lexo Postimin
  \

  Shkop bre mbytu lesh ****!! Majmun!! Ta qi cetnikun un ty! Sje shqitar ti, Ti je cetnik edhe ate nje pis cetnik!

  GV_USA

  P.S."Se ke fajin ti jo, e kane fajin keto qe te lejne te hash *** ketu dhe ti ofendojsh te tjeter"
  Hej shko tek nena jote mytu, une ta kthej prap e mare varrin e ndyte te islamikut, ti i shitur shko tek ata qe te paguajne, e ke vendin ne serbi, greqi, dhe turqi, rusi e arabi.
  KJetu eshte Shqiperi more vesh idiot.

 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,262
  krejt ne regull vetem nuk di pse kur fyen dikend e detyron te shkon ne serbi,greqi,turqi,rusi e arabi,shum vende keto,tani ne greqi ka poashtu shum shqiptar,ne turqi edhe me shum,ne rusi dhe serbi sdi.....por perseri te kisha preferuar te zvoglosh shpejtesine sepse po hudhesh dikund drejt ne turijnt e tharet e tani edhe me keq,lere GurStrallo kete taktik qe po luan,futesh ne cdo tem dhe shan cdo gje islame,futesh me me shum se 5 nickname dhe po behesh per te qeshur

  te kisha preferuar nje nik me te mire por e le per her tjeter

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  34
  Citim Postuar mė parė nga Njoni-ch Lexo Postimin
  krejt ne regull vetem nuk di pse kur fyen dikend e detyron te shkon ne serbi,greqi,turqi,rusi e arabi,shum vende keto,tani ne greqi ka poashtu shum shqiptar,ne turqi edhe me shum,ne rusi dhe serbi sdi.....por perseri te kisha preferuar te zvoglosh shpejtesine sepse po hudhesh dikund drejt ne turijnt e tharet e tani edhe me keq,lere GurStrallo kete taktik qe po luan,futesh ne cdo tem dhe shan cdo gje islame,futesh me me shum se 5 nickname dhe po behesh per te qeshur

  te kisha preferuar nje nik me te mire por e le per her tjeter
  edhe ti idiot qenke i paguar, shko tregoj muhamedit p[er kete se sa emra paskam.
  Vetem ai djalle e din se kush jam une dhe sa emra kam!

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Luftrat,Konfliktet qe jane zhvilluar pas luftes se dyte boterore
  Nga YlliRiaN nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-12-2008, 20:06
 2. Paketa e propozuar nga Ahtisari pėr statusin final tė Kosovės
  Nga Nice_Boy nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 3. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 4. Komploti boteror
  Nga ORIONI nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 31-10-2005, 12:59
 5. Pershkrimi i parajses ne Kuran
  Nga deshmuesi nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 07-07-2003, 15:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •