Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 19 prej 19
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Po Mu Do Me Jepni Nai Her Aop !

  Ca Bohet kshu mer se lam lesht ne chat edhe i Cop Aop-i Nuk ta jepni , bobobobobobo as i pergjigje nuk t`jepni , ishalla ma jepni ktu pergjigjen , Flm

 2. #2
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Po Mu Do Me Jepni Nai Her Aop !
  Kur Tja Besh Posht Milani Dhe Para Bayern Me Gjith Gjermanin
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,617
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ti nuk e meriton.
  Je kopjac.

  Eksplusivitetin e ka bimbumibami.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 4. #4
  I wanna live 'til I die, Maska e PlAyBoY
  Anėtarėsuar
  31-08-2007
  Vendndodhja
  # Save santa a trip... be naughty with me!
  Postime
  104
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ti nuk do marresh aop se je flodist clonist ddosist e ca marojn me ist ne fund
  * Fightingh for peace it's.. like fu..king for virginity.!!

 5. #5
  AOP i kanalit #Shqiperia Maska e ixnpeL
  Anėtarėsuar
  12-02-2008
  Vendndodhja
  Kukes
  Postime
  674
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga PlAyBoY Lexo Postimin
  ti nuk do marresh aop se je flodist clonist ddosist e ca marojn me ist ne fund


  te fala fetie kases (motreS)
  respekte
  Mė mirė gabime tė njerėzishme se sa mrekulli mizore...

 6. #6
  ThE WoRlD Is MiNe Maska e AjSi
  Anėtarėsuar
  05-04-2009
  Vendndodhja
  AlBaNia
  Postime
  372
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Cfare eshte AOP se si shum e kerkoni???
  I DiD NoT AsK 2 B AlBaNiAn , I JuSt GoT LuCkY
  AlBaGiRl

 7. #7
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga AjSi Lexo Postimin
  Cfare eshte AOP se si shum e kerkoni???
  Futu Ne Chat Se Ke Per Ta Mesuar Aop Esht Per Te Mbajtur Rregulla Ne Chat
  Ku Nje User Kerkon Te Perdor Fjalor Te Pa Deshiruar E Denon Duke E len Jasht Ose Duke Mos I dhen Drejten E Fjales Kuptove Per Ca Esht Aop Per Te Mbajtur Qetesi Publike
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Partizon, e ke marre ate leternjoftimin elektronik? Eshte parakusht.
  "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-11-2004
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Rri ore se qenke mire !!

  C'e do Aop apo qe te shkaterrohesh nga nervat se qenke dhe djal i ri dhe nuk te ben mire Aop.

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  O Albaguard mir ne chat nuk kthe pergjigje po as ne forum nuk e mer mundimin me dhon i pergjigje !!!

 11. #11
  •●°♥ ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ F٥гﻉ√ﻉr ♥°● Maska e L3nD1
  Anėtarėsuar
  18-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane Alidem
  Mosha
  29
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Fk-Partizoni Hi Lale M/F U Harrova Duhet me te pyte. ne chat..... Tani sa per aop e di kur do e moresh kur te futet Shqiperia ne BE

  Mos u merzit re se shume shpejt do futena

  Ishalla e Merr Bye
  ™ RiCHeR ThaN ThE RiCHeSt
  ™

 12. #12
  A R B R I
  Anėtarėsuar
  12-04-2008
  Vendndodhja
  Savgiano
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me Shum Se Ti Nuk E Merito Njeri Tjeter
  Eres Ktheji Shpinen Ndersa Armikut Gjoksin

 13. #13
  Im0rTaL Maska e ToNi-R_B-BoY
  Anėtarėsuar
  17-10-2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po Te Isha un Sop Ty do te jepja direkte aop pas 2 min do te merrja ne tel per te me dhon kafe (BIRRAAAAAAAAA) :Ppppp Nejse shpresoj shume qe te te japin Sepse te gjith e dine qe je nje user i vjeter dhe qe i dedikon shume kohe chatit SUKSESE ne vazhdim !!!
  Every time I find the meaning of life, they change it

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Partizoni a t'vje me qesh kur i kujto ditet qe qashe me u bo Aop??

 15. #15
  tHeKtHi MaMa :P
  Anėtarėsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  41
  Postime
  1,722
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  partizon hec ke chati im tet bej admin
  if love is the answer, could you rephrase the question?

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga El_Culpable_ Lexo Postimin
  Partizoni a t'vje me qesh kur i kujto ditet qe qashe me u bo Aop??
  Kom pas qen terrorist pranej mezor ma jepnin :P
  Edhe vetė se dija qė kjo temė ėshtė akoma hap. lol

  Citim Postuar mė parė nga prishtinase Lexo Postimin
  partizon hec ke chati im tet bej admin
  Nė vend, ē'ėshtė ajo fjalė :P

 17. #17
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Kom pas qen terrorist pranej mezor ma jepnin :P
  Edhe vetė se dija qė kjo temė ėshtė akoma hap. lol  Nė vend, ē'ėshtė ajo fjalė :P
  Po ircjap pranon te te bejne?
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga milanistja_el Lexo Postimin
  Po ircjap pranon te te bejne?
  Do bėj pak tė vėshtirin nė fillim :P

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  kurren e kurres

  absolutisht kunder lol
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •