Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 74
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-03-2009
  Vendndodhja
  Dikun qatje te kthesa
  Postime
  103

  Post Atmosfera ne forum ??

  Tregoni secili se si ndiheni ne kete rreth ne forum dhe si e shikoni atmosferen ne foum.

  Tregoni se qka keni mundur te perfitoni nga ky forum
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BaNi! : 27-03-2009 mė 07:27
  It's better to have loved and lost, than to have never loved at all.

 2. #2
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,395
  Ndihem si ne nje treg fruta-perimesh...nje arome e rende frutash te kalbura dhe zhurme e rremuje e madhe mbizoteron kudo...ja,tani me duket sikur degjoj zera; Haajde banaaaneeee!!!400 leke kilja e patellxhaniiit ketu,zonja dhe zoterinj!!!...hajde molle pe Korce ketu se u mbaruaaaan!!!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-03-2009
  Vendndodhja
  Dikun qatje te kthesa
  Postime
  103
  Jo bre nuk besoj se krejt qashtu po ndihesh :P nese po shpresoj te behet me mire.
  It's better to have loved and lost, than to have never loved at all.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,007
  Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
  Ndihem si ne nje treg fruta-perimesh...nje arome e rende frutash te kalbura dhe zhurme e rremuje e madhe mbizoteron kudo...ja,tani me duket sikur degjoj zera; Haajde banaaaneeee!!!400 leke kilja e patellxhaniiit ketu,zonja dhe zoterinj!!!...hajde molle pe Korce ketu se u mbaruaaaan!!!
  ku je o shoku tanku se na i thave syte
  spo te shofim ma ne forum
  uroj te mos na largohesh ma
  respekte
  JO SEKS PARA MARTESE

 5. #5
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,043
  ndjehem shum i lumtur qe i ndajm hallet (bananet) me njeri tjetrin

 6. #6
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,395
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  ku je o shoku tanku se na i thave syte
  spo te shofim ma ne forum
  uroj te mos na largohesh ma
  respekte
  E kam keq nga era e kalbesirave o goldian vellai!
  Me ben alergji..)

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e daniel00
  Anėtarėsuar
  05-06-2004
  Vendndodhja
  tr
  Postime
  2,836
  mendoj se mbledh vetem nje lloj antari qe budallalleku eshte kriter i pare ne menyre qe te arrish te te lexojne syte me teper se dy tre tema ne 200 .

  Po mendoja te hapja teme por aq me mire qe e gjeta kete .

  Forumi shnderru ne hale , po mendoj ta zevendesoj me diēka me etike .

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-03-2009
  Vendndodhja
  Dikun qatje te kthesa
  Postime
  103
  me vjen mire Daniel dhe mendoj qe ne forum mund ti shprehni te gjitha hallet dhe mendimet qe keni se paku une jam i gatshem
  It's better to have loved and lost, than to have never loved at all.

 9. #9
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  37
  Postime
  3,440
  ndihem mire se shkruaj me shqiptare te tjer dhe keshtu mesoj dhe me mire te shkruaj sic e kam mesuar...por ndonjiher edhe ndihem si kur jam me nji kopesht plot me femi se cfare nuk lexon ketu ahdj mo...
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-03-2009
  Vendndodhja
  Dikun qatje te kthesa
  Postime
  103
  Per kete shkak eshte i ndare ne nenforume
  It's better to have loved and lost, than to have never loved at all.

 11. #11
  tHeKtHi MaMa :P
  Anėtarėsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  45
  Postime
  1,708
  mos pajt mojer ...................... krejt veselo hahahahhaha
  if love is the answer, could you rephrase the question?

 12. #12
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,303
  Ndihem qarten hahah. I gatshem per gdjo knaqesi, Forumi na jep energji hahah hahaha.
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 13. #13
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Roi me shum pot jep forumi apo red bull hahahahahha

  Pajtohem me tironcen sepse nganjeher te duket vetja se je ne kopshte te femijve

  Une ketu knaqem sepse ka njerez te mrekullueshem

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e argjenddre
  Anėtarėsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  28
  Postime
  521
  ne ket forum ndina shum mir

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Raim
  Anėtarėsuar
  09-11-2007
  Postime
  473
  Citim Postuar mė parė nga prishtinase Lexo Postimin
  mos pajt mojer ...................... krejt veselo hahahahhaha
  aq shume kenaqesh sa qe kenaqesine e shpreh me fjale s.....

  Forumi eshte gje e mire sepse mund te diskutohet rrethe temave te ndryshme, te shprehen qendrimet personale te sekujt, te kundershtohesh, me fakte pa fakte, te fyhesh, te ofendohesh, te mesosh gjera te reja, te informohesh, dikush dashurohet etc

 16. #16
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Kohen, asgje me teper.
  |- Mė Pikņj NPik Loti, Nė Fņrm Realiteti -|

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-03-2009
  Vendndodhja
  Dikun qatje te kthesa
  Postime
  103
  Ke ku ta kalosh kohen shpresoj
  It's better to have loved and lost, than to have never loved at all.

 18. #18
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  28
  Postime
  355
  Une per veten time ndihem shume nice atmosfera ne Forum eshte shume e fortt...!!!
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-03-2009
  Vendndodhja
  Dikun qatje te kthesa
  Postime
  103
  Me vjen mire e ndaj prape mendimin me ty .
  It's better to have loved and lost, than to have never loved at all.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,276
  Atmosfera e forumit ka rene ,nuk esht si me perpara,qe ka pas me shum humor...por prap hyjm se dhe shtyjm kohen
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. atmosfera
  Nga olimpiadisti nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 14:01
 2. Disa te dhena interesante nga Kurani Famelart
  Nga buki19 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 07-05-2007, 12:14
 3. Tė dhėnat fosile hedhin poshtė evolucionin
  Nga monarku nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-11-2006, 10:34
 4. Mrekullitė nė Kuran!
  Nga Immaculate nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 11-10-2006, 09:48
 5. Atmosfera e Festave!
  Nga Mina nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 02-04-2004, 09:25

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •