Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 55 prej 55
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  426
  Faleminderit
  13
  20 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.


 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-07-2014
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.

  >> Pretty Little Liars << esht nje serial, cilin une e pelqej shum.. besoj se ka ndonje femer qe mund te ket qejf ne kete serial! Eshte ne gjuhen angleze

  http://www.couchtuner.eu/watch-prett...-liars-online/

  Enjoy Watching!

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  426
  Faleminderit
  13
  20 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.


 4. #44
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  426
  Faleminderit
  13
  20 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.


 5. #45
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  426
  Faleminderit
  13
  20 falenderime nė 18 postime

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  426
  Faleminderit
  13
  20 falenderime nė 18 postime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fegi II : 16-10-2015 mė 09:24

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  426
  Faleminderit
  13
  20 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.

  filma dhe seriale me shiku dhe me shkarku falas
  https://www.google.se/url?sa=t&rct=j...09395566,d.bGQ

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2016
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.


 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-03-2016
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.


 11. #51
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  426
  Faleminderit
  13
  20 falenderime nė 18 postime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fegi II : 31-03-2017 mė 16:31

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-04-2017
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.

  shikoni filma ketu te dubluar ose perkthyer ne shqip : http://filma24hr.tk

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.

  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Adresat me poshte jane faqe ku mund te shikohen filmat e rinj te plote.
  http://www.tv-life.com/
  http://www.youku.com/ fut titullin e filmit ne kerkim(psh the bachelor) klik anash ne butonin me dy katroret e vegjel dhe rezultatet linku me poshte
  http://so.youku.com/search_video/q_The%20bachelor E para ne liste eshte fimi komplet i ndare ne dy pjese.Klik ne imazhin e filmit.Ne faqen thjeter klik ne 1 per te pare gjysmen e pare te filmit dhe klik ne 2 per te pare gjysmen e dyte.
  http://s14.alluc.org/movies.html Klik ne nje link filmi.Klik ne Full linkun e kuq ne faqen tjeter dhe klik ne faqen tjeter ne part 1 link per gjysmen e pare dhe part 2 link per gjysmen e dytete filmit
  http://www.freetvonline.com/Visitors.php?Sections[Primary]=Video_On_Demand&Parent=186 (klik ne katrorin agreee dhe continue)
  http://www.hulu.com/movies
  Disa jane fragmente te vogla 2-3 minuta filmash(trailers) disa jane filma te plote(shiko nen imazhin e filmit nqs ka te shkruar (1:32:43) dicka e tille. Ato jane filma te plote.
  nen seksionet anash drama,comedy etj klik ne butonin "more"per te pare lista me filma.
  http://www.watchtvsitcoms.com/movies...=1238112438656 Klik ne Cancel,per te Mos instaluar Zango(spyware) Pastaj klik ne Yes per te konfirmuar Mos instalimin e Zangos.
  Mos klikoni ne imazhin Bollywood movies,jane filma indiane plehre.
  http://www.onlinecinema.org/siten.php?t=20 (kanale TV)
  TV shack
  http://tvshack.net/movies/ Liste me filma.Mund te ndodhe qe kur klikon ne nje link filmi te jape link te jashtem(externel link) Klik ne "go to external site".
  http://www.cinecast.us/movies_alphabetical.html (disa mund te shkarkohen)Klik ne linkun e filmit dhe ne faqen tjeter ka link download per ta shkarkuar.
  Movie 25
  http://movie25.com/ Klik ne linkun e filmit qe do shohesh dhe ne faqen tjeter klik ne linkst watch part 1 dhe me vone ne part 2(ka edhe linksa watch full shikoje filmin komplet-Nuk i provova).
  http://quicksilverscreen.com/videos?c=2&pt=list Klik ne nje link filmi.Nqs hapet ndonje dritare popup e mbyll.Nqs filmi eshte ne faqen e megavidio klik ne butonin e rrumbullaket jeshil me trekendesh ne mes per te pare filmin.
  http://www.tv-links.cc/movie/index.html Klik ne nje link filmi.ne faqen tjeter poshte nen streaming links klik ne part 1 per te pare pjesen e pare.me vone klik ne part 2,part 3...per te pare filmin ne vazhdim ose klik ne linkun Full movie.ne faqen qe del mund te jete faqe video youku,klik ne trekendeshin e kuq per te pare filmin.

  http://www.tvdash.com/movies.html meilleur taux
  http://myvideolinks.giesecke.tk/ Klik ne nje film,ne faqen tjeter poshte shiko nen streaming dhe klik nen streaming links ne 2 shared.
  http://beta.sling.com/movie/list/ord...alphabetically
  http://www.movies-on-demand.ws/
  http://www.sevenscreen.com/videos/basic/rf
  http://missedashow.net/c/1/Movies/
  http://www.bigmovieplayer.com/ (duhet instaluar Divx player per te pare filmat,pasi filmat jane ne format divx).
  http://www.fancast.com/movies Disa filma jane shume te vjeter,ka filma te viteve 80 dhe 90,shumica.
  Do postoj te tjera adresa me vone.
  merci pour ces liens

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 14-01-2019 mė 14:55

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,571
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Shiko filma te rinj ne kompjuter.


Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Kompjuter prej ari tė pastėr!
  Nga NBAlbania nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-11-2008, 20:15
 2. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 13:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •