Close

Rezultati i Sondazhit: Kush Mendoni Ju Se Fiton Shqiperia Apo Hungaria

Votues
24. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Fiton Shqiperia

  17 70.83%
 • Barazim

  2 8.33%
 • Fiton Hungaria

  5 20.83%
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 23
 1. #-19
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Postime
  1,560

  Shqipėria - Hungaria

  Kush Mendoni Ju Se Fiton Diten E Shtun Shqiperia Apo Hungaria
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 2. #-18
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  me duket si pa kuptim kjo teme (pa ofeze ndaj autorit) pasi nuk ka asnje shqiptar qe te votoj per hungarin.....

  forca SHQIPERIA

  PROUD TO BE ALBANIAN
  vari leshte

 3. #-17
  i/e regjistruar Maska e puroshkodran
  Anėtarėsuar
  07-02-2008
  Postime
  3,635
  nuk lun beqaj. eshte demtu ne stervitje.
  ky haan ka nder mend me lujt vetem me salihin ne sulm. per mendimin tim do ishte shum mire po te luante edhe berisha me salihin.
  megjithate kam besim se do fitojme

 4. #-16
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  Citim Postuar mė parė nga puroshkodran Lexo Postimin
  nuk lun beqaj. eshte demtu ne stervitje.
  ky haan ka nder mend me lujt vetem me salihin ne sulm. per mendimin tim do ishte shum mire po te luante edhe berisha me salihin.
  megjithate kam besim se do fitojme
  berisha eshte i mire por te kishim ne mbrojtje edhe ilir meten nuk do ish keq.

  ose spartak ngjelen per ndonje penallti di ish tull fare
  vari leshte

 5. #-15
  i/e regjistruar Maska e puroshkodran
  Anėtarėsuar
  07-02-2008
  Postime
  3,635
  Citim Postuar mė parė nga oliinter Lexo Postimin
  berisha eshte i mire por te kishim ne mbrojtje edhe ilir meten nuk do ish keq.

  ose spartak ngjelen per ndonje penallti di ish tull fare  kur nuk flet per interin thua edhe gjera te kendshme....

 6. #-14
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  Citim Postuar mė parė nga puroshkodran Lexo Postimin  kur nuk flet per interin thua edhe gjera te kendshme....
  berisha me duket eshte me milanin kurse ngjela eshte me interin me duket hahahahhahahahhahaha
  vari leshte

 7. #-13
  i/e regjistruar Maska e kleantin
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  ku shkel aty jetoj
  Postime
  74

  Shqiperi-hungari

  do ta fitojme kete ndeshje

 8. #-12
  i/e regjistruar Maska e Kaoni
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  268
  Citim Postuar mė parė nga oliinter Lexo Postimin
  berisha eshte i mire por te kishim ne mbrojtje edhe ilir meten nuk do ish keq.

  ose spartak ngjelen per ndonje penallti di ish tull fare
  E mer topin Berisha nga e djathta dhe vrapon ne djagonale duke ju afruar zones, aty ne nje pozicion te pjerret ai gjuan fort, por Doris Pack qe mbron porten grushton dhe topi largohet nga zona e Bashkimit Europian, aty afrohet dhe sulmuesi tjeter i ekipit tone i futur gjate pjeses se dytė Hashim Thaci, ai me fizikun e tij te shkelqyer mer zvarr 2 mbrojtesat e bashkimit Europian dhe godet fluturimthi ne tre kendeshin e djathte te portes, por portjeraja e Bashkimit Europian Doris Pack eshte e vemendeshme dhe grushton perseri duke e larguar dhe njeher topin nga zona. Aty vjen dhe mesfushori energjik Meta, dhe me te majten e tij te idhet, godet fluturimthi topin qe po vinte ne drejtim te tij, dhe Doris Pack shtang, duke mos patur as mundesine ta ndjeki topin me sy.
  Nje me zero per Shqiperine. Bashkimi Europian eshte i detyruar te rifilloj lojen nga mesi i fushes dhe topin e pare e shkelmon Havier Solana, aty afrohet shtatlarti i sulmit tone Rama, ai nderhyn rrembyeshem dhe shkakton faull per Bashkimin Europian. Gjyqtari nderkombetar i OKB Ban Ki Muni jep karton te verdh per Ramen, Rama proteston per kartonin e pamerituar por aty afrohet Berisha qe i hedh krahun ne qafe dhe e qeteson duke i thene se per hir te kombetares duhet te mos protestojme.
  Ne kete mosmarveshje afrohet dhe i riu i sapo grumbulluar me kometaren Erion Veliaj, ai deshiron te behet protagonist, dhe proteston ashper ndaj gjyqetarit, dhe ky i fundit detyrohet ta ndeshkoje me karton te verdhe per proteste.
  Ne kete moment shohim te afrohet dhe Meta, dhe ne gjaknxehtesi e siper, ai godet me shpulle Veliajn, dhe i thote qepe gojen ti "kurve kalama" se nuk je burr me i mire se te tjeret qe heshtin perpara vendimeve te gjyqtarit.
  Bashkimi Europian behet gati per gjuajtjen e faullit qe eshte ne nje pozician te rrezikshem per por porten tone.
  Pran topit shohim te afrohet shatshkurteri i rrezikshem i cili luan si mesfushor shkaterrues me skuadren e Milanit Silvio Berluskoni, se bashku me mbrojtesin e krahut te majte Sarkozi. Ja vjen dhe gjuajta e Berluskonit dhe dritherimat pushtojne stadiumin kombetar ketu tek Bregu i Lumit. Portjeri yne i talentuar Pandeli Majko ben mbrekulline dhe e nxjerr topin ne goditje kendi, aty afrohet mbrojtesi i krahut Sarkozi, kroson brenda zones dhe topi grushtohet fuqishem nga Majko, aty niset me shpejtesi mesfushori yne shkaterrues Ilir Meta ai triblon dy mbrojtesit e ngelur mbrapa dhe ja gjendet vetem per vetem me portjeren Doris Pack, nga mbrapa degjohet zeri i Karamanlisit qe mundohet ti mbushi mendjen Metes te mos ta bej gol, "Hej vorio-epirotis Ilias Metas, mos e bej se do te te japim viza familjarisht, do te te shpallim dhe hero kombetar ne atdheun tone Greqi" por Ilir Meta ne vrapim e siper i tregon gishtin e mesit dhe gjun bukur ne mes te shaleve te bardha te Doris Pack dhe shenon.
  Te gjithe shoket e skuadres e pergezojne.
  Gjyqtari Ban Ki Mun i bie bilbilit dhe festa ka filluar ne Bregun e Lumit.
  Shqiperi - Bashkimi Europian 2 - 0
  Me dopjeten e realizuar nga mesfushori agresiv Meta, ne marim nje rezultat bindes dhe te paster kundrejt nje skuadre me kualitete sic eshte ajo e Bashkimit Europian.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Kaoni : 28-03-2009 mė 12:17

 9. #-11
  i/e regjistruar Maska e Kaoni
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  268
  A ka njeri ndonje informacion se ku mund ta shofim neshjen live mer?

 10. #-10
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Postime
  3,266
  Them Se Do Fitojme 1-0 Me Gol Te Salihit

 11. #-9
  i/e regjistruar Maska e Kaoni
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  268
  Une kam nje parandjenje per 2 - 1 per ne, shenojne Salihi dhe Skela.

 12. #-8

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,792
  T'lumt goja

 13. #-7
  i/e regjistruar Maska e Kaoni
  Anėtarėsuar
  19-03-2009
  Postime
  268
  Citim Postuar mė parė nga La_Lune Lexo Postimin
  T'lumt goja
  Rrofsh rrofsh!
  Do Zoti sme genjejne parandjenjat.
  Ufffffff spo me durohet sa te filloj neshja.

 14. #-6
  i/e regjistruar Maska e Alex731
  Anėtarėsuar
  06-04-2007
  Postime
  540
  Nuk mudn ti besoj kesaj kombetare hiq fare.Pas ati barazimit me Malten shuem kame ndryshuar, gjithnje kur vjen shpresa me e madhe, keto bejne ndonje gabim.
  Le te shpresojm ne fitore, edhe pse vet mendoj ndeshja x-x
  Lidhjet e faqeve personale mund ti vendosni tek profili juaj por jo nė firmė. Stafi i forumit!

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e toni 89
  Anėtarėsuar
  05-03-2009
  Vendndodhja
  COLE CITY
  Postime
  68
  forca shqiperia .duhet ta harrojm ate ndeshje me malten

 16. #-4
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  ku mund ta shohim ndeshjen mer?

  a ka ndonje online link?
  vari leshte

 17. #-3
  i/e regjistruar Maska e puroshkodran
  Anėtarėsuar
  07-02-2008
  Postime
  3,635
  Citim Postuar mė parė nga oliinter Lexo Postimin
  ku mund ta shohim ndeshjen mer?

  a ka ndonje online link?
  fkvllaznia.net

 18. #-2
  Citim Postuar mė parė nga puroshkodran Lexo Postimin
  fkvllaznia.net
  nga 4 kanalet qe ka 2 spunojne, e te tjerat tregojne muzik/ndeshje te vl

  ndonje tjeter link keni qe te shikojme ndeshjen ne internet??

 19. #-1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,007
  te kanali 2 i fk vllaznia.net asht ndeshja
  JO SEKS PARA MARTESE

 20. #0
  e ėmbėl - pa sheqer :) Maska e Yllėza*
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  2,315
  Duhet te jesh i regjistruar qe ta shikosh???????
  Thank God I'm a woman!!!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Lufta ballkanike dhe Shqipėria
  Nga Albin nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-07-2014, 07:05
 2. Procesi i Pavarėsimit tė Kosovės
  Nga AsgjėSikurDielli nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 167
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:23
 3. Pėrgjigje: 500
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 14:46
 4. Mocioni, Berisha flet pėr gjithēka, por jo pėr Fazlliē
  Nga njemik nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 19-12-2008, 10:44
 5. Janullatos: Nuk ka pėrparim me djegien e kishave dhe xhamive
  Nga Jesushaus nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 08-04-2004, 07:40

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •