Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 68
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Qe ta krahasosh me lehte, ja ku e ke bardh e zi foton e postuar nga ti...

  Emri: Mitrovice05_03_2014.jpg

Shikime: 195

Madhėsia: 35.5 KB

  Qysh po t'doket atmosfera!?

 2. #42
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  qetnoooo
  ma mier si gjermanet se si shkiet e ruset tu
  pirdhu tash qetnoooo se na kemi fest
  per popullin shqiptar te Republikes se Kosoves
  sot ka fillue EPOPEJA E UĒK-se
 3. #43
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  qetnooooo
  edhe ni lajm i keq per ty


  SHBA pėrkrah fuqimisht Kosovėn nė NATO

  - 2014-03-05 18:05:47

  Kryeministri Hashim Thaēi ka bėrė me dije se SHBA-tė mbėshtesin fuqimisht Partneritetin pėr Paqe dhe anėtarėsimin e Kosovės nė NATO.

  “Derisa vėmendja e kosovarėve ishte nė lojėn historike ne stadiumin “Adem Jashari”, ku Kosova fitoi pavarėsisht rezultatit, njė lajm i mirėpritur erdhi nga Washington DC”, shkroi Thaēi nė Facebook.

  “Sot, gjatė njė dėgjimi nė Komisionin pėr Siguri nė Senatin amerikan, diplomati i lartė nga State Departamenti Hoyt Yee deklaroi se “SHBA pėrkrahin fuqimisht Partneritetin pėr Paqe dhe anėtarėsinė eventuale tė Kosovės nė NATO”. Yee poashtu deklaroi se SHBA do tė punon drejt realizimit tė kėtij qėllimi edhe me aleatėt qė nuk e kanė njohur Kosovėn”, ka shkruar Thaēi nė Facebook.

  Sipas tij, ky ėshtė sinjali i parė i qartė nga miku mė i madh se “Kosova me ushtrinė e porsaformuar - Forcat e Armatosura tė Kosovės - do tė jetė element integrues i Kosovės nė NATO”.

  © KOHA.net

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  qetnoooo
  ma mier si gjermanet se si shkiet e ruset tu
  pirdhu tash qetnoooo se na kemi fest


  ...
  E di se keni feste ju...
  Ju ka mesuar Dacici te festoni edhe barazimet edhe humbjet! vec per inat.


  Mos del tash prej lojes se topit n'lisa...
  Po k'cen prej deges n'dege si k..va n' k...!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 05-03-2014 mė 14:04

 5. #45
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  E di se keni feste ju...
  Ju ka mesuar Dacici te festoni edhe barazimet edhe humbjet!:D vec per inat.


  Mos del tash prej lojes se topit n'lisa...
  Po k'cen prej deges n'dege si k..va n' k...!:D
  jo ashtu kercen mamica e jote idioti
  shko ne rrs. e iqu me shkie e shkina baju idioti i m**i
  ku filloi me sha menihere si te zinesh ngusht phuuuuu
  rac gabeli baju
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Llapi : 05-03-2014 mė 14:33

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  jo ashtu kercen mamica e jote idioti
  shko ne rrs. e iqu me shkie e shkina baju idioti i m**i
  ku filloi me sha menihere si te zinesh ngusht phuuuuu
  rac gabeli baju
  Pse, ku t'shajta une!?

  E shajtne eshte kjo qe ben ti tani, pa asnje arsye dhe ndaj nje personi qe fare nuk eshte i perfshire ne disputin tone, jo cilesimi i veprimit tend nga une si veprim i k.. ne k..., sic e thashe me pare.
  Une nuk e shajta askend te familjes tende dhe as ty personalisht, vetem e cilesova veprimin tend ashtu sic e meritonte te cilesohej.

  Gjithashtu ke perdore edhe shprehje raciste si p.sh. "rac gabeli" qe, pervec se eshte e kunderligjshme dhe ne kundershtim me rregullat e forumit, nuk mund te jete ne perputhje me qendrimet lberale, kosoven multi-etnike dhe ambicjet per integrime euro-atlantike te idolit tend dhe mikut te Dacicit, H. Thaci.

  Dhe, para se gjithash, ku m'nxune ngushte ti!?
  Nuk isha une qe po kceja prej teme n'teme, po ti.
  Perderisa diskutonim per ndeshjen e futbollit, ti postoje fotografi palidhje per deklarata politike te SHBA-ve e ku ta di une se cfare, qe s'kishin asgje te perbashket me ate qe po diskutohej.

 7. #47
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Pse, ku t'shajta une!?

  E shajtne eshte kjo qe ben ti tani, pa asnje arsye dhe ndaj nje personi qe fare nuk eshte i perfshire ne disputin tone, jo cilesimi i veprimit tend nga une si veprim i k.. ne k..., sic e thashe me pare.
  Une nuk e shajta askend te familjes tende dhe as ty personalisht, vetem e cilesova veprimin tend ashtu sic e meritonte te cilesohej.

  Gjithashtu ke perdore edhe shprehje raciste si p.sh. "rac gabeli" qe, pervec se eshte e kunderligjshme dhe ne kundershtim me rregullat e forumit, nuk mund te jete ne perputhje me qendrimet lberale, kosoven multi-etnike dhe ambicjet per integrime euro-atlantike te idolit tend dhe mikut te Dacicit, H. Thaci.

  Dhe, para se gjithash, ku m'nxune ngushte ti!?
  Nuk isha une qe po kceja prej teme n'teme, po ti.
  Perderisa diskutonim per ndeshjen e futbollit, ti postoje fotografi palidhje per deklarata politike te SHBA-ve e ku ta di une se cfare, qe s'kishin asgje te perbashket me ate qe po diskutohej.
  nuk koka e shame qe me thue kur nuk kie argumente
  po kercen si kurva ne ka,r
  nuk po te doket ty e shame kjo jo
  e sa per racizem te them se shtat here ma i zi se gabeli je
  dhe te thash mbylle e baju se te futi ne listen e injorimeve
  dhe kurr nuk diskutoi me ty

  ti e din qe ngusht e pick e ne rren te za une ty ne qdo postim
  se ti e merr informaten nga shkiet tu
  une vetem te verteten e flas gjithmon

  shko tash atje ku thot qumili ne humor

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  nuk koka e shame qe me thue kur nuk kie argumente
  po kercen si kurva ne ka,r
  nuk po te doket ty e shame kjo jo
  Jo...
  Eshte cilesim i nje sjellje cfare e ben ti. Kurve nuk eshte per se fjale fyese. Varet se si perdoret dhe ne cfare konteksti.
  Nese do te ishe femer, dhe une do te isha ne dijeni per kete gje, atehere cilesimi im sigurisht se do ti ofrohej fyerjes. Ose edhe nese do te veproja si ti, dhe do ta perfshija anetare te gjinise femrore nga familja jote per t'i fyer me fjali te tille dhe te ngjashme.
  Ne rastin konkret kurve e ka kuptimin e nje personi qe nuk ju permbahet rregullave, ne rastin konkret rregulles se ferit te pritshem nga njeri tjetri qe kur bisedohet per nje teme, te mos kalohet papritmas ne nje teme krejtesisht tjeter, e cila nuk ka asnje lidhje me temen fillestare. Pra, nje person qe gjuhet pre dege ne dege, vetem per t'i ikur diskutimit filletsar, apo per mua edhe per te argumentur cfaredo qe ai ka ne mendje. Ne keso rastesh perdoret edhe termi qe kam perdorur une. Natyrisht jo cdo kund dhe jo cdo here i padekoduar, sic e perdore ti!


  e sa per racizem te them se shtat here ma i zi se gabeli je
  Nuk ndryshon sgje ne faktin se behet fjale per paragjykim racist ndaj nje bashkesie te caktuar etnike...

  dhe te thash mbylle e baju se te futi ne listen e injorimeve
  dhe kurr nuk diskutoi me ty


  ti e din qe ngusht e pick e ne rren te za une ty ne qdo postim
  se ti e merr informaten nga shkiet tu
  une vetem te verteten e flas gjithmon

  shko tash atje ku thot qumili ne humor
  Ku po do ma humor se kjo cfare shkruan ti...!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 05-03-2014 mė 15:36

 9. #49
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves  Tifozėt e pėrfaqėsueses sė Kosovės kanė djegur sot flamurin e Serbisė para ndeshjes miqėsore me Haitin nė Mitrovicė.
  Tifozėt u mblodhėn mbi urėn e Ibrit, vend i cili ndan qytetin e Mitrovicės nė dy pjesė, i kanė vėnė flakėn flamurit serb, transmeton Koha.net.

  Brohoritjet e tifozėve, siē dėgjohet nė video, pėrcillen me tė shara e ofendime si pėr shtetin serb, ashtu edhe pėr atė maqedonas, duke iu dėrguar porosinė se “Mitrovica ėshtė e jona”.
 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin


  Tifozėt e pėrfaqėsueses sė Kosovės kanė djegur sot flamurin e Serbisė para ndeshjes miqėsore me Haitin nė Mitrovicė.
  Tifozėt u mblodhėn mbi urėn e Ibrit, vend i cili ndan qytetin e Mitrovicės nė dy pjesė, i kanė vėnė flakėn flamurit serb, transmeton Koha.net.

  Brohoritjet e tifozėve, siē dėgjohet nė video, pėrcillen me tė shara e ofendime si pėr shtetin serb, ashtu edhe pėr atė maqedonas, duke iu dėrguar porosinė se “Mitrovica ėshtė e jona”.
  Shih ky tash, edhe i doket mire!?

  E ka postuar videon me titullin "Kosova djeg flamurin e serbis", edhe pse behet fjale per huligane primitiv te Kosoves, te cilet me keso veprash jo vetem qe e demtojne imazhin e Kosoves, por edhe ambiciet nderkombetare te futbollit te Kosoves (ne ndeshjen e pare nderkombetare te historise) dhe ne fund edhe buxhetin e Kosoves.
  Denimi i FIFA-se per kete gjest palidhje, i cili nuk eshte as i pari dhe as i fundit, dhe te cilin nuk e kane zbuluar shqiptaret para serbeve, sigurisht se do te jete i majm. Por, ku ja nin Thacit, kur te gjitha i paguan nga parate e tatimpagueve. Kryesorja me perfitue politikisht ne prag te votimeve qysh ne start praktikisht te humbura.

  Paramendoni, ndeshja e pare nderkombetare e Kosoves do te mbahet mend edhe per djegjen e flamujve te huaj, ndoshta vetem per kete!
  Hajde imazh huliganesh, hajde...

 11. #51
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  ne nji postim timin ku thuhes se si u krijuan simbolet e republikes te Kosoves
  ky tanjugu jep pergjigjien se UDBASHET e kan krijue
  a ne shqiptaret e dim se mua ai qe e ka fitue konkursin pra ai qe e ka krijue flamurin
  ka qen ushtar i UCK-se
  ndersa ky gazetari i tanjugut (Antiproani)si gjithmon u dekl ne ndihm qetnikve te beogradit
  qe nji shok i keti antishqiptarit te forumit se qfar i ben ne beograd flamurit te shtetit te Kosoves
  http://www.youtube.com/watch?v=uptC3uIEwVc#t=14


  Serbi djeg flamurin - Express TV
  http://www.youtube.com/watch?v=uptC3uIEwVc#t=14


  Shife tash se si do me i ra pika ne tru e zemer keti gazetarit te tanjugut
  prej merzie qe e kallen nji flamur te tina ne Mitrovic plus shif se qysh po thot jo huliganizum jo knej jo anej


  a shife se kur nji bashkombas i tina qetnik ne mes te beogradit e kalli flamurin e Rpublikes te Kosoves
  ky gjynah u gezue dhe thot se mire ja kan ba se ket flamur e kan krijue qetniket hahahahsa

  a ne te gjith e dim se ai ka qen nji Ushtar i UCK-se dhe parlamenti e ka votue


  shife gazetarucin


  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Nga UDBA-shet ne krye me kryehajdutin dhe tradhetarin e kombit Hashim Thacin...
  http://www.youtube.com/watch?v=uptC3uIEwVc#t=14
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Llapi : 05-03-2014 mė 16:42

 12. #52
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves  sot ne stadionin ADEM JASHARI ne Mitrovic
  Kosova-Haiti 0-0

 13. #53
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves  Reprezentacioni i Kosoves

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  Shife tash se si do me i ra pika ne tru e zemer keti gazetarit te tanjugut
  prej merzie qe e kallen nji flamur te tina ne Mitrovic plus shif se qysh po thot jo huliganizum jo knej jo anej


  a shife se kur nji bashkombas i tina qetnik ne mes te beogradit e kalli flamurin e Rpublikes te Kosoves
  ky gjynah u gezue dhe thot se mire ja kan ba se ket flamur e kan krijue qetniket hahahahsa

  a ne te gjith e dim se ai ka qen nji Ushtar i UCK-se dhe parlamenti e ka votue


  shife gazetarucin
  Oj trut...

  Fillimisht duhet te mesosh dallimin ne mes te ironise, sarkazmes, talljes, talljes me ty, talljes me Hashim Thacin dhe hajnat ne kabinetin etij e keshtu me radhe, dhe tek pastaj te shkruash.
  Smaljat, gjithashtu, nuk i kane zbulue kot!

  Perndryshe, natyrisht se flamuri i Kosoves per mua eshte ashtu sic e kam pershkruar ne ate shkrim. Njekohesisht, nuk kam asnje respekt me te madh per flamurin e Serbise apo te ndonje kombi tejter, pervec ndoshta per flamurin kombetar shqiptar.
  Megjithate, djegja e flamurit ne kete menyre, ne vecanti ne keto rrethana (ne ndeshjen e pare nderkombetare) ne parim eshte deshtim i madhe, ndoshta i barabarte ose edhe me i madh se deshtimi ne ndeshje. Kjo nuk ndryshon asgje ne disrespektin qe kam une per flamurin e Serbise, te Thacit apo te shume simboleve te ngjashme. Dhe, nese i perjashtojme ironizmat dhe talljet, nuk eshte arsye per te kryer akte te tilla agresive, sic eshte djegja publike e simboleve kombetare apo edhe personale te tjereve. Kjo forme eshte huliganizem absolutisht i paarsyetueshem.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 05-03-2014 mė 16:57

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin


  ...
  Fotografi shume me e bukur se ajo me pershendetje te ngjashme me ato te kohes se Hitlerit...

 16. #56
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Oj trut...

  Fillimisht duhet te mesosh dallimin ne mes te ironise, sarkazmes, talljes, talljes me ty, talljes me Hashim Thacin dhe hajnat ne kabinetin etij e keshtu me radhe, dhe tek pastaj te shkruash.
  Smaljat, gjithashtu, nuk i kane zbulue kot!

  Perndryshe, natyrisht se flamuri i Kosoves per mua eshte ashtu sic e kam pershkruar ne ate shkrim. Njekohesisht, nuk kam asnje respekt me te madh per flamurin e Serbise apo te ndonje kombi tejter, pervec ndoshta per flamurin kombetar shqiptar.
  Megjithate, djegja e flamurit ne kete menyre, ne vecanti ne keto rrethana (ne ndeshjen e pare nderkombetare) ne parim eshte deshtim i madhe, ndoshta i barabarte ose edhe me i madh se deshtimi ne ndeshje. Kjo nuk ndryshon asgje ne disrespektin qe kam une per flamurin e Serbise, te Thacit apo te shume simboleve te ngjashme. Dhe, nese i perjashtojme ironizmat dhe talljet, nuk eshte arsye per te kryer akte te tilla agresive, sic eshte djegja publike e simboleve kombetare apo edhe personale te tjereve. Kjo forme eshte huliganizem absolutisht i paarsyetueshem.
  po nuk e kemi ba na flamurin as per ty as me pelqimin tan as nuk na intereson
  a te pelqen a jo ty as serbve tier
  por shife se si i desh dhembet kur qetniku si ti e kalli flamurin e Kosoves
  ndersa kur shqiptaret sot ta kallen flamurin tan ti u dogje per se gjalli
  nga inati e merzia

 17. #57
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves  Kėshtu filloi nje Histori e re pėr Futbollin nė Republiken e Kosovės

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  po nuk e kemi ba na flamurin as per ty as me pelqimin tan as nuk na intereson
  a te pelqen a jo ty as serbve tier
  por shife se si i desh dhembet kur qetniku si ti e kalli flamurin e Kosoves
  ndersa kur shqiptaret sot ta kallen flamurin tan ti u dogje per se gjalli
  nga inati e merzia
  Perseri je gabim...

  1.
  Ti nuk je ne gjendje ta kuptosh se djegja e flamurit te "Kosoves"(ne fakt te Thacit) nga serbet nuk eshte pozitive per serbet dhe Serbine, por per Kosoven.
  Prandaj, nuk ka arsye si tuat per t'u shqetesuar kur dikush ne Serbi apo ne shtete tjera armiqesore djeg ndonje simbol qe konsiderohet si i Kosoves apo Republikes se Kosoves. Konsekuencat negative i barte Serbia, jo shqipetaret dhe Kosova.
  Kurse ne rastin aktual te Kosoves, sidomos kur kemi parasyesh rrethanat ne te cilat ka ndodhur, djegja e flamujve te Serbise eshte absolutisht negative. pavaresisht faktit se une ne menyre te perseritshme ta shpjegova se per mua keso aktesh jane te papranueshme dhe dhe faktikisht edhe te pakuptueshme. Thjeshte: bota e atyre qe djegin flamuj dhe e imja jane te ndryshme.

  2.
  Fakti qe une se pranoj flamurin e Thacit nuk ka asnje lidhje me serbet, me Serbine apo ata qe djegin flamuj neper rruge.
  Une i kam arsyet e mia personale dhe politike, te cilat as nuk varen dhe as nuk ndikohen nga arsyet e shkijve apo kujdo tjeter ne Serbi, Kosove apo ne bote. Dhe jo vetem ne lidhje me flamurin.
  A jane legjitime, te drejta etj. eshte perseri ceshtje per te cilen mund te diskutohet dhe argumentohet, pa bere krahasime absurde me veprime te huliganeve te kote, te cilet praktikisht kane shpirt si tendin, vetem nga ana tjeter, dhe nuk kane asgje te perbashket me mua.

  Ti, keshtu sic paraqitesh ketu, je i paafte per te kuptuar shume gjera themelore, ose i kupton shpesh gabimisht (me hamendje, paragjykime). Pavaresisht a t'i them une, hoxha i yt i preferuar apo edhe psikologu me i njohur i botes.
  Duhet te kesh vullnetin minimal per te mesuar, kuptuar dhe bere dallime, gje qe ne rastin tend nuk ekziston. Keshtu qe eshte e kote te vazhdojme me kete diskutim te kote.

  Le te vazhdojme si deri para disa postimeve, dhe persei eshte cdo gje ne vendin e duhur (ne harmoni)...

 19. #59
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-08-2012
  Postime
  2,201
  Faleminderit
  69
  89 falenderime nė 82 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin


  Tifozėt e pėrfaqėsueses sė Kosovės kanė djegur sot flamurin e Serbisė para ndeshjes miqėsore me Haitin nė Mitrovicė.
  Tifozėt u mblodhėn mbi urėn e Ibrit, vend i cili ndan qytetin e Mitrovicės nė dy pjesė, i kanė vėnė flakėn flamurit serb, transmeton Koha.net.

  Brohoritjet e tifozėve, siē dėgjohet nė video, pėrcillen me tė shara e ofendime si pėr shtetin serb, ashtu edhe pėr atė maqedonas, duke iu dėrguar porosinė se “Mitrovica ėshtė e jona”.  Injorance dhe budallallek made in kusovo* !

  Edhe ēfar ka per t'u ndjere krenar ketu ? Ata po e kontrollojn tere veriun, e b** e femive djegin flamuj duke imituar kesisoji ata qe i "luftojm" !

  Verehet e gjithe propaganda e qeverise anti-kombtare me ato simbole te kaltra qe i asimilon ne mendjet e shqiptareve me terma si : kombtarja kosovare, loja historike, dite e paharrueshme dhe me komplimente ndaj atyre shqiptareve te gjore qe luajn per Kosoven si : "krenaria jone" !!

  Pak eshte peshtyrja ne ftyr te thacit dhe klysheve te tij, plumb, plumb per tradhtaret qe punojn sipas direktivave te BE-ogradit ! Shqipnia eshte 1 dhe ende s'eshte bashkuar !

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 12 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin


  Kėshtu filloi nje Histori e re pėr Futbollin nė Republiken e Kosovės
  rrnofsh u Llap

  Ky eshte falmuri te cilin nuk e kemi zgjedhur vet, por se eshte derdhe Gjak per te, pse duhet ti gezohet nje shqiptar djegjes se falmurit te Kosoves kete se kuptoj.....
  All religions, arts and sciences are branches of the same tree.

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 214
  Postimi i Fundit: 20-09-2018, 14:55
 2. Kėshtu foli Tahir Zemaj
  Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 01-01-2014, 18:52
 3. Adem Demaci: Eksperimenti politik ndėrkombėtar me Kosovėn
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2006, 19:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •