Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 68
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anėtarėsuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Qe ta krahasosh me lehte, ja ku e ke bardh e zi foton e postuar nga ti...

    Emri:  Mitrovice05_03_2014.jpg

Shikime: 362

Madhėsia:  35.5 KB

    Qysh po t'doket atmosfera!?

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    qetnoooo
    ma mier si gjermanet se si shkiet e ruset tu
    pirdhu tash qetnoooo se na kemi fest
    per popullin shqiptar te Republikes se Kosoves
    sot ka fillue EPOPEJA E UĒK-se



    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    qetnooooo
    edhe ni lajm i keq per ty










    SHBA pėrkrah fuqimisht Kosovėn nė NATO

    - 2014-03-05 18:05:47

    Kryeministri Hashim Thaēi ka bėrė me dije se SHBA-tė mbėshtesin fuqimisht Partneritetin pėr Paqe dhe anėtarėsimin e Kosovės nė NATO.

    “Derisa vėmendja e kosovarėve ishte nė lojėn historike ne stadiumin “Adem Jashari”, ku Kosova fitoi pavarėsisht rezultatit, njė lajm i mirėpritur erdhi nga Washington DC”, shkroi Thaēi nė Facebook.

    “Sot, gjatė njė dėgjimi nė Komisionin pėr Siguri nė Senatin amerikan, diplomati i lartė nga State Departamenti Hoyt Yee deklaroi se “SHBA pėrkrahin fuqimisht Partneritetin pėr Paqe dhe anėtarėsinė eventuale tė Kosovės nė NATO”. Yee poashtu deklaroi se SHBA do tė punon drejt realizimit tė kėtij qėllimi edhe me aleatėt qė nuk e kanė njohur Kosovėn”, ka shkruar Thaēi nė Facebook.

    Sipas tij, ky ėshtė sinjali i parė i qartė nga miku mė i madh se “Kosova me ushtrinė e porsaformuar - Forcat e Armatosura tė Kosovės - do tė jetė element integrues i Kosovės nė NATO”.

    © KOHA.net
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anėtarėsuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
    qetnoooo
    ma mier si gjermanet se si shkiet e ruset tu
    pirdhu tash qetnoooo se na kemi fest


    ...
    E di se keni feste ju...
    Ju ka mesuar Dacici te festoni edhe barazimet edhe humbjet! vec per inat.


    Mos del tash prej lojes se topit n'lisa...
    Po k'cen prej deges n'dege si k..va n' k...!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 05-03-2014 mė 14:04

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
    E di se keni feste ju...
    Ju ka mesuar Dacici te festoni edhe barazimet edhe humbjet!:D vec per inat.


    Mos del tash prej lojes se topit n'lisa...
    Po k'cen prej deges n'dege si k..va n' k...!:D
    jo ashtu kercen mamica e jote idioti
    shko ne rrs. e iqu me shkie e shkina baju idioti i m**i
    ku filloi me sha menihere si te zinesh ngusht phuuuuu
    rac gabeli baju
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Llapi : 05-03-2014 mė 14:33
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anėtarėsuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
    jo ashtu kercen mamica e jote idioti
    shko ne rrs. e iqu me shkie e shkina baju idioti i m**i
    ku filloi me sha menihere si te zinesh ngusht phuuuuu
    rac gabeli baju
    Pse, ku t'shajta une!?

    E shajtne eshte kjo qe ben ti tani, pa asnje arsye dhe ndaj nje personi qe fare nuk eshte i perfshire ne disputin tone, jo cilesimi i veprimit tend nga une si veprim i k.. ne k..., sic e thashe me pare.
    Une nuk e shajta askend te familjes tende dhe as ty personalisht, vetem e cilesova veprimin tend ashtu sic e meritonte te cilesohej.

    Gjithashtu ke perdore edhe shprehje raciste si p.sh. "rac gabeli" qe, pervec se eshte e kunderligjshme dhe ne kundershtim me rregullat e forumit, nuk mund te jete ne perputhje me qendrimet lberale, kosoven multi-etnike dhe ambicjet per integrime euro-atlantike te idolit tend dhe mikut te Dacicit, H. Thaci.

    Dhe, para se gjithash, ku m'nxune ngushte ti!?
    Nuk isha une qe po kceja prej teme n'teme, po ti.
    Perderisa diskutonim per ndeshjen e futbollit, ti postoje fotografi palidhje per deklarata politike te SHBA-ve e ku ta di une se cfare, qe s'kishin asgje te perbashket me ate qe po diskutohej.

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
    Pse, ku t'shajta une!?

    E shajtne eshte kjo qe ben ti tani, pa asnje arsye dhe ndaj nje personi qe fare nuk eshte i perfshire ne disputin tone, jo cilesimi i veprimit tend nga une si veprim i k.. ne k..., sic e thashe me pare.
    Une nuk e shajta askend te familjes tende dhe as ty personalisht, vetem e cilesova veprimin tend ashtu sic e meritonte te cilesohej.

    Gjithashtu ke perdore edhe shprehje raciste si p.sh. "rac gabeli" qe, pervec se eshte e kunderligjshme dhe ne kundershtim me rregullat e forumit, nuk mund te jete ne perputhje me qendrimet lberale, kosoven multi-etnike dhe ambicjet per integrime euro-atlantike te idolit tend dhe mikut te Dacicit, H. Thaci.

    Dhe, para se gjithash, ku m'nxune ngushte ti!?
    Nuk isha une qe po kceja prej teme n'teme, po ti.
    Perderisa diskutonim per ndeshjen e futbollit, ti postoje fotografi palidhje per deklarata politike te SHBA-ve e ku ta di une se cfare, qe s'kishin asgje te perbashket me ate qe po diskutohej.
    nuk koka e shame qe me thue kur nuk kie argumente
    po kercen si kurva ne ka,r
    nuk po te doket ty e shame kjo jo
    e sa per racizem te them se shtat here ma i zi se gabeli je
    dhe te thash mbylle e baju se te futi ne listen e injorimeve
    dhe kurr nuk diskutoi me ty

    ti e din qe ngusht e pick e ne rren te za une ty ne qdo postim
    se ti e merr informaten nga shkiet tu
    une vetem te verteten e flas gjithmon

    shko tash atje ku thot qumili ne humor
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  8. #48
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anėtarėsuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
    nuk koka e shame qe me thue kur nuk kie argumente
    po kercen si kurva ne ka,r
    nuk po te doket ty e shame kjo jo
    Jo...
    Eshte cilesim i nje sjellje cfare e ben ti. Kurve nuk eshte per se fjale fyese. Varet se si perdoret dhe ne cfare konteksti.
    Nese do te ishe femer, dhe une do te isha ne dijeni per kete gje, atehere cilesimi im sigurisht se do ti ofrohej fyerjes. Ose edhe nese do te veproja si ti, dhe do ta perfshija anetare te gjinise femrore nga familja jote per t'i fyer me fjali te tille dhe te ngjashme.
    Ne rastin konkret kurve e ka kuptimin e nje personi qe nuk ju permbahet rregullave, ne rastin konkret rregulles se ferit te pritshem nga njeri tjetri qe kur bisedohet per nje teme, te mos kalohet papritmas ne nje teme krejtesisht tjeter, e cila nuk ka asnje lidhje me temen fillestare. Pra, nje person qe gjuhet pre dege ne dege, vetem per t'i ikur diskutimit filletsar, apo per mua edhe per te argumentur cfaredo qe ai ka ne mendje. Ne keso rastesh perdoret edhe termi qe kam perdorur une. Natyrisht jo cdo kund dhe jo cdo here i padekoduar, sic e perdore ti!


    e sa per racizem te them se shtat here ma i zi se gabeli je
    Nuk ndryshon sgje ne faktin se behet fjale per paragjykim racist ndaj nje bashkesie te caktuar etnike...

    dhe te thash mbylle e baju se te futi ne listen e injorimeve
    dhe kurr nuk diskutoi me ty


    ti e din qe ngusht e pick e ne rren te za une ty ne qdo postim
    se ti e merr informaten nga shkiet tu
    une vetem te verteten e flas gjithmon

    shko tash atje ku thot qumili ne humor
    Ku po do ma humor se kjo cfare shkruan ti...!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 05-03-2014 mė 15:36

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves



    Tifozėt e pėrfaqėsueses sė Kosovės kanė djegur sot flamurin e Serbisė para ndeshjes miqėsore me Haitin nė Mitrovicė.
    Tifozėt u mblodhėn mbi urėn e Ibrit, vend i cili ndan qytetin e Mitrovicės nė dy pjesė, i kanė vėnė flakėn flamurit serb, transmeton Koha.net.

    Brohoritjet e tifozėve, siē dėgjohet nė video, pėrcillen me tė shara e ofendime si pėr shtetin serb, ashtu edhe pėr atė maqedonas, duke iu dėrguar porosinė se “Mitrovica ėshtė e jona”.



    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  10. #50
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anėtarėsuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin


    Tifozėt e pėrfaqėsueses sė Kosovės kanė djegur sot flamurin e Serbisė para ndeshjes miqėsore me Haitin nė Mitrovicė.
    Tifozėt u mblodhėn mbi urėn e Ibrit, vend i cili ndan qytetin e Mitrovicės nė dy pjesė, i kanė vėnė flakėn flamurit serb, transmeton Koha.net.

    Brohoritjet e tifozėve, siē dėgjohet nė video, pėrcillen me tė shara e ofendime si pėr shtetin serb, ashtu edhe pėr atė maqedonas, duke iu dėrguar porosinė se “Mitrovica ėshtė e jona”.




    Shih ky tash, edhe i doket mire!?

    E ka postuar videon me titullin "Kosova djeg flamurin e serbis", edhe pse behet fjale per huligane primitiv te Kosoves, te cilet me keso veprash jo vetem qe e demtojne imazhin e Kosoves, por edhe ambiciet nderkombetare te futbollit te Kosoves (ne ndeshjen e pare nderkombetare te historise) dhe ne fund edhe buxhetin e Kosoves.
    Denimi i FIFA-se per kete gjest palidhje, i cili nuk eshte as i pari dhe as i fundit, dhe te cilin nuk e kane zbuluar shqiptaret para serbeve, sigurisht se do te jete i majm. Por, ku ja nin Thacit, kur te gjitha i paguan nga parate e tatimpagueve. Kryesorja me perfitue politikisht ne prag te votimeve qysh ne start praktikisht te humbura.

    Paramendoni, ndeshja e pare nderkombetare e Kosoves do te mbahet mend edhe per djegjen e flamujve te huaj, ndoshta vetem per kete!
    Hajde imazh huliganesh, hajde...

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
    ne nji postim timin ku thuhes se si u krijuan simbolet e republikes te Kosoves
    ky tanjugu jep pergjigjien se UDBASHET e kan krijue
    a ne shqiptaret e dim se mua ai qe e ka fitue konkursin pra ai qe e ka krijue flamurin
    ka qen ushtar i UCK-se
    ndersa ky gazetari i tanjugut (Antiproani)si gjithmon u dekl ne ndihm qetnikve te beogradit
    qe nji shok i keti antishqiptarit te forumit se qfar i ben ne beograd flamurit te shtetit te Kosoves




    http://www.youtube.com/watch?v=uptC3uIEwVc#t=14






    Serbi djeg flamurin - Express TV
    http://www.youtube.com/watch?v=uptC3uIEwVc#t=14


    Shife tash se si do me i ra pika ne tru e zemer keti gazetarit te tanjugut
    prej merzie qe e kallen nji flamur te tina ne Mitrovic plus shif se qysh po thot jo huliganizum jo knej jo anej


    a shife se kur nji bashkombas i tina qetnik ne mes te beogradit e kalli flamurin e Rpublikes te Kosoves
    ky gjynah u gezue dhe thot se mire ja kan ba se ket flamur e kan krijue qetniket hahahahsa

    a ne te gjith e dim se ai ka qen nji Ushtar i UCK-se dhe parlamenti e ka votue


    shife gazetarucin


    Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
    Nga UDBA-shet ne krye me kryehajdutin dhe tradhetarin e kombit Hashim Thacin...
    http://www.youtube.com/watch?v=uptC3uIEwVc#t=14
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Llapi : 05-03-2014 mė 16:42
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves



    sot ne stadionin ADEM JASHARI ne Mitrovic
    Kosova-Haiti 0-0
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves



    Reprezentacioni i Kosoves
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anėtarėsuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
    Shife tash se si do me i ra pika ne tru e zemer keti gazetarit te tanjugut
    prej merzie qe e kallen nji flamur te tina ne Mitrovic plus shif se qysh po thot jo huliganizum jo knej jo anej


    a shife se kur nji bashkombas i tina qetnik ne mes te beogradit e kalli flamurin e Rpublikes te Kosoves
    ky gjynah u gezue dhe thot se mire ja kan ba se ket flamur e kan krijue qetniket hahahahsa

    a ne te gjith e dim se ai ka qen nji Ushtar i UCK-se dhe parlamenti e ka votue


    shife gazetarucin
    Oj trut...

    Fillimisht duhet te mesosh dallimin ne mes te ironise, sarkazmes, talljes, talljes me ty, talljes me Hashim Thacin dhe hajnat ne kabinetin etij e keshtu me radhe, dhe tek pastaj te shkruash.
    Smaljat, gjithashtu, nuk i kane zbulue kot!

    Perndryshe, natyrisht se flamuri i Kosoves per mua eshte ashtu sic e kam pershkruar ne ate shkrim. Njekohesisht, nuk kam asnje respekt me te madh per flamurin e Serbise apo te ndonje kombi tejter, pervec ndoshta per flamurin kombetar shqiptar.
    Megjithate, djegja e flamurit ne kete menyre, ne vecanti ne keto rrethana (ne ndeshjen e pare nderkombetare) ne parim eshte deshtim i madhe, ndoshta i barabarte ose edhe me i madh se deshtimi ne ndeshje. Kjo nuk ndryshon asgje ne disrespektin qe kam une per flamurin e Serbise, te Thacit apo te shume simboleve te ngjashme. Dhe, nese i perjashtojme ironizmat dhe talljet, nuk eshte arsye per te kryer akte te tilla agresive, sic eshte djegja publike e simboleve kombetare apo edhe personale te tjereve. Kjo forme eshte huliganizem absolutisht i paarsyetueshem.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 05-03-2014 mė 16:57

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anėtarėsuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin


    ...
    Fotografi shume me e bukur se ajo me pershendetje te ngjashme me ato te kohes se Hitlerit...

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
    Oj trut...

    Fillimisht duhet te mesosh dallimin ne mes te ironise, sarkazmes, talljes, talljes me ty, talljes me Hashim Thacin dhe hajnat ne kabinetin etij e keshtu me radhe, dhe tek pastaj te shkruash.
    Smaljat, gjithashtu, nuk i kane zbulue kot!

    Perndryshe, natyrisht se flamuri i Kosoves per mua eshte ashtu sic e kam pershkruar ne ate shkrim. Njekohesisht, nuk kam asnje respekt me te madh per flamurin e Serbise apo te ndonje kombi tejter, pervec ndoshta per flamurin kombetar shqiptar.
    Megjithate, djegja e flamurit ne kete menyre, ne vecanti ne keto rrethana (ne ndeshjen e pare nderkombetare) ne parim eshte deshtim i madhe, ndoshta i barabarte ose edhe me i madh se deshtimi ne ndeshje. Kjo nuk ndryshon asgje ne disrespektin qe kam une per flamurin e Serbise, te Thacit apo te shume simboleve te ngjashme. Dhe, nese i perjashtojme ironizmat dhe talljet, nuk eshte arsye per te kryer akte te tilla agresive, sic eshte djegja publike e simboleve kombetare apo edhe personale te tjereve. Kjo forme eshte huliganizem absolutisht i paarsyetueshem.
    po nuk e kemi ba na flamurin as per ty as me pelqimin tan as nuk na intereson
    a te pelqen a jo ty as serbve tier
    por shife se si i desh dhembet kur qetniku si ti e kalli flamurin e Kosoves
    ndersa kur shqiptaret sot ta kallen flamurin tan ti u dogje per se gjalli
    nga inati e merzia
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Pėr: Flamuri i Kosoves



    Kėshtu filloi nje Histori e re pėr Futbollin nė Republiken e Kosovės
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anėtarėsuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
    po nuk e kemi ba na flamurin as per ty as me pelqimin tan as nuk na intereson
    a te pelqen a jo ty as serbve tier
    por shife se si i desh dhembet kur qetniku si ti e kalli flamurin e Kosoves
    ndersa kur shqiptaret sot ta kallen flamurin tan ti u dogje per se gjalli
    nga inati e merzia
    Perseri je gabim...

    1.
    Ti nuk je ne gjendje ta kuptosh se djegja e flamurit te "Kosoves"(ne fakt te Thacit) nga serbet nuk eshte pozitive per serbet dhe Serbine, por per Kosoven.
    Prandaj, nuk ka arsye si tuat per t'u shqetesuar kur dikush ne Serbi apo ne shtete tjera armiqesore djeg ndonje simbol qe konsiderohet si i Kosoves apo Republikes se Kosoves. Konsekuencat negative i barte Serbia, jo shqipetaret dhe Kosova.
    Kurse ne rastin aktual te Kosoves, sidomos kur kemi parasyesh rrethanat ne te cilat ka ndodhur, djegja e flamujve te Serbise eshte absolutisht negative. pavaresisht faktit se une ne menyre te perseritshme ta shpjegova se per mua keso aktesh jane te papranueshme dhe dhe faktikisht edhe te pakuptueshme. Thjeshte: bota e atyre qe djegin flamuj dhe e imja jane te ndryshme.

    2.
    Fakti qe une se pranoj flamurin e Thacit nuk ka asnje lidhje me serbet, me Serbine apo ata qe djegin flamuj neper rruge.
    Une i kam arsyet e mia personale dhe politike, te cilat as nuk varen dhe as nuk ndikohen nga arsyet e shkijve apo kujdo tjeter ne Serbi, Kosove apo ne bote. Dhe jo vetem ne lidhje me flamurin.
    A jane legjitime, te drejta etj. eshte perseri ceshtje per te cilen mund te diskutohet dhe argumentohet, pa bere krahasime absurde me veprime te huliganeve te kote, te cilet praktikisht kane shpirt si tendin, vetem nga ana tjeter, dhe nuk kane asgje te perbashket me mua.

    Ti, keshtu sic paraqitesh ketu, je i paafte per te kuptuar shume gjera themelore, ose i kupton shpesh gabimisht (me hamendje, paragjykime). Pavaresisht a t'i them une, hoxha i yt i preferuar apo edhe psikologu me i njohur i botes.
    Duhet te kesh vullnetin minimal per te mesuar, kuptuar dhe bere dallime, gje qe ne rastin tend nuk ekziston. Keshtu qe eshte e kote te vazhdojme me kete diskutim te kote.

    Le te vazhdojme si deri para disa postimeve, dhe persei eshte cdo gje ne vendin e duhur (ne harmoni)...

  19. #59
    I regjistruar diku … Maska e Le dévoué
    Anėtarėsuar
    20-08-2012
    Postime
    2,185

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin


    Tifozėt e pėrfaqėsueses sė Kosovės kanė djegur sot flamurin e Serbisė para ndeshjes miqėsore me Haitin nė Mitrovicė.
    Tifozėt u mblodhėn mbi urėn e Ibrit, vend i cili ndan qytetin e Mitrovicės nė dy pjesė, i kanė vėnė flakėn flamurit serb, transmeton Koha.net.

    Brohoritjet e tifozėve, siē dėgjohet nė video, pėrcillen me tė shara e ofendime si pėr shtetin serb, ashtu edhe pėr atė maqedonas, duke iu dėrguar porosinė se “Mitrovica ėshtė e jona”.



    Injorance dhe budallallek made in kusovo* !

    Edhe ēfar ka per t'u ndjere krenar ketu ? Ata po e kontrollojn tere veriun, e b** e femive djegin flamuj duke imituar kesisoji ata qe i "luftojm" !

    Verehet e gjithe propaganda e qeverise anti-kombtare me ato simbole te kaltra qe i asimilon ne mendjet e shqiptareve me terma si : kombtarja kosovare, loja historike, dite e paharrueshme dhe me komplimente ndaj atyre shqiptareve te gjore qe luajn per Kosoven si : "krenaria jone" !!

    Pak eshte peshtyrja ne ftyr te thacit dhe klysheve te tij, plumb, plumb per tradhtaret qe punojn sipas direktivave te BE-ogradit ! Shqipnia eshte 1 dhe ende s'eshte bashkuar !
    … ///

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e roni_s
    Anėtarėsuar
    29-07-2006
    Postime
    639

    Pėr: Flamuri i Kosoves

    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin


    Kėshtu filloi nje Histori e re pėr Futbollin nė Republiken e Kosovės
    rrnofsh u Llap

    Ky eshte falmuri te cilin nuk e kemi zgjedhur vet, por se eshte derdhe Gjak per te, pse duhet ti gezohet nje shqiptar djegjes se falmurit te Kosoves kete se kuptoj.....
    All religions, arts and sciences are branches of the same tree.

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi
    Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 214
    Postimi i Fundit: 20-09-2018, 13:55
  2. Kėshtu foli Tahir Zemaj
    Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 123
    Postimi i Fundit: 01-01-2014, 18:52
  3. Adem Demaci: Eksperimenti politik ndėrkombėtar me Kosovėn
    Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 20-04-2006, 18:39

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •