Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 68
 1. #21
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Nga UDBA-shet ne krye me kryehajdutin dhe tradhetarin e kombit Hashim Thacin...
  ne nji postim timin ku thuhes se si u krijuan simbolet e republikes te Kosoves
  ky tanjugu jep pergjigjien se UDBASHET e kan krijue
  a ne shqiptaret e dim se mua ai qe e ka fitue konkursin pra ai qe e ka krijue flamurin
  ka qen ushtar i UCK-se
  ndersa ky gazetari i tanjugut (Antiproani)si gjithmon u dekl ne ndihm qetnikve te beogradit
  qe nji shok i keti antishqiptarit te forumit se qfar i ben ne beograd flamurit te shtetit te Kosoves
  Serbi djeg flamurin - Express TV

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  ne nji postim timin ku thuhes se si u krijuan simbolet e republikes te Kosoves
  ky tanjugu jep pergjigjien se UDBASHET e kan krijue
  a ne shqiptaret e dim se mua ai qe e ka fitue konkursin pra ai qe e ka krijue flamurin
  ka qen ushtar i UCK-se
  ndersa ky gazetari i tanjugut (Antiproani)si gjithmon u dekl ne ndihm qetnikve te beogradit
  qe nji shok i keti antishqiptarit te forumit se qfar i ben ne beograd flamurit te shtetit te Kosoves

  ....

  Serbi djeg flamurin - Express TV
  Ta paskan djeg flamurin e Thacit, te dashurit tend dhe mikut me te ngushte te Dacicit dhe Serbise...
  Ngushellime!

  Cakmakun une ja kam shite, ne kioskun tim aty afer...!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 27-02-2014 mė 21:04

 3. #23
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Ta paskan djeg flamurin e Thacit, te dashurit tend dhe mikut me te ngushte te Dacicit dhe Serbise...
  Ngushellime!

  Cakmakun une ja kam shite, ne kioskun tim aty afer...!
  po e dogjet ju ne beligrad Flamurin e Republikes te Kosoves
  por ty te pys a ke **** ti ta besh nji gje te till ne Kosove diku

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  po e dogjet ju ne beligrad Flamurin e Republikes te Kosoves
  por ty te pys a ke **** ti ta besh nji gje te till ne Kosove diku
  Une s'djegi as flamuj, as letra, as lecka, as plehra...
  S'kam as ndonje respekt te vecante per asnje flamur kombetar, te askujt.

  Thjeshte, jam aq large gjerave te tilla, sa je ti larg te kuptuarit politiken, moralit, etikes, sinqeritetit, njerezise, realitetit...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 28-02-2014 mė 08:32

 5. #25
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Une s'djegi as flamuj, as letra, as lecka, as plehra...
  S'kam as ndonje respekt te vecante per asnje flamur kombetar, te askujt.

  Thjeshte, jam teper aq large gjerave te tilla, sa je ti larg te kuptuarit politiken, moralit, etikes, sinqeritetit, njerezise, realitetit...
  ti skie **** me veprue por ti veq leh keshtu ne kompjuter
  e veq te liget bajn keshtu
  a shkiet me zemer i perkrah po qa mei ba
  veq vazhdo

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  ti skie **** me veprue por ti veq leh keshtu ne kompjuter
  e veq te liget bajn keshtu
  a shkiet me zemer i perkrah po qa mei ba
  veq vazhdo
  Ne platforma te tilla, si ky forum, eshte e vetekuptueshme qe njerezit vetem e shprehin mendimin e tyre apo "lehin"...

 7. #27
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  kam ndegjue se ti e perzune e qite ne pension para kohe fahri musliun korrospondentin edisa mediumeve shqipe nga beogradi
  hahahaha gjynahit e ju edhe shpiertin ja merrni njeriut ani ne beligrad
  po ju ini si thmija q kqi bre veq te shpia e juaj qoni krye

 8. #28
  SHQIPTAR Maska e ARIANI_TB
  Anėtarėsuar
  30-12-2005
  Postime
  4,531
  Faleminderit
  5
  22 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Nga UDBA-shet ne krye me kryehajdutin dhe tradhetarin e kombit Hashim Thacin...
  Kryehajdutin dhe KRYETRADHETARIN - jo vetem tradhetarin...
  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  kam ndegjue se ti e perzune e qite ne pension para kohe fahri musliun korrospondentin edisa mediumeve shqipe nga beogradi
  hahahaha gjynahit e ju edhe shpiertin ja merrni njeriut ani ne beligrad
  po ju ini si thmija q kqi bre veq te shpia e juaj qoni krye
  Perkundrazi, femija qe sjellet mire ne rruge dhe e "qon krye" "te shpia e tij" eshte i mire, jo i keq...
  Askush se quan nje femije te mire, i cili ne rruge apo jashte shtepise ben telashe dhe "qon krye"!

 10. #30
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga ARIANI_TB Lexo Postimin
  Kryehajdutin dhe KRYETRADHETARIN - jo vetem tradhetarin...
  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Nga UDBA-shet ne krye me kryehajdutin dhe tradhetarin e kombit Hashim Thacin...

  shifni keta argatet e tyre se si ju kan gezue kalljes se flamurit te Republikes se Kosoves ne beograd
  nga ana e qetnikve
  ani i thon veti shqiptar edhe plus kishe patriota TE VETFUNDOSJES
  qe me te vertet po vetfundoset dita me dit me kesi antare i keta argatet e shkaut


  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin  Serbi djeg flamurin - Express TV

 11. #31
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves  17 mijė flamuj tė Kosovės nė ndeshjen me Haitin

  17 mijė flamuj tė Kosovės nė ndeshjen me Haitin
  23:12 / E shtunė, 01 Mars 2014

  Ndeshja e parė ndėrkombėtare e Kosovės me Haitin qė mė 5 mars do tė luhet nė stadiumin olimpik “Adem Jashari” nė Mitrovicė ka zgjuar interesim tė jashtėzakonshėm nė mesin e qytetarėve tė Kosovės dhe shqiptarėve nė pėrgjithėsi.

  Tė shtunėn nė treg kanė dalė biletat pėr kėtė sfidė, ndėrsa informatat nga terreni flasin pėr shitje rekorde tė tyre.

  Nė anėn tjetėr, Ministria e Kulturės, Rinisė dhe Sportit e ka ndėrmarrė edhe njė nismė promovuese pėr shtetin e Kosovės mė 5 mars.

  Kjo ministri ka filluar shtypjen e rreth 17 mijė flamujve tė Kosovės.

  “Flamujt pėr tifozėt nė ndeshjen Kosova vs. Haiti po shtypen. Do jetė nga njė pėr secilėn ulėse. Pra rreth 17 mijė flamuj”, thuhet nė profilin e MKRS-sė nė Facebook.

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin


  17 mijė flamuj tė Kosovės nė ndeshjen me Haitin

  17 mijė flamuj tė Kosovės nė ndeshjen me Haitin
  23:12 / E shtunė, 01 Mars 2014

  ...
  As ky tender sigurisht nuk ka kaluar pa perfituar kryehajduti dhe banda e hajnave ne krye te pushtetit te Kosove...

  Sido qe te jete, me gjithe keto flamuj do ta tmerrojne nje nder shtetet me te varfera te botes.

 13. #33
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  As ky tender sigurisht nuk ka kaluar pa perfituar kryehajduti dhe banda e hajnave ne krye te pushtetit te Kosove...

  Sido qe te jete, me gjithe keto flamuj do ta tmerrojne nje nder shtetet me te varfera te botes.
  a qkini me kup ne bark ju ne beograd e skini qka rakun bani hahahahaha
  qe ti veq paske fillue me u qkarravit per toke nga inati
  hei merre me mend 17.000 flamuj hohohoho
  kjo me te vertet do ta tmerroi serbin e rusin e shqipfolsat qe ende se kan njoft shtetin e kosoves
  e din Thaqi ket pun mire dhe per qata edhe i ka urdhnue qe ti pregadisin gjith ket flamur

 14. #34
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves


 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  Kush o ky xhamall...

  Cfare lidhje ka ky protestues i Ukraines me temen "Flamuri i Kosoves"!?

 16. #36
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Kush o ky xhamall...

  Cfare lidhje ka ky protestues i Ukraines me temen "Flamuri i Kosoves"!?
  e more shkavell nuk eshte i ukraines por eshte shqiptar tifoz i flaket i reprezentacionit te Kosoves
  eshte ne Mitrovic o shkavello qe edhe shqiptaret na i ban rus edhe Mitrovicen na e ban kijev
  po qka te kam than une ty kahere qe ty urrejtja qe kie ndaj shqiptarve ka me ta plas barkun

 17. #37
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Kush o ky xhamall...

  Cfare lidhje ka ky protestues i Ukraines me temen "Flamuri i Kosoves"!?
  qetnik edhe keto foto qe sot ishte fest ne Mitrovic jan te ukraines sipas teje
  e qetniqe qetniqe su nale as ne serrbi po shkove ne ukrain
  sigurisht atje koke tuj raportue
  auuuuu paskum harrue krejt se atje po luftoin vllaznit tu ne mes veti

  na sot qetniqe ne Republiken e Kosoves ne Mitrovic kishim fest
  shife atmosferen qetniqe nga mitrovica e jio nga ukraina


  Gazeta Express & Express Online
  FOTO

  Ja ēfarė po ndodh nė Mitrovicė, pak ēaste para se tė fillojė ndeshja (FOTO)
  gazetaexpress.com
  Rrjetet sociale janė mbushur me foto tė tifozėve kosovarė nga Mitrovica dhe stadiumi i kėtij qyteti, ku nė ora 15:00 pritet tė fillojė ndeshja
 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  qetnik edhe keto foto qe sot ishte fest ne Mitrovic jan te ukraines sipas teje
  e qetniqe qetniqe su nale as ne serrbi po shkove ne ukrain
  sigurisht atje koke tuj raportue
  auuuuu paskum harrue krejt se atje po luftoin vllaznit tu ne mes veti

  na sot qetniqe ne Republiken e Kosoves ne Mitrovic kishim fest
  shife atmosferen qetniqe nga mitrovica e jio nga ukraina
  Po shihet "atmosfera"... relativisht e zymte!
  Disi i ngjashem me tubime te organizuar propagandistiker te kohes se nazizmit ne Gjermanine e viteve te 30-ta...e jo ndeshje e futbollit ne vitin 2014!


  Edhe rezultati ishte mese i pakendshem per organizatoret e tubumit propagandistik paraelektoral, Kryehajdutit te Kosoves dhe cubave te tij.
  A ka ma marre se me lujte 0:0 me Haitin ne Mitrovice, ne ndeshjen e pare, per te cilen rrjeti propagandistik dhe Kryehajduti nuk kursyen as parane dhe mundin e popullit te varfer per ta paraqitur si ngjarje "historike" e arritur gjoja me mundin dhe angazhimin e Kryehajnit dhe bashkehajduteve qe ka instaluar ne gati te gjithe sistemin shteteror dhe shoqeror te Kosoves se mjere, shtetit me te varfer dhe me te korruptuar te kontinentit!? Pa asnje shprese te vertete per permiresim dhe perparim te theksuar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 05-03-2014 mė 13:24

 19. #39
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Po shihet "atmosfera"... relativisht e zymte!
  Disi i ngjashem me tubime te organizuar propagandistiker te kohes se nazizmit ne Gjermanine e viteve te 30-ta...e jo ndeshje e futbollit ne vitin 2014!:D


  Edhe rezultati ishte mese i pakendshem per organizatoret e tubumit propagandistik paraelektoral, Kryehajdutit te Kosoves me cubave te tij.
  A ka ma marre se me lujte 0:0 me Haitin ne Mitrovice, ne ndeshjen e pare, per te cilen rrjeti propagandistik dhe Kryehajduti nuk kursyen as parane dhe mundin e popullit te varfer per ta paraqitur si ngjarje "historike" e arritur gjoja me mundin dhe angazhimin e Kryehajnit dhe bashkehajduteve qe ka instaluar ne gati te gjithe sistemin shteteror dhe shoqeror te Kosoves se mjere, shtetit me te varfer dhe me te korruptuar te kontinentit!? Pa asnje shprese te vertete per permiresim dhe perparim te theksuar.
  qetnooooo
  ndeshja ishte miqesore dhe rezultati nuk ishte me rendesi
  po ty po te dhem qe na lejuan me lue e u tranuet ju ne serbi e rusi krejt
  e atmosfera ishte fantastike e zymt ishte vetem ne serbi dhe ne zemren tane
  por na vjen keq ju ngushlloi

  shteti i yn drejt sukseseve si ne sport si ne te gjitha poret e jetes me Hashim Thaqin
  ne krye qyky babush qe ta mundi serbin e rusin
  hahahaha po qare pa e sha e pa e urrejt ti tybe nuk kie qa te ka ba ai ta hahahahaha

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Flamuri i Kosoves

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  qetnooooo
  ndeshja ishte miqesore dhe rezultati nuk ishte me rendesi
  po ty po te dhem qe na lejuan me lue e u tranuet ju ne serbi e rusi krejt
  e atmosfera ishte fantastike e zymt ishte vetem ne serbi dhe ne zemren tane
  por na vjen keq ju ngushlloi

  shteti i yn drejt sukseseve si ne sport si ne te gjitha poret e jetes me Hashim Thaqin
  ne krye qyky babush qe ta mundi serbin e rusin
  hahahaha po qare pa e sha e pa e urrejt ti tybe nuk kie qa te ka ba ai ta hahahahaha

  Ja vetem nje fotografi per krahasim... me ate qe ke postuar ti me larte.  ose

  (Kthe bardh e zi ate foton qe ke postuar ti dhe krahaso!?)


  Tjeter here zgjedhi fotografite qe i poston, ne menyre qe vertete te tregojne atmosfere dhe jo ate pamje qe gati automatikisht te sjelle ne mendje pershendetjen hitleriane dhe atmosferen perkatese. Sigurisht se ka edhe shume fotografi shumfishe me te favorshme nga ndeshja, se ajo qe e ke postuar ti.


  Sido qe te jete, asgje nuk ndryshon ne faktin se plani nuk u realizua 100%.

  Nje barazim kunder nje ekipi mesatar apo te mire te Europes sigurisht se do te kuptohej dhe interpretohej ndryshe, jo si deshtim.
  Por kunder Haitit patjeter se eshte deshtim, kur kemi parasyesh edhe faktin se behej fjale per nje ndeshje vertete te rendesishme, nje nga shansat e paketa te Kosoves per t'u reklamuar ne arenen nderkombetare, para nje publiku shume te gjere. Dhe pikerisht kete shans nuk e shfrytezuan si duhej. Pavaresisht se ne pjesen e pare dhe pjeserisht edhe ne te dyten ishin dukshem me te mire se Haiti.
  Te huave, megjithate, ju intereson ne radhe te pare rezultati dhe suksesi, jo "sakrificat" e kosoves ne prapaskene dhe ndjenjat patriotike te adhuruesve dhe pubikut, i cile edhe ashtu ne cdo minute qe kalonte pa shenuar golin e pare behej edhe me i heshtur dhe deshperuar, sa qe organziatorit i duhe te kerkonte nga publiku perkrahjen e "kombetares" se Kosove ne ndeshjen e pare "historike" ne territorin e Kosoves.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 05-03-2014 mė 13:50

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 214
  Postimi i Fundit: 20-09-2018, 14:55
 2. Kėshtu foli Tahir Zemaj
  Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 01-01-2014, 18:52
 3. Adem Demaci: Eksperimenti politik ndėrkombėtar me Kosovėn
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2006, 19:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •