Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1

  Lightbulb Imazhi i Shqiptareve ne bote

  Emision televiziv interesant i KLAN TV persa i perket imazhin tone ne bote. Analiza, fragmente filmike, komente, argumentime te ndryshme.

  http://www.tvklan.tv/emisioni.php?id=210#
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Imazh muti kemi neper bote,
  po se gjysma shqiptareve jane rrace e qelbur.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e skampin
  Anėtarėsuar
  12-01-2003
  Vendndodhja
  Spanjė
  Postime
  947
  shume flmd xfile per gjetjen fillozofike se une po vrisja mendje kaq kohe per te gjetur pse-ne e kesaj pyetje dhe sme kishte shkuar mendja qe gjysma qenkemi rrace e qelbur.
  Kujdes nga shkjau
  Kujdes nga greku
  Kujdes nga ata qe harruan ATDHEUN
  AT GJERGJ FISHTA

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  01-03-2009
  Vendndodhja
  tu pi pi pi. DoLLi Qe Paraqet Rrezik.. RaKi_BMW@hotmail.com
  Postime
  374
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  Imazh muti kemi neper bote,
  po se gjysma shqiptareve jane rrace e qelbur.

  o xfile, mos fol kaq hapur se do tbajn verejtje hahahahahh
  PS: ka drejt ky shoku e ka than trroc rrac l3sh1.

Tema tė Ngjashme

 1. Arlind Farizi: Imazhi dhe autoimazhi
  Nga Davius nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-05-2009, 07:50
 2. Imazhi i shqiptareve.
  Nga DYDRINAS nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-02-2009, 20:27
 3. Si mund tė pėrmirėsohet imazhi i Shqipėrisė dhe shqiptarėve?
  Nga tani_26 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 11-10-2005, 07:01
 4. Toni dhe imazhi i tij
  Nga toni_nė_PR nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 02-07-2005, 11:19
 5. Imazhi i gabuar pėr Shqipėrinė
  Nga ganoid nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-11-2002, 10:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •