Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 35
 1. #1
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220

  Kaloi kohe e gjate

  Kaloi nje kohe e gjate dhe nuk arrita te keme nje prezentim timin
  Dhe mendova qe si gjithe te tjeret edhe une te kem nje prezentim timin

  Ata qe me njohin emrin ma din ta ni me, por po jap disa te dhena personale rrethe vetes time

  Emri: Fisnik

  Mosha:20

  Vendlindja: Gjilan-Kosovė

  Arsimimi: Ende ne shkolle te mesme (viti fundit)

  Hobi: Sporti , Muzika & Gazetaria

  Deshirat: Shume deshira

  Enderrat: Te shetise boten

  Interesat:Nuk do veēoja ndonje interse specifik

  Do pershruaja veten me disa fjale te shkurtera:


  Pra une jame Fisnik-u deri me tani me keni njohur vetem me Emrin Necky
  Me pelqen te shikoj Dokumentare psh Doku shkencore si dhe ato Historike
  Gjitheashtu jame i apsionuar pas gjerave te mistershme,me kujtohet si femije gjithmon kam pyetur shume gjerat e ndryshme

  Me nje fjale do pershkruaja veten si nje njeri i thjeshte dhe ambicioz si ēdo i ri


  Gjithashtu kam per qefi shume profesionin e Gazetarit pasi mendoje eshte nje detyre e shente Profesioni i te qenit Gazetar

  Pak nga bota e Artit:

  Muzika:
  Me pelqen te degjoje Muziken Hip Hop,Techno por pa harruar edhe muziken e paster Shqipe

  Teatri:
  Ne kete pikepamje jame Out nuk e preferoje

  Filmi:
  Me pelqen te shikoje Filmat Aksion,Komik

  Sporti:
  Me pelqen te luaj Basketboll, si dhe Volejboll


  Ky ke nje Prezentim i shkurter nga une.....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 17-03-2009 mė 03:13

 2. #2
  tHeKtHi MaMa :P
  Anėtarėsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  43
  Postime
  1,708
  po pse s'prite te rritesh edhe pak te besh nje prezantim me te gjat hahah puq djali Gjilanit
  if love is the answer, could you rephrase the question?

 3. #3
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Citim Postuar mė parė nga prishtinase Lexo Postimin
  po pse s'prite te rritesh edhe pak te besh nje prezantim me te gjat hahah puq djali Gjilanit
  Jo per ndonje arsye por me mire vone se kurre thote nje fjale popullore

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Mirė se u prezantove, kalofsh sa mė bukur nė vazhdim.
  Sui generis

 5. #5
  SHQIPTARE Maska e h_one_y
  Anėtarėsuar
  22-12-2008
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  32
  Postime
  189
  perfundimisht bere prezentim, me pelqeu shum prezentimi, me gjithese disa nga informacionet i dinja, heheh.
  Rrahjet e zemrės nuk janė asgjė tjetėr pos hapa qė tė ēojnė drejt njė vdekje tė sigurtė!!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e argjenddre
  Anėtarėsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  26
  Postime
  521
  hheheh i vogel prezantimi por mjafton hehe

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,539
  shpejt qeke kujtu me u prezantu welcome niku
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  01-03-2009
  Vendndodhja
  tu pi pi pi. DoLLi Qe Paraqet Rrezik.. RaKi_BMW@hotmail.com
  Postime
  374
  Pra une jame Fisnik-u deri me tani me keni njohur vetem me Emrin Necky

  vallahi drejt me than po un ste njohe per vete, ti a me njehe kush jam ?


  nesje mir se erdhe o fisnik paske emer tbukur tipik shqiptar ti ajd bafsh qef o nick i ngjyrosur.  Respekt BaBa.

 9. #9
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Mir se na u prezantove ....

 10. #10
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Flm te gjtiheve

 11. #11
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Citim Postuar mė parė nga Tigri_Elbasanit Lexo Postimin
  vallahi drejt me than po un ste njohe per vete, ti a me njehe kush jam ?
  Jo te them te drejten nuk te njoh as une

 12. #12
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,559
  Si i thone? - Me mire vone se kurre

  Pune te mbare si mod.
  Elegance is an attitude.

 13. #13
  £u & £i Maska e xlindax
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  35
  Postime
  733
  Fillimisht mendova se kishe hap pashaporten e po i kopjoje ato qe shkruajte po shyqyr me von e more veten
  ...Mire se erdhe!
  Ogni xsona che passa nella mia vita č unica...
  Xkč lascia un poco di se..
  E prende un poco di me.

 14. #14
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  20 vjeē ne gjimnaz akoma ? Nuk na ke rrefyer arsyet

  Te pershendes
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 15. #15
  Citim Postuar mė parė nga necky Lexo Postimin
  Kaloi nje kohe e gjate dhe nuk arrita te keme nje prezentim timin
  Dhe mendova qe si gjithe te tjeret edhe une te kem nje prezentim timin

  Ata qe me njohin emrin ma din ta ni me, por po jap disa te dhena personale rrethe vetes time

  Emri: Fisnik

  Mosha:20

  Vendlindja: Gjilan-Kosovė

  Arsimimi: Ende ne shkolle te mesme (viti fundit)

  Hobi: Sporti , Muzika & Gazetaria

  Deshirat: Shume deshira : D

  Enderrat: Te shetise boten : p

  Interesat:Nuk do veēoja ndonje interse specifik

  Do pershruaja veten me disa fjale te shkurtera:


  Pra une jame Fisnik-u deri me tani me keni njohur vetem me Emrin Necky
  Me pelqen te shikoj Dokumentare psh Doku shkencore si dhe ato Historike
  Gjitheashtu jame i apsionuar pas gjerave te mistershme,me kujtohet si femije gjithmon kam pyetur shume gjerat e ndryshme

  Me nje fjale do pershkruaja veten si nje njeri i thjeshte dhe ambicioz si ēdo i ri


  Gjithashtu kam per qefi shume profesionin e Gazetarit pasi mendoje eshte nje detyre e shente Profesioni i te qenit Gazetar

  Pak nga bota e Artit:

  Muzika:
  Me pelqen te degjoje Muziken Hip Hop,Techno por pa harruar edhe muziken e paster Shqipe

  Teatri:
  Ne kete pikepamje jame Out nuk e preferoje

  Filmi:
  Me pelqen te shikoje Filmat Aksion,Komik

  Sporti:
  Me pelqen te luaj Basketboll, si dhe Volejboll


  Ky ke nje Prezentim i shkurter nga une.....
  Mire se erdhe.

  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  20 vjeē ne gjimnaz akoma ? Nuk na ke rrefyer arsyet : p

  Te pershendes : )
  Cuni eshte 20 vjec po ka 2 vjet qe eshte ne vit te katert ..
  lol(se bej shaka ) : D
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #16
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,686
  Prite sa te behesh moderator qe te prezantohesh ? Ne fakt si moderator te takon te kesh nje teme prezantimi , jo per gje por edhe ne ta dime me mire se kush na moderon dhe kush na i fshin postimet ( shaka mos e mer per zemer )

  Gjithsesi mire se u prezantove .
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 17. #17
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  20 vjeē ne gjimnaz akoma ? Nuk na ke rrefyer arsyet

  Te pershendes
  Pike se pari nuk jame ne Gjimnaz/Jame ne drejtim profesion Elektro Informatik
  Se dyti tek ne ne Kosove me reformen e bere ne sistemin arsmor bejme tani 13 klas(Gjimnzet deri ne klasen e 12)
  Dhe se treti kam hyre pak me i rritur ne shkolle sepse nuk doja te shkoja ne shkolle (hajgare)

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-10-2008
  Vendndodhja
  Republic oF Kosovo
  Postime
  1,163
  Mir se u prezentove, mir se erdhe Fisnik.....

 19. #19
  Zoti i di te gjitha Maska e shoferi
  Anėtarėsuar
  15-01-2008
  Vendndodhja
  Malishev
  Postime
  65
  pershendetje fisnik shum bukur edhe je ne mosh te mir nga une vetem urime dhe shum shum suksese
  Zoti i di te gjitha

 20. #20
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Shyqyr qe u prezantove se na le ne dilem.

  Kalofsh bukur.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •