Close
Faqja 0 prej 26 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 503

Tema: FC Inter

 1. #1
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Anėtarėsuar
  14-09-2004
  Mosha
  39
  Postime
  1,537

  FC Inter

  Pershendetje te nderuar tifoze te interit. Ju ftoj tek kjo teme te diskutoni rreth skuadres se INTERIT.
  Tema tjeter qe zhdukur se kush qe ai gjeni qe e hoqi i zot e di.
  Gjithsesi ja kalofshi mire.

  FORCA INTER...

 2. #2
  ... qė gjithnjė falė ... Maska e BIBIU
  Anėtarėsuar
  25-04-2008
  Vendndodhja
  Periferi e Prishtines
  Mosha
  52
  Postime
  388
  Inter urime...

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Sido*
  Anėtarėsuar
  25-04-2008
  Mosha
  27
  Postime
  69
  rreth ndeshjes me Man utd qka kishit mendu per lojen e Interit si musafir ...

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Prite prite juventusin, se po vjen me 200 km/h
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 5. #5
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  inter sot perballet me fiorentinen ne nje sfide te forte ku interit i duhen 3 piket dhe nje fitore bindshem per te lene manjan humbjen ne champions si dhe per ti treguar pepinove qe inter eshte skuadra nr 1 ne itali.

  forca INter
  vari leshte

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e AGREPI_25
  Anėtarėsuar
  24-01-2009
  Postime
  234
  ku je o oli se ke humbe fare

 7. #7
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  tek kanali tv shteteror raidue kan ftuar paparesten arbitrin e moxhit ne calciopoli dhe po i ben gjynafqarin dhe kerkon te rikthehet te arbitroj ne itali.

  Me sa duket vetem me menxyren e moxhit mund te thyhet interi dhe mafiozet mund te bejn pazarlliqe ne kampionat!

  kjo menxyre qe ndodh vetem ne itali le shume per te deshiruar. Ky arbiter leshi qe vjen edhe shan pikerisht interin????? Me fal por arbitrat nuk kan skuadra dhe duhet te jen neutral dhe jo kunder interit.
  vari leshte

 8. #8
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  Kampionet E Italise
  Forca Inter
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga oliinter : 15-03-2009 mė 14:10
  vari leshte

 9. #9
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  inter - firorentina 2-0

  forca INTERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

  edhe + 3 me shume ne kete kampionat por ajo qe bie ne sy ne kete ndeshja jan kartonat e verdhe kunder interit...

  arbitri ne kete rast nuk ka kursyer as julio cesar qe njifet qe eshte futbollist klasi por mafia moxhiane po e pergatit terrenin per tu rikthyer ne pushtet.

  Edhe 8 jave ka ngelur nga kampionati dhe shpallemi kampione.

  forca INTER
  vari leshte

 10. #10
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  Citim Postuar mė parė nga KOKASHTA Lexo Postimin
  Prite prite juventusin, se po vjen me 200 km/h
  inter e ka shpejtesine e ferrarit kokekashta i kalon 200
  vari leshte

 11. #11
  Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
  Anėtarėsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  33
  Postime
  923
  Hajde gol hajde
  Super gol i Ibres ne kete ndeshje
  E kam tė vėshtirė tė gjykoj tė tjerėt , por tė tjerėt e kan tė vėshtirė pėr mos mė gjykuar mua.....

 12. #12
  Resistant!!!! Maska e Klevi
  Anėtarėsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  34
  Postime
  220
  Gol i bukur i Ibres por akoma duhet pun per interin qe te jete bindese.
  Forza inter
  It's nice to be important, but it's more important to be nice...!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e eagle_black
  Anėtarėsuar
  17-12-2008
  Vendndodhja
  LAGJIA E JOHANIT
  Postime
  357
  uroime per fitoren gjithe INTERISTEVE
  ``I wanna thank the almighty for making me ALBANIAN, since theres no greater HONOR``

 14. #14
  Kemi nje skuader fantastike djema veq kush na ka inat


  Ibra shenoj nje gole fantastik .

  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

 15. #15
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  Citim Postuar mė parė nga Fittox Lexo Postimin
  Kemi nje skuader fantastike djema veq kush na ka inat


  Ibra shenoj nje gole fantastik .

  goli i ibres ju tregoj edhe njeher kundershtareve kush eshte padron ne itali edhe per kete vit.

  Duhen me shume perforcime per ne champions por keta italianet i shqepim ne dru edhe me kete ekip.

  forca INTER edhe 7 fitore nje barazim na duhet
  vari leshte

 16. #16
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  inter versus fiorentina www.youtube.com/watch?v=NySn1SbuY2I
  vari leshte

 17. #17
  kampionet e kartonit

 18. #18
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  djema ne menyer qe te mos na fshihen me temat do ju keshilloja qe te mos citojn asnje milanist ose juventin ne kete teme.

  Vetem injorojini dhe keshtu qe nuk do ken asnje shans per grindje me ne.

  FORCA INTER
  vari leshte

 19. #19
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Postime
  812
  tifozet e Milan dhe Manchester jan te gjith njelloj ...mendjemedhenj... si ekipet dhe tifozet ..jan msu tu i vjedh ndeshjet me gjygjtar dhe tani qe po i kapin me presh ne duar po pelcasin nga inati...come on Inter .. come on Liverpool, come on Chelsea ... f.off Milan Man Utd

 20. #20
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  kete fundjave kemi perballe ekipin e rexhines qe nuk ka se cfare te humbe dhe do i luaj te gjitha kartat. ndeshja perfundon 2-1 per inter.

  forca inter se do shpallemi kampion pas disa javesh.
  vari leshte

Faqja 0 prej 26 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Manchester United
  Nga OO7 nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 726
  Postimi i Fundit: 08-04-2010, 12:13
 2. FC Barcelona
  Nga DoLpHiN nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 501
  Postimi i Fundit: 15-09-2009, 21:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •