Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se ka qene politikani i javes?

Votues
9. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • LULEZIM BASHA

  1 11.11%
 • BAMIR TOPI

  1 11.11%
 • YLLI PANGO

  6 66.67%
 • ALDO BUMCI

  1 11.11%
 • SALI BERISHA

  0 0%
 • JOZEFINA TOPALLI

  0 0%
 • EDI RAMA

  0 0%
 • ILIR META

  0 0%
 • ERION VILIAJ

  0 0%
 • ARTA DADE

  0 0%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #-19
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266

  Kush mendoni se ka qene politikani i javes?

  Kush mendoni se ka qene politikani i javes?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga toni007 : 07-03-2009 mė 20:28
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,121
  Jemin Gjana pa dyshim! Duhet te plotesosh kriteret per te marre pjese ne panairet e bujqesis neper Berlin, Londer,etj!
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 3. #-17
  Ylli Pango pa dyshim.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #-16
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Ska fjale Top politkani javes eshte Ylli Pango

 5. #-15
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,639
  Ku e keni emrin e Rufi Osmanit !!! Me pa diskutim Rufi Osmani ka qene politikane i javes, muajit biles edhe i vitit
  WE WILL NOT GO DOWN!

Tema tė Ngjashme

 1. Cfare mendoni per Hitlerin dhe "Mein Kampf"
  Nga wittstar nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 20:15
 2. A mendoni tė ktheheni nė Shqipėri ?
  Nga Arbushi nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 07:06
 3. Cfare mendoni pėr lakuriqėsinė e femrave shqiptare?
  Nga vesaaa nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 454
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 16:02
 4. Pyetesor: Si mendoni...?
  Nga gea_07 nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2007, 18:47
 5. Si mendoni...?
  Nga PRI-LTN nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-02-2007, 16:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •