Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 137 prej 137
 1. #121
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. #122
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  B@Ne dhe Hotlani, ju faleminderit pr urimin.
  Un mora fotografit tuaja q i sollt dhe i bra n nj. Fotos s Hotlanit, njrs ia kam ndrruar vendin. Besoj sipas ksaj q kam br ndiqet nj kronologji e mir.
  Respekt,

  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 07-03-2013 m 21:34
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 3. #123
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Dhurata m e dashur pr mua, nga ish nxnsi im

  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 07-03-2013 m 21:47
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 4. #124
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Dhurata m e dashur pr mua, nga ish nxnsi im

  Citim Postuar m par nga ademgashi_dk Lexo Postimin
  T dashur miq t vegjl – ju q sapo keni msuar alfabetin e gjuhs son t bukur – shqipe;
  T dashur sivllezr msues, ju q keni udhhequr klasat e para,

  Ju uroj nga zemra,

  Gzuar Dita e Abetares!

  P.S. T dashu miq ( prindr ), sapo mabrova s punuari nj klip pr t vegjlit tan, t cilt sapo kan msuar alfabetin. Atyre tani u sht hapur rruga pr n jet. Ia vlente t humbisja koh ( mbi 3 or) pr ta. Ata jan ardhmria jon. Mos hezitoni, n emrin tim i prshndesni dhe i prqafoni fort ata, duke u treguar se ju prshndet nga larg nj msues q kurr s'i ka harruar nxnsit e vet.

  http://www.youtube.com/watch?v=aZbFXWaYYP0
  .
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 5. #125
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  NJ URIM T VEANT PR MSIMDHNSIT E SHKOLLS FILLORE "KOSOVA NA PRET" N STANKOVEC T MAQEDONIS, n periudhn maj - qershor 199, me t cilt na bashkoi fati i njjt - dbimi me dhun nga vatrat strgjyshore e pr pasoj gjetem strehim n kampin e refugjatve t lufts n Stankovec II.


 6. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  Nete (07-03-2015)

 7. #126
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Urime gjithe mesimdhenesve

 8. #127
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime n 424 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Gezuar festen te gjithe mesuesve te forumit dhe jashte tij.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. #128
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime n 388 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Gezuar 7 Marsin prinderve qe na mesojne te hedhim hapin e pare ne jete. .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 10. #129
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  SHKOLLA SHQIPE N DANIMARK 1999 -2003

  KREMTIMI I DITS S MSUESIT 7 MARS 2001

  PROGRAM ARTISTIK ME NXNSIT E SHKOLLS

  P.S. Klipin e solla t paprpunuar dhe kt e bra me qllim. Her - her gjat zhvillimit t ngjarjes - programit do t ket edhe zhurm. Sic thash me qllim nuk e hoqa. Durojeni edhe ju kt zhurm, zhurm e cila neve msuesve na duket cicrim.

  https://www.youtube.com/watch?v=N1se...ature=youtu.be
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 07-03-2015 m 08:43

 11. #130
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  NJ FALNDERIM PR MSUESIT
  E QENDRS S REFUGJATVE N RANDERS T DANIMARKS,
  VITI SHKOLLOR 1999/2000

  T dashur koleg, n kt dit t shnuar Ditn e Msuesit, u kujtova t ju uroj kt dit dhe njhersh t ju falnderoj pr gjith kontributin q keni dhn n at koh t vshtir, pr t'u dal n ndihm atyre fmijve t traumatizuar e q kishin prjetuar 1000 mynxyra, e pr t ruajtur kshtu fjaln e bukur shqipe, por edhe traditn e kulturn ton.

  https://www.facebook.com/64378165899...type=1&theater


 12. #131
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,883
  Faleminderit
  311
  181 falenderime n 148 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Gezuar festen e bukur te mesuesi!

 13. #132
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Urime Dita e Msuesit!

  Emri: hOyH_e.jpg

Shikime: 8021

Madhsia: 28.3 KB

 14. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  pranvera bica (07-03-2016)

 15. #133
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,883
  Faleminderit
  311
  181 falenderime n 148 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Citim Postuar m par nga sadri zeka Lexo Postimin
  Urime Dita e Msuesit!

  Emri: hOyH_e.jpg

Shikime: 8021

Madhsia: 28.3 KB
  Shume flm. Sadri Zeka per urimin qe beni per ne mesuesit !

 16. Anetart m posht kan falenderuar pranvera bica pr postimin:


 17. #134
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  168
  117 falenderime n 104 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Gzuar 7 Marsin, Ditn e Msuesit
  BETIMI SOLEMN I MSUESIT
  Do ta kryej detyrimin tim me ndrgjegje dhe krenari.
  Nxnsit e mi nuk do t jen vetm nxns, por edhe fmij dhe kurr nuk do t harroj q pr fatin e tyre mbaj edhe vet nj pjes t prgjegjsis.
  Do ta mbroj me t gjitha mjetet ekzistuese nderin e profesionit t arsimtarit.
  Kolegt e mi do her do t jen edhe miqt e mi.
  N bashkpunim me ta do t prpiqem q vazhdimisht ta prkryej veprimtarin e shkolls n kuptimin efikas t njohjes s t gjithave t drejtave n edukimin dhe barazin sociale n arsim.
  Kt betim solemn e jap plotsisht n mnyr t lir dhe me nder
  Silence is golden.

 18. #135
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime n 339 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Gzuar Festn t gjith msuesve e msueseve pjes e ktij forumi dhe atyre lexues t tij !


 19. #136
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,115
  Faleminderit
  267
  363 falenderime n 339 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!


 20. #137
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,988
  Faleminderit
  29
  34 falenderime n 27 postime

  Pr: Gzuar 7 Marsin t dashur sivllezr msues!

  Urim pr t gjith sivllezrit e simotrat msues,

  Emri: hOyH_e.jpg

Shikime: 807

Madhsia: 28.3 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 07-03-2019 m 17:07
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 21. Anetart m posht kan falenderuar projekti21_dk pr postimin:

  SERAFIM DILO (07-03-2019)

Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Tema t Ngjashme

 1. Odhise Grillo, shkrimtari i dashur i fmijve
  Nga StormAngel n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-10-2013, 11:04
 2. Reforma arsimore n Elbasan, vitin tjetr ikin 150 msues
  Nga Zemrushja n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 13:54
 3. Gonxhe Bojaxhiu - Nn Tereza
  Nga Brari n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 14:05
 4. Kisha katolike dhe arsimi ne Mirdite
  Nga Ermal 22 n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-07-2006, 15:15
 5. Flamur Nallbani
  Nga Albo n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2002, 03:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •