Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Besimtar Musliman Maska e GjeNcHe.-.D
  Antarsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pej
  Mosha
  25
  Postime
  521
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Thumbs up far mendoni pr *POMFRIT*

  A beni shpesh pomfrit ???


  une shum shpesh shum i kona hehe

  pres pergjigjet tuaja
  Ndryshuar pr her t fundit nga [Perla] : 26-03-2009 m 10:46

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  26-10-2008
  Vendndodhja
  Republic oF Kosovo
  Postime
  1,166
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  ...mua nuk me pelqen , sepse shtojn shum "fet" ne trup.

Tema t Ngjashme

 1. Cfare mendoni per Hitlerin dhe "Mein Kampf"
  Nga wittstar n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 19:15
 2. A mendoni t ktheheni n Shqipri ?
  Nga Arbushi n forumin Kultur demokratike
  Prgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 06:06
 3. Cfare mendoni pr lakuriqsin e femrave shqiptare?
  Nga vesaaa n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 454
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 15:02
 4. Pyetesor: Si mendoni...?
  Nga gea_07 n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2007, 18:47
 5. Si mendoni...?
  Nga PRI-LTN n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-02-2007, 15:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •