Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 25
 1. #1

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Keshilla rreth Islamit* Video (English)

  Selam Aleikum,
  Doja te sillja disa keshilla ne forme miqesore rreth Islamit,me vjen keq qe do jene ne gjuhen angleze,

  Videoja 1 (Veprime te shikohen gjate xhumase)
  (Mos ma keqkuptoni temen)

 2. #2

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Video 2 (25,000 $ per nje martese)
  Pse njerezit e veshtiresojne kaq shume martesen kur jetojme ne nje dynja ku harami eshte sheshit ?!


 3. #3

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  E keni parasysh kur vine festat e fundvitit? Dhe njerezit turren per te blere nga uljet e medha te cmimeve?Kujt i intereson festa ?!

  Ja menyra si ti shpetoni disa festave pa u vene re


 4. #4
  Nderi i Universit Maska e Gostivari_usa
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Atje ku nuk me gjeni dot!
  Postime
  3,667
  Faleminderit
  7
  11 falenderime nė 11 postime
  Ask Baba Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!
  Eshte genial ky njeri!!! Shum keq qe nuk kemi ma shum musliman si puna e tij.
  Per vehte i kam pa te gjitha videot e tij, biles jam regjistru tek faqja e tij ne youtube, por jo vetem e tij por edhe te nje vellau tjeter naliakbar etj etj!

  GV_USA
  WE WILL NOT GO DOWN!

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Alejkum Selam moter La_Lune,
  In Shae Allah videot qe solle do na sherbejne ne te ardhmen.

  Ajo thenia per martesen ishte shume e qelluar.

 6. #6

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Video 4 (Harami) Me e preferuara ime. Ky djale eshte gjeni,tregon realitetin ku jemi dhe problemet qe hasim.

  E keni parasysh paragjykuesit?!Ka menyra e menyra per te keshilluar dike e jo duke e poshteruar,kujtoni hadithin e nje personi i cili urinoi ne xhami dhe te gjithe u ngriten per ta vrare brenda ne xhami,e profeti a.s i ndaloi dhe i tha ta linin sa te mbaronte dhe i tha qe ta pastonin me uje,impakti qe krijoi ky veprim i Profetit a.s?Personi u be musliman.


 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  po me pelqekan videot e ketij djalit.
  Allahu ta shperblefte moter La Lune.

 8. #8

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Zoti te shtofte dijen xfile.

 9. #9

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  video 5 (Si te kaloni ne aeroport pa u vene re tek kontrolli? )


 10. #10
  ***
  Anėtarėsuar
  03-07-2008
  Postime
  846
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Shum drru ky tipi. Gjithsesi ju pergezoj per kete video. Allahu xh sh jua shperbleft.

 11. #11

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Arroganca.

  Sa me shume arrogant te jete njeriu aq me shume injorant behet.Nuk te lene kohen as te flasesh,disa "tips" qe e bejne nje person Arrogant.

  Mos harroni qe suksesi vjen vetem prej Allahut xh.sh.


 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Shume e goditur kjo e arrogances.

 13. #13

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kritika

  Pse njerezit dine vetem te kritikojne?Ndoshta sepse eshte gjeja me e lehte per tu bere!
  Po kur vjen puna per keshilla?


 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Bani gjk
  Anėtarėsuar
  06-01-2005
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nje pjes e nje dokumentar shum interesant dhe domethens.

 15. #15

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Dita e Xhumase (Titra Shqip) Me ne fund


 16. #16
  i/e regjistruar Maska e burbuqe1
  Anėtarėsuar
  23-11-2007
  Postime
  220
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Selam alejkum

  Disa pengesa gjate namazit...


 17. #17
  i/e regjistruar Maska e burbuqe1
  Anėtarėsuar
  23-11-2007
  Postime
  220
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Khalid Yasin - Advice to muslim women


 18. #18

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga burbuqe1 Lexo Postimin
  Selam alejkum

  Disa pengesa gjate namazit...

  http://www.youtube.com/watch?v=wqlIy...eature=related

  Nice

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e burbuqe1
  Anėtarėsuar
  23-11-2007
  Postime
  220
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 20. #20

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postimFaqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Skėnderbeu
  Nga Arbushi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 13:46
 2. Kėshilla Estetike/Nė kushte shtėpiake
  Nga Mina nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 225
  Postimi i Fundit: 05-02-2015, 12:50

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •