Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 81
 1. #41
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Jaguar XF karavan
  Limuzina sportive Jaguar XF bėhet edhe me versionin karavan.

  Jaguar qė njė kohė tė gjatė ėshtė duke punuar nė versionin karavan tė modelit tė vet XF, i cili sė shpejti do tė duhej tė paraqitej edhe zyrtarisht.

  Nė formė jozyrtare, premiera ėshtė pėrcaktuar pėr panairin e automjeteve nė Frankfurt gjatė vjeshtės.

  Edhe pse bėhet fjalė pėr versionin sallon, automjeti i paraqitur, sipas pohimeve tė njė burimi tė brendshėm, do tė jetė i gatshėm pėr prodhimin serik, i cili do tė duhej tė fillonte deri nė fund tė kėtij viti.

  Ėshtė shumė interesante se po punohet edhe nė versionin R – Jaguar XF-R Estate me 510 kuaj fuqi i cili do tė jetė njė konkurrent i fortė pėr karavanėt e fuqishėm nga Gjermania.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 2. #42
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Opel pėrgatit modelin Corsa 4x4 pėr vitin 2011  Prodhuesve, tė cilėt automjetet e tyre kompakte i kthejnė nė ato sportive, sė shpejti do t’u bashkohet edhe Opel, pohojnė nė portalin e njohur britanik pėr automobilistikė - Autoexpress.

  Britanikėt kanė arritur deri tek informata tė besueshme dhe fotografi, sipas tė cilave, siē pohojnė gjermanėt, kanė arritur tė krijojnė Opel Corsan 4x4.

  Corsa sportive gjoja do tė duhej tė ndėrtohej nė platformėn e pėrshtatur tė modelit Agila.

  Automjetin me tė cilin prodhuesi gjerman i automjeteve Opel, do t’i konkurronte edhe atij Yeti, tė paraqitur kohė mė parė nga Skoda, do ta fusin nė lėvizje njė paletė e motorėve tė vegjėl me turbo-mbushės me benzinė dhe naftė.

  Corsa 4x4 megjithatė nuk do tė paraqitet para gjeneratės sė re tė Corsa e Meriva diku nė vitin 2011, pohojnė britanikėt.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 3. #43
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A4 – mė i miri nė Gjermani  Audi A4 ne tregun gjerman i ka mundur tė gjithė rivalėt e tij.

  Audi A4 vitin e kaluar ka qenė automjeti mė i shitur nė klasėn e vet nė tregun gjerman, tanimė tradicionalisht mė tė madhin nė Evropė, kur bėhet fjalė pėr limuzinat luksoze tė klasės sė mesme.

  Gjithsej janė shitur 98.714 njėsi tė kėtij modeli, me tė cilėn gjė janė mundur bindshėm rivalėt.

  Sa i pėrket vetė Audit, modeli A4 merr madje 40% nė Gjermani.

  As automjetet tjera me katėr unaza nė maskėn e pėrparme nuk janė mbrapa – A6 gjithashtu ėshtė lider nė segmentin e vet, qė vlen edhe pėr modelin TT.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 4. #44
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Mercedes E63 AMG  Qysh muajin e ardhshėm nė panairin e automjeteve nė New York do tė paraqitet versioni sportiv i AMG-sė.

  Mercedes E63 AMG futet nė lėvizje nga motori i njohur AMG prej 6.2 litrash, 525 kuaj fuqi dhe moment tė rrotullimit prej 630 Nm.

  Performansat janė diē mė tė mira nė krahasim me versionin paraprak – 4.5 sekonda deri nė 100 km/h, derisa shpejtėsia maksimale, natyrisht, nė mėnyrė elektronike ėshtė kufizuar nė 250 km/h. Megjithatė, me njė pagesė bukur tė majme shtesė kufizimi mund tė largohet
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 5. #45
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Prezantohet makina Tesla Roadster
  Roadster 2009 ka katėr dyer dhe zė vetėm dy pasagjer. Ėshtė njė makinė sportive dhe shumė e pėrshtatshme me vetėm dy shpejtėsi.

  Motori i saj standard ka 258 fuqi dhe bėn lirim standard tė gazrave.

  Roadster 2009 ėshtė projekt i vitit 2008 por nė shitje ka dalė kėtė viti dhe kushton 109 000 dollarė.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 6. #46
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Toyota prezanton modelin Camry pėr 2010
  Makina Camry do tė jetė me katėr dyer dhe do tė zė pesė pasagjer. Ėshtė njė makinė familjare.

  Camry-Grade 6-Spd MT, ka njė motor 169 kuaj fuqi dhe harxhon deri nė 8 litra nė 100 km. Ka gjashtė shpejtėsi manuale dhe bėn lirim standard tė gazrave. Motori i saj mund tė porositet edhe me 268 kuaj fuqi.

  Camry do tė jetė projekt automobilistik i vitit 2010 dhe do tė shitet nė kėtė vit.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 7. #47
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Tata Nano, automobili mė i lirė nė botė  Tata Nano, automobili mė i lirė nė botė, do tė prezantohet nė Indi.

  Me ēmimin 100,000 rupi (1,979 dollar ose 1,366 funte), Nano do tė prezantohet nė Mumbai, para se tė shitet nė mbarė Indinė nė 10 ditėt e ardhshme.

  Tata shpreson se automobili, 3 metra i gjatė dhe me 5 ulėse do tė jetė mjaft i lirė sa do t’i inkurajojė miliona indianė qė tė heqin dorė nga motoēikletat e tyre.

  Ekspertėt e industrisė sė automobilave vlerėsojnė se Tatas do t’i duhen 5 deri nė 6 vjet pėr tė filluar tė bėj profit me Nanon.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 8. #48
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kia paraqet versionin hibrid
  Kia ka paraqitur nė tregun korean versionin hibrid tė modelit Forte, ndėrsa tash pėr tash nuk ėshtė njoftuar nėse ky automjet do tė paraqitet nė treg edhe nė vendet tjera.

  Kia Forte LPI Hybrid ka motor me benzinė, 1.6 litra dhe zhvillon 114 KF, ndėrsa pėr ndihmesė e ka elektromotorin 15 kW/20.4 KF.

  Leva e marsheve, kuptohet ėshtė automatike, por jo klasike, por i pashkallėzuar- CVT.

  Pėr shkak tė ēmimit tė lartė, peshės, teknologjisė hibride dhe marshit automatik, dhe harxhimit jo aq mbresėlėnės (5.8 l/100), duket se nuk do tė ketė edhe aq blerės nė Evropė, duke llogaritur ekzistimin e automjeteve tė mira dizel.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 9. #49
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Tata Nano nė tė ardhmen edhe nė Evropė dhe Amerikė
  Tata Nano ėshtė automjet pėr tė cilin ėshtė folur mė sė shumti gjatė kėtij viti, i konsideruar si automjeti mė i lirė nė botė duke lėkundur tė gjithė industrinė automobilistike.

  Megjithatė ēmimi i tij prej 2.000 dollarėsh, pa tatim vlen vetėm pėr Indinė, kėshtu qė prodhuesit tjerė nuk janė edhe aq tė shqetėsuar.

  Siē njofton “Financial Times”, kompania Tata Motors ėshtė duke planifikuar qė prodhimin e vet ta nxjerrė edhe nė tregjet evropiane dhe ato amerikane.

  Prodhuesit e Tata Nanos janė tė vetėdijshėm se duhet t’i plotėsojnė shumė standarde pėr siguri dhe pėr ekologji, dhe tė shtojnė edhe aparaturė shtesė nėse dėshirojnė tė kenė sukses, mirėpo kjo do tė thotė se do tė duhet ta rrisin edhe ēmimin.

  Planet qė ky automjet tė arrijė nė Evropė llogariten deri nė vitin 2011, ndėrsa pėr nė SHBA, nė vitin 2012.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 10. #50
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Toyota prezanton Tacoma 4X2 2009
  Tacoma 4X2 ėshtė njė kamionetė me katėr dyer pėr pesė pasagjer. Nė dispozicion keni 11 shpejtėsi pėr vendet malore dhe nė rrafshina, pėrderisa mund tė llogariten vetėm gjashtė shpejtėsi manuale.

  Motori i saj ėshtė 159 kuaj fuqi dhe harxhon 11 litra nė 100 km katrorė, varėsisht prej vendit. Makina bėn lirim mesatar tė gazrave ndėrkaq me porosi motori i saj mund tė bėhet deri nė 236 kuaj fuqi.

  Tacoma 4X2 ėshtė projekt i vitit 2008 tė Toyota-s por nė shitje ka dalė kėtė vit dhe kushton nga 14 210 – 23 450 dollarė.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 11. #51
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  VW prezanton Volkswagen CC 2009
  VW CC ėshtė njė automobil me katėr dyer pėr katėr pasagjer me njė enterier sportiv me pesė shpejtėsi, qoftė manuale apo automatike, varėsisht nga dėshira e vozitėsit.

  CC ka 200 kuaj fuqi dhe harxhon tetė litra nė 100 km. Makina liron sasi minimale tė gazrave dhe ėshtė njė makinė qė nuk e ndot ambientin. Motori i saj mund tė porositet dhe tė rritet nė 280 kuaj fuqi.

  CC ėshtė krejtėsisht e re dhe prodhim i kėtij viti, ndėrkaq pėr ata qė kanė para nuk ėshtė njė makinė e shtrenjtė pasi kushton nga 25 252 deri nė 37 277 dollarė.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 12. #52
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  [B][COLOR="Blue"]Hyundai Blue Drive [/COLOR][/B]
  Hyundai Motor Company ia ka paraqitur publikut pėr herė tė parė logon – Blue Drive. Ajo pėrbėhet nga njė gjethe e gjelbėr e cila simbolizon ciklin jetėsor tė tokės, derisa ngjyra e kaltėr simbolizon pastėrtinė e oqeanit dhe qiellit.

  Modeli i parė i cili nė vete do tė bartė kėtė shenjė ėshtė i30 Blue me teknologjinė inovative ISG (Idle Stop Go). Bėhet fjalė pėr njė sistem i cili ndalė motorin gjatė kohės sa qėndron nė vend, dhe e nis atė sėrish me tė lėvizur me tė cilėn zvogėlohet shpenzimi i karburantit dhe rrjedhimisht emetimi i dyoksid karbonit.

  Gama e modeleve Blue Drive sė shpejti do tė zgjerohet edhe mė shumė me modelet tani pėr tani konceptuale Gas-Electric Hybrid, LPI- Electric Hybrid, modelet me motorėt Flex-Fuel, modelet me motorėt CRDi dhe teknologjinė CFP dhe modelet me hidrogjen.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 13. #53
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  54
  Postime
  623
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 6 postime
  KENAQU SE I PE.............
  POR DERI KETU, SE PARE NUK KE he he he
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 14. #54
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Peugeot 3008 paraqitet nė Gjenevė
  Peugeot e ka promovuar nė Gjenevė versionin serik tė tipit njėvėllimor sportiv, Peugeot 3008.

  MPV dhe SUV nė njė ‘paketim’- Peugeot 3008 ofron funksionalitet dhe kėnaqėsi gjatė vozitjes.

  Bėhet fjalė pėr njė model familjar, i cili ėshtė i ngritur pakėz mė tepėr nga toka, me qėllim qė tė shfaqen atributet ‘cross-over’ tė cilat i pėrmban ky automjet.

  Ky model dallon nė pamje nga gama e zakonshme e automjeteve tė Peugeot, me ē’rast jep idenė se si do tė duken modelet tjera tė Peugeot nė tė ardhmen.

  3008 bazohet nė platformėn e pėrshtatur tė modelit 308, qė do tė thotė se sigurisht do tė duhej tė ketė edhe paletėn e njėjtė tė motorėve.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 15. #55
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Porsche Carrera GT3 bie nė sy nė Gjenevė
  Nė kuadėr tė grupit tė automjeteve gjermane tė promovuara nė Gjenevė, ka rėnė nė sy versioni gjysmė-sportiv i Porsche Carrera, GT3, i cili pėrmbush kėrkesat e dashamirėsve tė motorėve klasikė-atmosferikė me benzinė.

  Magjistarėt e Porschesė, padyshim qė dinė tė prodhojnė njė automjet tė cilin do ta ‘shijojė’ vozitėsi.

  Motori 3.8 litėrsh me gjashtė cilindra, zhvillon 430 KF, pa ndihmėn e mbushėsit turbo, qė do tė thotė se ka 20 KF mė shumė se versioni mėparshėm.

  Performancat e Porsche Carrera, GT3 janė tė mjaftueshme pėr ta kėnaqur secilin entuziast: shpejtėsinė prej 100 km/h e arrin pėr 4.1 sekonda, ndėrsa shpejtėsia maksimale e arritshme ėshtė 312 km/h.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 16. #56
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Anulohet Fiesta RS
  Pėr shkak tė krizės financiare botėrore shumė automjete tė planifikuara nuk do tė paraqiten, e nė mesin e tyre gjendet edhe Ford Fiesta RS.

  Versioni sportiv i Fiestas, me shenjėn shtesė RS, ėshtė dashur tė nis shitjen vitin e ardhshėm, por sipas informatave tė fundit kjo nuk do tė ndodhė.

  Nė fakt, duket se i tėrė projekti ėshtė shuar, prandaj automjetet siē janė Renault Clio RS e Opel Corsa OPC do tė mbesin pa rivalin e tyre tė rrezikshėm.

  Ford Fiesta RS ėshtė dashur tė ketė motor 1.6 litėrsh me rreth 200 kuaj fuqi, qė do t’i ofronte performansa mė shumė se modeste.

  Ata qė kanė qenė tė interesuar pėr kėtė automjet sportiv, u mbetet tė presin kohė mė tė mira.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 17. #57
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  E class i ri Brabus
  E klasa e re sapo ka dalė, e djemtė nga Brabus veēmė e kanė pėrgatitur versionin e vet.

  Pasi qė versioni AMG e Mercedesit tė ri tė klasės E do tė vjen mė pas, tė gjithė vozitėsit pėr tė cilėt E500 nuk ėshtė i shpejtė sa duhet, mund tė blejnė versionin Brabus tė kėtij automjeti.

  Si zakonisht, nė tė ėshtė motori V8 i modelit E500, por nga 5.5 ėshtė rritur nė 6.1 litra. Po ashtu nė gjendet edhe elektronika e re si dhe sistemi i ri i ajrosjes, prandaj fuqia prej 388 ėshtė rritur nė 462 kuaj fuqi.

  Shpejtėsinė deri nė 100 kilometra nė orė e arrinė pėr 4.7 sekonda, derisa shpejtėsia maksimale ėshtė 305 km/h.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga new-man Lexo Postimin  Roadster 2009 ka katėr dyer dhe zė vetėm dy pasagjer. Ėshtė njė makinė sportive dhe shumė e pėrshtatshme me vetėm dy shpejtėsi.

  Motori i saj standard ka 258 fuqi dhe bėn lirim standard tė gazrave.

  Roadster 2009 ėshtė projekt i vitit 2008 por nė shitje ka dalė kėtė viti dhe kushton 109 000 dollarė.

  Tesla Roadster nuk liron fare gazra, sepse leviz me eneregji elektrike e prodhuar nga 6831 bateri (te njejta me ato qe perdoren ne laptop). Per me shume:

  Specifikacionet e Tesla Roadster
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga hot_prinz : 06-04-2009 mė 18:19 Arsyeja: ndryshim

 19. #59
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Automjeti botėror i vitit ėshtė Volkswagen Golf
  Nė panairin e New Yorkut tanimė tradicionalisht ėshtė pėrzgjedhur automjeti i viti (World Car of the Year). Nė vitin 2009 ky nder i ka takuar Volkswagen Golfit tė gjeneratės sė gjashtė.

  Pesėdhjetė e nėntė gazetarė tė automobilistikes nga njėzet e nėntė shtete e kanė zgjedhur VW Golfin pėr automjetin mė tė mirė nė botė para Ford Fiestas e Toyota IQ-sė.

  Nė kategorinė pėr automjetin mė tė mirė sportiv tė vitit nė botė ėshtė zgjedhur Nissan GT-R para Corvette ZR 1 e Porsche 911.

  Ēmimi pėr dizajnin mė tė mirė i ka takuar automjetit Fiat 500 i cili ka fituar ndaj Jaguar XF e Citroėn C5.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

 20. #60
  It's Good to Be Yourself Maska e new-man
  Anėtarėsuar
  16-10-2008
  Mosha
  25
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kia Koup
  Automjeti i parė ‘kupe’ i kompanisė koreane Kia, karakterizohet me dizajn atraktiv edhe pse pak a shumė ngjanė me Civic. Platforma ėshtė thuajse krejtėsisht e re, e cila duhet tė mundėsoji aftėsi mė tė mira tė vozitjes

  Plani pėr ta pushtuar tregun botėror tė automjeteve, nuk mund tė realizohet pa njė model sportiv. Pėr kėtė arsye, Kia i ka kushtuar vėmendje tė veēantė konstruktimit tė kėtij modeli, i cili krahas pamjes sė bukur duhet tė jetė i kėndshėm nė vozitje dhe nuk duhet tė kushtojė shtrenjtė.

  Tėrheqja ėshtė me rrotat e para, ndėrsa sa i pėrket motorizimit, do tė ekzistojnė automjete me lloje tė ndryshme tė motorėve benzinė: me 2.0 me 156 KF dhe 2.4 me 173 KF.

  Do tė jenė nė dispozicionin automjetet me marshe manuale dhe automatike, te motori mė i dobėt me pesė shkallė (4+R), ndėrsa te automjetet me motorin mė tė fortė me nga njė shkallė mė shumė.

  Kia Koup pritet qė premierėn e saj ta pėrjetojė nė panairit automobilistik nė Frankfurt gjatė muajve tė fundit tė kėtij viti.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't like to fuss or fight, just tryin' to live life right ! Florim Qerimi

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Vriten ekstremistėt e fundit, mbyllet sulmi terrorist ne Indi.
  Nga Soccerboy nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2008, 10:10
 2. Mbi dashurine
  Nga ani-ani80 nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-03-2006, 12:05
 3. Lamtumira fundit e Vath Koreshit
  Nga Brari nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-02-2006, 18:16
 4. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 29-05-2003, 00:29
 5. E fundit
  Nga dikeafajtore nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 03-09-2002, 14:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •