Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 14

Tema: Ciao.....

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-11-2002
  Vendndodhja
  perugia(ita)
  Mosha
  37
  Postime
  2

  ciao.....

  pershendetje te gjithve,ne radhe te pare dua te pershendes te gjithe qe kane krijuar kete sit te mrekullushem. un quhem agron dhe banoj ne perugia (itali) ku dhe punoj, jam 20 vjec jam ketu qe prej 3 vjetesh, jam nje simpatizant i futbollit skuadra ime e preferuar eshte "inter"
  gxas

 2. #2
  Mir se erdhe vlla midis nesh

  te uroj gjith te mirat ne jet

  me rrespekt ben-shkodrani
  Mė vjenė ndonjėherė nė mendje, e nuk shkruaj dot. Mė duket sikur tė gjitha fjalėt para teje janė tė kot! Dhe dal nga kjo gjendje, e bie pėrsėri, e si mund tė jem i qetė kur nė zemėr je ti?! Prandaj shko moj vajzė, shko ti prej kėtej, largohu...

 3. #3
  i/e larguar Maska e ermal80
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Vendndodhja
  forumi shqiptar
  Postime
  305
  mire se erdhe
  forza juve

 4. #4
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Mireserdhe !

 5. #5
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  34
  Postime
  690
  hey agron! Mire se erdhe. Shpresoj t'ja kalosh mrekullueshem ;-)
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 6. #6
  Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  Londer,UK
  Postime
  397
  mire se vjen gonny
  ja kalofsh sa me mire
  me respect martin
  "MAKE WAY FOR THE BAD GUY"

 7. #7
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  36
  Postime
  836
  mire se erdhe

  ja kalofsh sa me mire

  Me respekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 8. #8
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  37
  Postime
  559
  Gonny mire se erdhe ne forum...have fun
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 9. #9
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  41
  Postime
  668
  mire se na erdhe
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 10. #10
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Mireserdhe Byrazer!

  Ja kalofsh sa me mire!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 11. #11
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  37
  Postime
  365
  Gono mir se erdhe nforum plako
  Forca Milan Kick Juventus @$$ And Win Champion League

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Shijakse
  Anėtarėsuar
  21-12-2002
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  97

  Talking

  Mireseerdhe GONNY

  Kalofsh mire!!!
  E pasur behesh me dituri, e jo me pasuri

  E Mencur behesh me mend, e jo me moshe

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Mireseerdhe midis nesh gonny ,uroj ta kalosh sa me mire
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 14. #14
  Fcuk all Maska e No`FeaR
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  londer
  Mosha
  35
  Postime
  218
  mire se erdh
  ja kalofsh mire
  ««««W£AR»»»»

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •