Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Patrioti
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  Neumuenster
  Postime
  347
  Ha Ha !

  Na thuj me mire nonje "stock,aktie" qe se di njeri se tjerat i bojme vet
  Duhet te dish dicka, per te kuptuar qe sdi asgje.

 3. #3
  I shkreti Mahmut Jihadi Maska e LONDON-TIRONC
  Anėtarėsuar
  08-12-2002
  Postime
  279
  hej hej hej per ata qe luajne ne londonstockexchange market,faqe qe ja vlen eshte advfn.com,,,rregjistrimi eshte free prej nga ku mund te krijosh nje monitor tendin per ato kompani qe ke interes edhe merr cmimin,bit dhe offer ne sec gjate kohes qe marketi eshte i hapur

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e LePuLuShe
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Mosha
  40
  Postime
  38
  Yeah po ndonje per interesat a ka njeri ?>
  Zombie !

Tema tė Ngjashme

 1. Problem me nje qender interneti!
  Nga The Pathfinder nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 20-06-2009, 03:17
 2. HISTORIA E QYTETEVE SHQIPTARE (edmondfieri)
  Nga Eni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 14:28
 3. Koloni prostitutash nė qendėr tė Tiranės
  Nga Davius nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-02-2007, 16:02
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 5. Shperthim ne qender te Prishtines...
  Nga JONI 1 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-05-2003, 20:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •