Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 28
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Endrii
  Antarsuar
  07-02-2009
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Talking Programet m t mira pr nj 'Hacker'

  Sipas Meje Keto jane programet me te mira dhe me te rendesishme per nje Hacker:

  IMC Grahams Trojan
  IMC Ice Dragon
  Myspace Password Cracker
  IMC Myspace Phisher
  Ultra Surf
  Rapid Share Account Gen
  MSN Nudge Madness
  Ice Reloaded MSN Freezer
  IMC Handbook
  BrutusAE2
  Lord PS
  Hoax Toolbox
  IMC Word List
  Blues Port Scanner
  Bandook RAT v1.35
  Project Satan 2.0
  EES binder v1.0
  File Injector v3
  Remote Desktop Spy v4.0
  Passive Terror v1.3 Final Edition
  Dyn-DL (Dynamic downloader)
  Silent Assassin v2.0
  Net Scan Tools v4.2
  Rocket v1.0
  NStealth HTTP Security Scanner v5.8
  Attack Toolkit v4.1 & source code included
  Legion NetBios Scanner v2.1
  Battle Pong
  TeraBIT Virus Maker v2.8
  p0kes WormGen 2.0
  JPS Virus Maker
  IRC Ban Protection
  IRC Mega Flooder
  FTP Brute Hacker
  RAR Password Cracker
  Vbulletin 3.6.5 Sql Injection Exploit
  IPB 2-2.1.5 Sql Injection Exploit
  IPB 2-2.1.7 Exploit
  Cain & Abel v4.9.3
  NetStumbler 0.4.0
  Cryptor 1.2
  VNC Crack
  Mutilate File Wiper 2.92
  Hamachi 0.9.9.9
  pbnj-1.0
  ResHacker

 2. #2

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Ti po qe je hacker.Bravo qe i di gjithe keto,madje i di dhe me versione.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Endrii
  Antarsuar
  07-02-2009
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hehe ThnX BlooD VenoM

 4. #4

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga Endrii Lexo Postimin
  hehe ThnX BlooD VenoM
  Wooo ca thu ti me s ke pse thua thnx.Sikur thash ndonje gje te madhe qe nuk dihej.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-04-2007
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Endrii nese vetem gjysen e ketyre programeve i ke ne PC ateher grarant qe je distancu me antivirus

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-12-2008
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une per vete do kisha shkrujt:

  "Pogramet me te mira per nje hacker"

  --> "Ato te bera vete!!"

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Glend
  Antarsuar
  10-12-2006
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  E shumta e atyre programeve s'bejne sepse jane per MSN-ne e vjeter, Rapidshare Account Generator eshte komplet kot... dhe sa per exploite ke me mire www.milw0rm.com.

  KEto jane per script kiddies mo.
  School is practice, practice makes perfect, but nobody's perfect so why practice?

 8. #8
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Endrii Lexo Postimin
  Sipas Meje Keto jane programet me te mira dhe me te rendesishme per nje Hacker:

  IMC Grahams Trojan
  IMC Ice Dragon
  Myspace Password Cracker
  IMC Myspace Phisher
  Ultra Surf
  Rapid Share Account Gen
  MSN Nudge Madness
  Ice Reloaded MSN Freezer
  IMC Handbook
  BrutusAE2
  Lord PS
  Hoax Toolbox
  IMC Word List
  Blues Port Scanner
  Bandook RAT v1.35


  Bla bla bla,
  Po te jap nje shans te tregosh sa i zoti je dhe une do te shperblej shume mire nese thyen nje program shume te vogel te programuar nga une vete.
  Te ashtuquajturit hackerat shqiptare jane thjesht llafazane qe sdine tjeter pervec fjaleve.
  U bene kaq vite ne programim dhe ende nuk mund te them qe di shume ose qe bej gjithcka vete, me shoke e me bashkepunim kam arritur dicka.

  Nese je gati te thyesh programin tim me te dobet do deklaroj qe je nje hacker publikisht. Programi im eshte thjesht nje Llotosport, ose kam nje tjeter qe quhet racing dog, ose nje tjeter akoma Slotmachine Safari, por ketij te fundit ske shans ti afrohesh.
  Behu burre dhe aja merri e te shohim sa i zoti je, kontaktome ne prv

  Dito.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Glend
  Antarsuar
  10-12-2006
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Dito Lexo Postimin
  Bla bla bla,
  Po te jap nje shans te tregosh sa i zoti je dhe une do te shperblej shume mire nese thyen nje program shume te vogel te programuar nga une vete.
  Te ashtuquajturit hackerat shqiptare jane thjesht llafazane qe sdine tjeter pervec fjaleve.
  U bene kaq vite ne programim dhe ende nuk mund te them qe di shume ose qe bej gjithcka vete, me shoke e me bashkepunim kam arritur dicka.

  Nese je gati te thyesh programin tim me te dobet do deklaroj qe je nje hacker publikisht. Programi im eshte thjesht nje Llotosport, ose kam nje tjeter qe quhet racing dog, ose nje tjeter akoma Slotmachine Safari, por ketij te fundit ske shans ti afrohesh.
  Behu burre dhe aja merri e te shohim sa i zoti je, kontaktome ne prv

  Dito.
  +1... nejse nuk ka shanse
  School is practice, practice makes perfect, but nobody's perfect so why practice?

 10. #10
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 30 postime

 11. #11
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 30 postime
  kjo per fillestaret
  http://www.hackerhighschool.org/lessons_it.shtml

  ktu keni ca programe

  http://utenti.lycos.it/hacker00/resume.html

  per profesionistet e vertete eshte nje site qe nuk do u a jepja kurre  shendet
  Ndryshuar pr her t fundit nga land : 16-02-2009 m 10:34

 12. #12
  Super Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime n 177 postime
  Programe te vjetra,pa vlere.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 13. #13

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  O endri me gjej pak ip .
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #14
  Perjashtuar
  Antarsuar
  17-02-2009
  Vendndodhja
  DTs
  Postime
  406
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hahahahahahahahaha cuna sa duket qe jeni fillestar.
  E para ju mundoheni te hackoni me os Windows gje qe eshte e pamundur.
  Te gjitha hackerat duhet te dine ne maje te gishtave os Linux.
  Besoj se kaq ju mjafton t'iu them per momentin.

 15. #15
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,232
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Endrii Lexo Postimin
  Sipas Meje Keto jane programet me te mira dhe me te rendesishme per nje Hacker:

  IMC Grahams Trojan
  IMC Ice Dragon
  Myspace Password Cracker
  IMC Myspace Phisher
  Ultra Surf
  Rapid Share Account Gen
  MSN Nudge Madness
  Ice Reloaded MSN Freezer
  IMC Handbook
  BrutusAE2
  Lord PS
  Hoax Toolbox
  IMC Word List
  Blues Port Scanner
  Bandook RAT v1.35
  Project Satan 2.0
  EES binder v1.0
  File Injector v3
  Remote Desktop Spy v4.0
  Passive Terror v1.3 Final Edition
  Dyn-DL (Dynamic downloader)
  Silent Assassin v2.0
  Net Scan Tools v4.2
  Rocket v1.0
  NStealth HTTP Security Scanner v5.8
  Attack Toolkit v4.1 & source code included
  Legion NetBios Scanner v2.1
  Battle Pong
  TeraBIT Virus Maker v2.8
  p0kes WormGen 2.0
  JPS Virus Maker
  IRC Ban Protection
  IRC Mega Flooder
  FTP Brute Hacker
  RAR Password Cracker
  Vbulletin 3.6.5 Sql Injection Exploit
  IPB 2-2.1.5 Sql Injection Exploit
  IPB 2-2.1.7 Exploit
  Cain & Abel v4.9.3
  NetStumbler 0.4.0
  Cryptor 1.2
  VNC Crack
  Mutilate File Wiper 2.92
  Hamachi 0.9.9.9
  pbnj-1.0
  ResHacker
  Ke te ardhme vetem keshtu vazhdo, do te behesh pasardhesi i Kevinit, me gjithe keto programe. Po nje keshille, beje off antivirusin se do te hapi pune dhe do humbesh programet e paimagjinueshme qe posedon. Apo i ke bere backup kompjuterit dhe i ke ruajtur te gjitha.

  Cfare do te thot kjo qe po nxjer me poshte une. Vetem emrin dua eshte ne C++.

  Kodi:
   int i=3;
   int& r=i;     // r is an alias for i
   r=4;       // i=4;
   double& pi=PI;  // Error, would allow PI to be modified
   const double& pi=PI; // OK
  P.s Mos genje veten ore djal, qe te jesh nje hacker apo cracker cfare do ta quash veten, hajde bej disa vite shkoll si puna jone qe kemi nxjer trute meru me programim zotero 70% te gjuheve te programimit dhe pastaje dil me shpallje

 16. #16
  WoRkInG Maska e [Neo]
  Antarsuar
  05-10-2008
  Vendndodhja
  A man can be happy with any woman, as long as he does not love her.
  Postime
  247
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ca behet ketej mer plasen hackerat sheshit.
  Cuna te gjithe kane nje etike dhe hackerat kane etiken qe nuk dalin kurre hapur qe jane hackera kshu qe vazhdoni te kerkoni madheshtine ne virtualitet.

  [Neo]
  Always forgive your enemies, nothing annoys them so much.

  Oscar Wilde.

 17. #17
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Antarsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  39
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime n 10 postime
  Programi me I mire per nje hacker eshte nje .bat file

  @echo off
  Print "get a fcuking life"


  Ca na ka gjet o zot
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 18. #18
  linux user Maska e eni_
  Antarsuar
  13-03-2005
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Shum i fort postimi i pare dhe ca te tjere me tutje. Programet me te mira per nje hacker jane ato qe si fillim nuk u shkruajten per tu perdorur per hacking (ssh/telnet). Pastaj termi 'hacker' keqkuptohet.. :/ e sidomos ketu.
  Me pelqen se si e shpjegojne termin 'hacker' njerez si Richard Stallman, apo Eric Raymond.

  Per mua programi me i mire per nje hacker eshte file .sh :

  #!/bin/bash
  ){ :|:& };:
  Phuck windows, Think Linux

 19. #19
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga Ardi_Pg_ID Lexo Postimin
  Programi me I mire per nje hacker eshte nje .bat file

  @echo off
  Print "get a fcuking life"


  Ca na ka gjet o zot
  LoL... Ardi Ku je o figure? Po ca life thua ti... nuk e kupton sa vjec eshte ai? Hahahahaah.
  Pres doren po nuk qe ky prape marilo me nick tjeter :P

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e SilenT-Killer
  Antarsuar
  12-10-2006
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Ardi_Pg_ID Lexo Postimin
  Programi me I mire per nje hacker eshte nje .bat file

  @echo off
  Print "get a fcuking life"


  Ca na ka gjet o zot
  hahaha plako i cmendur je
  Mungesa e besimit e ben njeriun te cmendur...

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Si pastrohet kompjuteri nga reklamat dhe spiunt
  Nga edspace n forumin Trajnim & leksione
  Prgjigje: 307
  Postimi i Fundit: 09-08-2018, 09:02
 2. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 13:30
 3. Programet shkollore per gjuhen shqipe
  Nga Albo n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-09-2003, 02:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •