Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,089
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi  Pėrshkrimi: Shpresa shkon nė njė shtėpi bashkėpunėtorėsh tė fashizmit pėr tė shitur qėndizma, dhe kryen njė atentat tė rėndėsishem. Pas kėsaj i duhet tė dalė nė ilegalitet e veshur si nuse. Pėr kėtė ajo ndihmohet nga shokėt me tė cilėt ka bashkėpunuar pėr atentatin. Kėshtu Shpresa shpėton nga shtetrrethimi.

  Bashkėpunėtorė: Bardhyl Martiniani, Azis Karalliu, Atalanta Pasko, Vangjel Leka

  Aktorė: Rajmonda Bulku, Llazi Serbo, Thimi Filipi, Sotiraq Bratko, Kastriot Ēaushi, Gjergj Lala, Marta Burda, Irakli Lefteri

  Regjia: Ibrahim Muēa, Kristaq Mitro
  Skenari: Elena Kadare
  Muzika: Kujtim Laro
  Producent: Shqipėria e Re
  Viti: 1978
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 21:13

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2

  Pėr: Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi


 4. #3

  Pėr: Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Link i ri i perditesuar ~


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •