Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,089
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 21:11

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  ALBANIAN ATTITUDE
  Anėtarėsuar
  10-10-2003
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  291
  O albo, po pjesen e dite mos e ke gje? s'po e gjej gjekundi. ne.q.se nuk e di eshte me dy pjese ky filem.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar nikas pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,089
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #4

  Pėr: Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Link i filmit te plote~

 8. #5

  Pėr: Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Link i ri i perditesuar ~


Tema tė Ngjashme

 1. Rruga deri nė xhennet dhe rrugicat qė shpiejnė nė xhehenem
  Nga phyro nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-04-2007, 18:42
 2. Maj 1919, shqiptarė qė kėrkonin bashkim me Greqinė!?
  Nga DYDRINAS nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 07-09-2006, 18:18
 3. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-11-2005, 16:00
 4. Hekura Isai deshmon per ngjarjet e dhjetorit 1991
  Nga krokodili_73 nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-06-2004, 09:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •