Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,089
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: I Dashur Armik

  Filmi: I Dashur Armik

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 21:09

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Nq se ajo ka tė dashur, por ju e doni...
  Nga Hardware nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 01-09-2008, 06:18
 2. Njė dite do t'i kujtoni kėto qė po ju them
  Nga qorri_30 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-09-2006, 11:47
 3. "I dashur armik"
  Nga dodoni nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-08-2004, 16:24
 4. Nuk mundem tė tė quaj e Dashur
  Nga zemri nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 23-08-2002, 06:04
 5. Pershedetje o Populli im i dashur!!
  Nga Eriglen nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 08-07-2002, 07:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •