Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Vajzat me Kordele te Kuqe

  Filmi: Vajzat me Kordele te Kuqe

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 21:01

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-01-2015
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  23

  Pėr: Filmi: Vajzat me Kordele te Kuqe

  Pse nuk mund tė hapet kjo video ?

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ikballe pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e fegi II
  Anėtarėsuar
  19-10-2012
  Postime
  560

  Pėr: Filmi: Vajzat me Kordele te Kuqe

  Citim Postuar mė parė nga Ikballe Lexo Postimin
  Pse nuk mund tė hapet kjo video ?

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar fegi II pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Deklarata universale e tė drejtave tė njeriut dhe Islami
  Nga Cappuccino nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 30-11-2013, 13:37
 2. Tradita ilire tek shqiptarėt e Maqedonisė
  Nga alibaba nė forumin Arkeologji/antropologji
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 19-11-2008, 15:40
 3. Vajzat dhe adoleshenca
  Nga altin55 nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-01-2005, 17:10
 4. Vajzat dhe adoleshenca
  Nga altin55 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2004, 15:54
 5. Tė drejtat e njeriut nė Lindje dhe nė Perėndim
  Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 09-02-2004, 19:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •