Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Teater: 8 Persona Plus

  Filmi: 8 Persona Plus

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:47

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Teater: 8 Persona Plus


Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 13:45
 2. Njė ftesė rozė pėr nė teatėr
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-02-2006, 13:22
 3. 6 Persona Kalojne Lanen me Varke
  Nga Hyllien nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 11-11-2005, 03:23
 4. Evropa dhe vrasėsit e gjuhėve
  Nga Kryeplaku nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-12-2004, 07:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •