Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Udha e Shkronjave

  Filmi: Udha e Shkronjave


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:44

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Albo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
  Anėtarėsuar
  17-07-2008
  Postime
  270
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Faliminderit.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Sh1pRa pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Abetaret shqipe
  Nga AsgjėSikurDielli nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 04:36
 2. Takim sekret midis Berishės dhe Gejxh
  Nga karaburuni nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 15-04-2006, 09:54
 3. Kodikėt e Shqipėrisė
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 27-12-2005, 14:25

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •