Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,105
  Faleminderit
  65
  782 falenderime nė 640 postime

  Filmi: Edhe Keshtu Edhe Ashtu

  Filmi: Edhe Keshtu Edhe Ashtu

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 21:42

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Sabit Idrizi
  Nga shigjeta nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 133
  Postimi i Fundit: 19-09-2018, 09:01
 2. Veprat dhe cilesite e besimtarit te vertete te Zotit
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-07-2012, 11:39
 3. Shkrimet e Hershme: Bariu i Hermansit
  Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-12-2006, 08:01
 4. Merjemja a.s, Nėna e Isait (Jezusit)
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-03-2005, 08:17
 5. ABC-ja e Demokracisė
  Nga Redi nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-05-2002, 10:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •