Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Rrethimi i Vogel

  Filmi: Rrethimi i Vogel

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:38

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Rrethimi i Vogel

  Filmi shqiptar Rrethimi i Vogel:


 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Rrethimi i Vogel

  Link i ri i perditesuar ~


Tema tė Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Skėnderbeu
  Nga Arbushi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 13:46
 2. Rrethimi i Shkodres dhe tradhtia e Esat Pashes
  Nga Dreri nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2016, 02:37
 3. Masakra e Tusuz-it
  Nga ARIANI_TB nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2006, 19:59
 4. Data te rendesishme ne historin e popullit shqiptar.
  Nga bela70 nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2004, 15:54
 5. Historia kombtare
  Nga llokumi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-02-2003, 19:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •