Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Perballimi

  Filmi: Perballimi

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:37

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Perballimi

  Link i ri funksionues i filmit:


 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan pulti pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (01-03-2017),martini1984 (09-03-2016)

 5. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,652
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Filmi: Perballimi

  Filmat Shqiptare jane MADHESHTORE...ja dhe perse nga 5.10-5.13 sek.
  Bingo.
  Vdiq stalini.

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Perballimi

  Link i ri i perditesuar ~

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar pulti pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 9. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Perballimi

  Link i ri~

 10. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Perballimi

  Link i ri ~

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •